نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
خواهش میکنم
مدرک من دوزبانه بود و تاییدش کردند. ولی ظاهرا شما مدارکی رو میفرمایید که از دانشگاههای خارجی باشه. بله. احتمالا اونها (مدارک لاتین و ریز نمرات لاتین دانشگاههای خارجه)پروسه جداگانه ای داشته باشه. ولی شما هر مدرکی از دانشگاههای ایران ببرید اونجا، تاییدش میکنند. چه فارسی و چه دوزبانه. چه ریز نمره چه اصل مدرک.

ریزنمرات: اونی که تو پاکت میذارن و میدن فقط برای پذیرشه و آن افیشیال هستش (ولی کاملا مقبول برای دانشگاه مقصد) و برای دانشجویان یا فارغ التحصیلانیه که مدرکشونو آزاد نکردند. یا خود دانشگاه میفرسته دانشگاه مقصد یا به شما تو پاکت میدن و دی اچ ال میکنین (و اگه بازش کنین از اعتبار ساقطه). بحث ما اقامته. برای اقامت شما باید مدارک رو آزاد کنین و هر تعداد نسخه هم از ریز نمرات بخواید بهتون میدن. و پاکتی هم نداره. من چون مدرکمو آزاد کرده ام خود مدرک و ریز نمرات (فارسی و انگلیسی) اصل رو گرفتم. و انگلیسییرو بردم سفارت. شما اگر فارسی میگیرین باید بدین ترجمه و اون داستانها.

سابقه کار مرتبط ببرین با مدرکتون.
ظاهرا به عنوان ریسرچر باید دکترا داشته باشین تا به هم بخونه (باز فروم رو چک کنین)
ریسرچ اسیستنت هم که مانعی نداره. کاره دیگه!!
فقط چند تا نکته:
تو نامتون تاریخ شروع و خاتمه کار، سمت شغلی، توصیف شغلی و شرح وظایف رو بنویسین. جوری بنویسین که مرتبط با مدرکتون باشه که امتیازشو بیارین.

شاد باشی
ممنون کاوه جان
ریز نمرات انگلیسی رسمی/غیر رسمی چه داخل چه خارج رو وزارت علوم تایید نمیکنه. اون مدرکی که از شما تحویل گرفتن احتمالا به خاطر این بوده که اصل فارسی رو بهتون تحویل دادن (بعد از ازاد کردن مدرک) و مجموعه مدارکتون رو تایید کردن (مهرها رو روی مدارک فارسی میزنن). از این جهت این رو عرض میکنم که میخواستم کارنامه لاتین رسمی رو تایید کنم که مسئول مربوطه در وزارت علوم گفتن فقط مدارک فارسی رو تایید میکنیم اونم در صورت عدم بدهی (یعنی پس از ازاد سازی مدارک).
حالا منم مثل شما اصل مدارک لیسانس و ارشد رو ازاد کردم. اصل دانشنامه هام که فارسیه باید همه رو ببرم دارالترجمه و افیشیال ترجمه کنم (درسته؟).
برای ریز نمرات هم فارسی رسمی با تایید وزارت علوم رو تحویل گرفتم (قابل ترجمه) هم افیشیال انگلیسی داخل پاکت مهر و موم (دانشگاه تهران). حالا همین افیشیال انگلیسی دانشگاه کافیه یا نیاز هست فارسی رو هم ترجمه و تایید کنم؟
سابقه کارم مال زمان کارشناسی ارشدم بود. در حال حاضر دانشجوی دکترا هستم. از این قضیه ایرادی نمیگیرن؟