نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: استفاده از آژانس براي وقت دبي؟!!!

shabnam_applyabroad
    Guest

پیش فرض استفاده از آژانس براي وقت دبي؟!!!

سلام به همه دوستان عزیز،

ازتون یه سوالی داشتم. من از یکی از آژانسهای تهران درخواست وقت سفارت از دوبی کردم. آنها هم به من شخصی را معرفی کردند به نام آقای رامین وجاحتی که در دوبی ساکن است. ایشون گرفتن وقت را تقبل کردند ولی گفتند خودشان بارکد جدید برایم می گیرند و هیچ رسید یا پین کدی هم به من نخواهند داد تا به دوبی بروم.
    می خواستم بدانم این حرف تا چه حد منطقی است. مگر می شود وقت سفارت گرفت بدون پین کد؟ این آقا به من گفتند که 5 سال است همینگونه عمل می کنند. کسی اینجا هست که این آقا را بشناسد؟

niva: عنوان موضوع شما تغيير داده شد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : استفاده از آژانس براي وقت دبي؟!!!

برای درخواست وقت سفارت از دوبی نیازی نیست که از طریق آژانس ها اقدام کنید. خودتون یه email به سفارت بزنید بهتون تو بازه زمانی که میخواید وقت میدن ولی پین کدی در کار نیست. باید همون email رو پرینت کنین و باهاش برید سفارت. احتمالا این آقا هم همین کارو میکنه.

این راهیه برای تلکه کردن شما. وقت گرفتن از دبی مثل آب خوردنه. کافیه یک ایمیل بزنید. خیلی راحت و تقریبا هر موقع که خواستید می تونید وقت بگیرید. بر عکس ویزاش که کاملا ریسکیه!

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_applyabroad
    ایشون گرفتن وقت را تقبل کردند ولی گفتند خودشان بارکد جدید برایم می گیرند و هیچ رسید یا پین کدی هم به من نخواهند داد تا به دوبی بروم.
    می خواستم بدانم این حرف تا چه حد منطقی است.
    شما به راحتي ميتونيد از دبي درخواست وقت كنيد. خيلي عجيبه. چون در سيستم جديد وقت دهي در دبي اونجوري كه در سايت كنسولگري اومده اگه وقتي گرفته بشه و بعد كنسل ديگه باز نميشه. الان هم كه وقتها پره تا آخر جولاي. پس اونها هم نميتونن معجزه كنن.
    شما كافيه يه ايميل به كنسولگري بزنيد و بگيد دانشجو هستيد و emergency appointment ميخواهيد. بعد بهتون ميگن چه كار كنيد (I20، شماره پاسپورت و چند تا اطلاعات از اين دست رو ميخوان). تعدادي از دوستان خودم و البته خودم همينجوري از دبي وقت گرفتيم و رفتيم.
    حتما خودتون پي گيري كنيد. كار به اين سادگي رو به آژانسا ندين. متاسفانه ورود آژانسها به ماجراي وقت گرفتن امسال ضرر زيادي را متوجه بچه ها كرد و همه رو به زحمت انداخت.

Do not mistake coincidence for fate

shabnam_applyabroad
    Guest

من با همه شماها موافقم. ولی چند بار امتحان کردم و به اونا میل زدم. یکیشو همین دیشب زدم. انگار اصلا براشون مهم نیست که جواب میل من رو بدن. به خاطر همین هم من دست به دامن آژانسیا شدم.

من با همه شماها موافقم. ولی چند بار امتحان کردم و به اونا میل زدم. یکیشو همین دیشب زدم. انگار اصلا براشون مهم نیست که جواب میل من رو بدن. به خاطر همین هم من دست به دامن آژانسیا شدم.
    تجربه شخصي من بهم نشون داده كه دبي اكثر email ها رو دوشنبه صبح جواب ميده. به اين email بزنين: dubaivisaenquiry@state.gov.متني با اين محتوا كه آقاي كنسول محترم من متقاضي ويزاي دانشجويي هستم و متاسفانه نتونستم از هيچ جا وقت مناسبي رو بگيرم. چون ميخواستم به اين ترم برسم ميخواستم تقاضاي يك emergency appointment بكنم. "عزت زياد و در عالي مستحكم" ;D
    ايشالا ميگيرين.
    Do not mistake coincidence for fate

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliot
    تجربه شخصي من بهم نشون داده كه دبي اكثر email ها رو دوشنبه صبح جواب ميده. به اين email بزنين: dubaivisaenquiry@state.gov.متني با اين محتوا كه آقاي كنسول محترم من متقاضي ويزاي دانشجويي هستم و متاسفانه نتونستم از هيچ جا وقت مناسبي رو بگيرم. چون ميخواستم به اين ترم برسم ميخواستم تقاضاي يك emergency appointment بكنم. "عزت زياد و در عالي مستحكم" ;D
    ايشالا ميگيرين.
    به نظر منم یه email به ترتیبی که Eliot گفت بزنید. I-20 رو هم اسکن کنید و همراهش بفرستید + محدوده زمانی مناسب برای شما (مثلا 25-30 August)

من که حدود 2 ماه پیش همین کارو کردم و زودم بهم وقت دادن.

اگه بعد از همه این کارا، بهتون وقت ندادن برید سراغ آژانس. 2 تا از دوستای من برای اواسط July مجبور شدن این کارو بکنن و مشکلی هم براشون پیش نیومد.

Junior Member

سلام خوبید ؟
    می شه یه آژانس خوب معرفی کنید ؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miaw650 نمایش پست ها
    سلام خوبید ؟
    می شه یه آژانس خوب معرفی کنید ؟
    ممنونم
    دوست من ، دوبی‌ تنها جاییه که شما برای گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی خودتون به آسونی می‌تونین با ایمیل زدن به سفارت وقت فوری بگیرین و هیچ نیازی به آژانس نیست.به تاپیک گرفتن وقت از سفارت در دوبی‌ مراجعه کنید و توضیحات و راهنمایی‌‌های دوستان رو مطالعه کنید
    موفق باشید.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)