صفحه 28 از 30 نخستنخست ... 18192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 300

موضوع: عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

Banned

پیش فرض پاسخ : برای رفع این پیغام اخطار چه کاری باید انجام دهیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram456 نمایش پست ها
    در هنگام ارسال پاسخ پیغامی می آید مبنی بر اینکه مجوز لازم برای ارسال پاسخ ندارید !!!!!!!!!! چیکار باید کرد؟
    اگر در هنگام ورود به سایت ، گزینه ی ذخیره را بزنید ، این مشکل دیگر پیش نخواهد آمد.

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره انجمن و نحوه استفاده

سلام
    من حساب كاربريم مشكل پيدا كرده و داره ديوونم مي كنه. مسايل فني رو از كي بايد برسيم؟ من هي لاگ اوت مي شم و بعدش ديگه بسختي مي تونم لاگ اين كنم. هر بار كه مي خوام يه پستي بذارم لاگ اوت مي شم! يا مي خوام يه پيام خصوصي بخونم يا بنويسم! كلافم كرده! همين الان مي دونم براي اين پست كلي دردسر در پيش دارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط onlylonely نمایش پست ها
    سلام
    من حساب كاربريم مشكل پيدا كرده و داره ديوونم مي كنه. مسايل فني رو از كي بايد برسيم؟ من هي لاگ اوت مي شم و بعدش ديگه بسختي مي تونم لاگ اين كنم. هر بار كه مي خوام يه پستي بذارم لاگ اوت مي شم! يا مي خوام يه پيام خصوصي بخونم يا بنويسم! كلافم كرده! همين الان مي دونم براي اين پست كلي دردسر در پيش دارم!
    پسوردتون را باید ذخیره کنید
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

من مشکلی دارم و اون اینکه نمیتونم پیامهای خصوصیم رو ببینم یعنی وقتی برام پیام خصوصی میاد روی عنوانش کلیک میکردم تا باز بشه اما الان اصلا جواب نمیده و باز نمیشه و در نتیجه نمیتونم بخونمش.چرا اینطوریه؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول کاربران | درباره کار با نرم افزار انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من مشکلی دارم و اون اینکه نمیتونم پیامهای خصوصیم رو ببینم یعنی وقتی برام پیام خصوصی میاد روی عنوانش کلیک میکردم تا باز بشه اما الان اصلا جواب نمیده و باز نمیشه و در نتیجه نمیتونم بخونمش.چرا اینطوریه؟
    از طریق این مسیر امتحان کنید

بالای صفحه انجمن سمت راست :

پیام خصوصی >>> پیام های من >>> دریافت شده >>> بر روی پیام هایی که باز نشده کلیک کنید

|+| در ضمن از مرورگرهای مختلف هم امتحان کنید شاید مشکل رفع بشه
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

نقل قول نوشته اصلی توسط onlylonely نمایش پست ها
    سلام
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. دیونه ام کرده. به محض اینکه از ***** شکن استفاده میکنم (یعنی وقتی IP من عوض میشه) یا اینکه برای مدت کوتاهی بی کار میمونم، باید دوباره لاگین کنم.
    Wish you were here

Junior Member noli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

اینطور که من فهمیدم برای اینکه بتونی توی انجمن یه سوالیو مطرح کنی یا باید حداقل 3 تا ارسال داشته باشی یا 24 ساعت از عضویتت بگذره،با اینکه 2،3 روزه عضو شدم هنوز نموتونم داخل انجمن سوالیو مطرح کنم!ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    قایقی خواهم ساخت،خواهم انداخت به آب.
    دور خواهم شد از این خاک غریب...
    سهراب سپهری

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط noli نمایش پست ها
    اینطور که من فهمیدم برای اینکه بتونی توی انجمن یه سوالیو مطرح کنی یا باید حداقل 3 تا ارسال داشته باشی یا 24 ساعت از عضویتت بگذره،با اینکه 2،3 روزه عضو شدم هنوز نموتونم داخل انجمن سوالیو مطرح کنم!ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    همین مطلبی که ارسال کردین یعنی سوال پرسیدین !!!

پس برای طرح سوال و ارسال پست و مطلب محدودیتی وجود نداره چیزی که شما اشاره کردین ساختن موضوع جدید برای بحث هستش که باید 3 تا پست حداقل داشته باشین

دلیلشم واضح هستش کاربری که هنوز اشنایی نداره با تمام تاپیکهای انجمن سخته که تشخیص بده تاپیکی و موضوعی که میسازه تکراری نیست

نتیجه گیری شما هیچ محدودیتی برای ارسال سوال در تمام تاپیک های این فروم ندارید
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

من هیچ فایلی رو نمی تونم دانلود کنم، کلیک که می کنم یه تب جدید باز میشه و هیچ اتفاقی نمی افته، قبلا اما این مشکل رو نداشتم!

نقل قول نوشته اصلی توسط liliy نمایش پست ها
    من هیچ فایلی رو نمی تونم دانلود کنم، کلیک که می کنم یه تب جدید باز میشه و هیچ اتفاقی نمی افته، قبلا اما این مشکل رو نداشتم!
    احتمالا مشکل از سمت شما هستش من چند فایل رو از کتابخانه انجمن چک کردم درست هستش لطفا یکی از فایلهایی که مشکل دارین لینکشو بدین
    . « آنتونی رابینز »

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)