نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    لازم نیست خطاب نامه سفارت باشه. شما بگین کلی بنویسن. چون معمولا دانشگاهها برای سفارت نمینویسن (حتی موقعی که میخواین توریستی برین) شرکتهای دولتی و نیمه خصوصی هم معمولا خطاب به سفارت نمینویسن.
    سفارت هم همچین کاری برای شما نمیکنه که درخواست بده. شما بگین خطاب به وزارت امور خارجه بنویسن یا اینکه کلی بنویسن.
    راجع به این چیزها هم به سفارت توضیح ندین تا موقعی که سوال ازتون نکردن. چون اونها تصمیم گیرنده نیستن و اینطوری کار خودتون رو خراب میکنین. ولی سعی کنین برای کارشناسی هم بگیرین (البته شاید، شاید با همون ارشد هم اداره مهاجرت قبول کنه) ولی اگه بگین برای وزارت خارجه بدن، مشکلی نیست. دیگه خیلی باید متوقع باشن که بگن وزارت خارجه باید به ما نامه بزنه! شما بگین رفتین پرسیدین گفتن برای وزارت خارجه بدن. اگر ندادن هم بگین کلی بدن (به من هم علم و صنعت کلی داد. البته ازم پرسید و یک جا نوشت که اگر فردا روزی زنگ زدن، بدونن قضیه چیه)

سلام آقا بهزاد
    من نامه تاییدیه را از روابط بین الملل دانشگاه تهران گرفتم.که در یک پاکت برام گذاشت با ریز نمرات مهر شده ولی در سفارت خانم خادم پور اونو باز کرد ونامه روفرستاد و دلیلش این بود که من پاکت بسته نمی فرستم معلوم نیست چی توش در بیاد (با اینکه پشت پاکت آدرس وایمیل روابط بین الملل دانشگاه تهران بود) آیا برای شما هم پاکت وباز کرد؟/

Junior Member SSMMZ آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

بله نامه هاي سربسته رو باز مي كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد
    من نامه تاییدیه را از روابط بین الملل دانشگاه تهران گرفتم.که در یک پاکت برام گذاشت با ریز نمرات مهر شده ولی در سفارت خانم خادم پور اونو باز کرد ونامه روفرستاد و دلیلش این بود که من پاکت بسته نمی فرستم معلوم نیست چی توش در بیاد (با اینکه پشت پاکت آدرس وایمیل روابط بین الملل دانشگاه تهران بود) آیا برای شما هم پاکت وباز کرد؟/

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)