صفحه 1 از 558 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

دوستان تو جای در مورد گرفتن ویزای 3 ساله برای مهاجرت به دانمارک شنیدم ولی اطلاعات زیاد در موردش پیدا نکردم می خوام دوستان هستند که در موردش اطلاع داشته باشند لینکشم براتون میگذارم
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

مدیریت :
    ابتدا مطمئن شوید که مبحث گام به گام با گرین کارت دانمارک را خوانده اید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%DA%A9

این مبحث صرفا مربوط به مسائل کلی پروسه گرین کارت دانمارک است. سوالات مربوط به پر کردن فرمها و محاسبه امتیازات در مباحث مربوطه مطرح شود. مسائل مربوط به بعد از دریافت گرین کارت در مبحث سفر به دانمارک و یا در زیرگروه زندگی در دانمارک مطرح شود.

به اطلاع میرساند پستهای نامربوط به تاپیک و تکراری بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

ایمیل بخش ویزای سفارت دانمارک در وبسایت این سفارت وجود دارد. آدرس سایت سفارت دانمارک را از طریق گوگل می توانید بیابید.
    ویرایش توسط behzadsharif : December 24th, 2013 در ساعت 04:02 PM دلیل: توضیحات مهم
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    سوالاتون رو با همان شماره هایی که نوشتین جواب می دم.
    1- ببینید تمام موارد رو تو وبسایت مهاجرت به دانمارک نوشته که آدرسش تو اولین پست توسط یکی از دوستان نوشته شده. ته این صفحه لینک به صفحه فرمهای مرتبط گذاشته شده و شما باید پس از مراجعه فرم GR1 رو دانلود کنین که آخر این فرم تمام مدارک به صورت چک لیست نوشته شده است. علاوه بر این مدارکی رو هم خود سفارت می خواد. من یک بار کامل توضیح می دهم.
    الف- اولین چیزی که باید همراهتون باشه پوله. خوشبختانه سفارت به صورت نقدی پول رو می گیره و شما لازم نیست از طریق کارتهای اعتباری پرداخت کنین. موقعی که من رفتم یک چیزی حدود یک میلیون و دویست هزارتومان برای اداره مهاجرت، حدود دویست هزار تومان برای خود سفارت و حدود صد و بیست هزار تومان برای تایید مدارک از من گرفت. الان ممکنه با توجه به نوسان بازار ارز گرونتر شده باشه. ولی یادتون باشه حتما باید شماره پرونده درست کنین که اینترنتیه و خیلی راحته و اون روز حتما باید موقع تحویل پول شماره پرونده تونو بگین.
    ب- کپی از تمام صفحات پاسپورت که توش نوشته هست، حتی اونایی که توش ستاره تایپ شده و ممکنه به نظر شما مهم نباشه. از رو جلدش هم باید کپی بگیرین!
    ج- سه قطعه عکس پاسپورتی د- کپی رنگی از پشت و روی مدارک لیسانس و فوق لیسانس و ریزنمرات به همراه اصل اونها و همچنین ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و قوه قضاییه
    ه- یک نامه از دانشگاه که اصل بودن مدارک شما رو تایید کنه.
    و- مدارک سابقه کاری ز- مدرک زبان ح- گواهی بانکی موجودی حساب ط- از همه مهمتر فرم پر شده که همه اش باید با حروف بزرگ انگلیسی پر شود و تو همونجایی که گفتم میشه دانلود کرد.
    علاوه بر این سفارت از این مدارک یه دونه اضافه می خواد: الف- یک فرم پر شده اضافه ب- یک عکس اضافه ج- کپی پاسپورت اضافه د- کپی از صفحات شناسنامه د-پاکت ارسال مدارک با تمبر (ولی من خریدم و از من نخواستن!)
    برای دریافت وقت لازم نیست برین. یک ایمیل می زنین به سفارت و اونا برای چند ماه دیگه بهتون وقت می دن و سر همون ساعت همون روز باید برین و مدارک رو ببرین

2- شما یا باید محقق باشین یا باید تو یکی از رشته هایی که تو لیست positive هست کار کرده باشین که امتیاز کار بالای 10 رو بیارین. اگر تو اون لیست نباشه فقط پنج امتیاز میارین. برای رشته تحصیلی هم اگه تو لیست positive باشین بهتون bonus تعلق می گیره. تمام این اطلاعات هم تو سایتی که دوستمون تو پست اول آدرسشو دادن هست.
    3- احتمالا مدرکتون تا اون موقع منقضی می شه. چون اونا روزی که رفتین سفارت مدارک رو دادین حساب می کنن. ولی از اونجایی که اگه همین الان درخواست بدین حداقل دو سه ماه دیگه وقت می دن، شما وقت دارین که امتحانتونو بدین. البته تو ایمیل اولی این رو اصلا نگین. بگین آیلتس دارین.
    4- موجودی حساب مهمه و لازم نیست گردش باشه. از اینجا می دونم که یکی از دوستای خودم ریجکت شد و بهش ایمیل زدن که شما پول رو از حساب برداشتین. اون بنده خدا هم کلی توضیح داد که من بردم تو یه حساب دیگه گذاشتم، زنگ زد دانمارک. خلاصه اون موقع که سال 2009 بود و خیلی راحت بود و پروسه اش فقط چهار ماه طول می کشید، براش یازده ماه طول کشید. اونهم با کلی توضیح و اینکه مجبور شد دوباره یک سری از مدارک رو بفرسته. ضمنا روزی که رفتم سفارت هم اون خانم مسئول به من تاکید کرد که پول رو برندارم.
    تنها موضوع مهم اینه که دولت دانمارک عوض شده و داره قوانین جدیدی تدوین می کنه. اما بهرحال چون وقت گرفتن از سفارت هزینه ای نداره به نظرم الان اینکار رو بکنین. شما باید یک ایمیل به سفارت بزنین و تو موضوعش بنویسید درخواست ملاقات برای مصاحبه گرین کارت. حتما به زبان انگلیسی بنویسید. توی ایمیل هم اسم خودتون، رشته تحصیلی تون، سابقه کارتون و مدرک زبانتون رو بنویسین. داستان هم بنویسین جواب نمی دن (مثل یکی از دوستای من). به صورت تلگرافی این موارد رو بنویسین. راجع به منقضی شدن مدرک هم ننویسین. وقت که دادن می تونین سر فرصت برین امتحان زبان بدین.
    اگه سوالی داشتین در خدمتم.
    ویرایش توسط behzadsharif : November 26th, 2013 در ساعت 12:13 PM

Junior Member

سلام
    من برای مهاجرت به دانمارک اقدام کردم
    برای اینکه همسرم بتونه همزمان با من به دانمارک بیاد، باید چکار کنیم؟
    متشکر میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    تصحیح پست.
    اطلاعات این پست با توجه به صحبتهای سفارت در آن زمان مطرح شد. اما بر اساس تجربه مشخص شد که می توان همزمان و به صورت آنلاین برای همسر و فرزندان اقدام کرد و نیازی به رفتن شخص اصلی به دانمارک و گرفتن CPR Number نیست.

تنها راهش اینه که صبر کنین تا اقامت همسرتون هم بیاد. من هم همین وضعیت رو دارم. اگه برین دانمارک تا CPR Number نگیرین نمی تونین اقدام کنین. به محض اینکه زنگ زدن بهتون که اقامتتون درست شده، می تونین فرم Online با عنوان FA8 رو پر کنین و بفرستین. دوست من که قبلا رفته بود، کار همسرش سه ماه طول کشید. تنها مشکل فرم آنلاین اینه که اگر درخواست همسرتون به هر دلیل رد بشه پس گرفتن پول سخته. چون پول رو بر می گردونن به همون حسابی که ازش پول ریخته شده. ضمنا پول این اپلیکیشن رو باید از طریق کارتهای اعتباری پرداخت کنین. سفارت دانمارک که اصولا به همراه وقت نمی ده و نمیشه مثل نفر اصلی پول رو به صورت نقدی داد به سفارت.
    من خیلی گشتم دنبال جواب سوالم ولی پیدا نکردم در تاپیک
    توی فرم آنلاین FA8 تا این اطلاعات را وارد نکنی نمیشه پیش رفت:
    Alien identification number, cpr number, آدرس در دانمارک
    چکار باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    من خیلی گشتم دنبال جواب سوالم ولی پیدا نکردم در تاپیک
    توی فرم آنلاین FA8 تا این اطلاعات را وارد نکنی نمیشه پیش رفت:
    Alien identification number, cpr number, آدرس در دانمارک
    چکار باید کرد؟
    فکر کنم یه جا رو اشتباه میرید. چون من الان امتحان کردم شد. ببینید در قسمت GUIDANCE این دو تا مورد رو تیک بزنید:

I (the applicant) wish to apply for a residence permit as an accompanying family member.

و

Accompanying spouse, registered partner or cohabiting partner

توضیحات زیرش رو خوب بخونید.

کیس اوردر نفر همراه رو وارد کنید.

سپس به صفحه بعد میرید و طبق چیزی که براتون اتچ کردم پر کنید (فایل 1)

NEXT رو بزنید و قشنگ میره صفحه بعد (فایل 2) و هیچ ایرادی از آدرس نمیگیره.

شما دارین از ایران اقدام میکنید؟ و نفر اصلی هنوز ایرانه؟

موفق باشید
    کاوه

براتون در فایل 1 و 2 مراحل رو ضمیمه کردم ببینید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (188.4 کیلوبایت, 27 views)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg (174.5 کیلوبایت, 22 views)
    ویرایش توسط kaveh_k_ee : July 30th, 2013 در ساعت 10:43 PM

Junior Member

سلام آقا بهزاد
    من دارم مدارکم را مرتب می کنم برای مصاحبه که 2 هفته دیگه دارم.
    1) آیا شناسنامه و کلرت ملی نیاز به ترجمه دارند یا فقط کپی آنها کافیه؟
    2) برای مدرک سابقه کار آیا فقط یک برگ از شرکت که صرفا زمان شروع بکار و طول مدت و پروژه های کاری را نوشته باشه کافیه؟ آیا شماره بیمه هم باید توش باشه؟
    3) در نسخه دوم - صرفا همان چند مورد که نوشته بودید لازمه که موجود باشه یا کلیه مدارک را دو نسخه ببریم؟
    باز تشکر می کنم از پاسخگویی خوب شما.

با تشکر مجدد

نقل قول نوشته اصلی توسط alikaboy نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد
    من دارم مدارکم را مرتب می کنم برای مصاحبه که 2 هفته دیگه دارم.
    1) آیا شناسنامه و کلرت ملی نیاز به ترجمه دارند یا فقط کپی آنها کافیه؟
    2) برای مدرک سابقه کار آیا فقط یک برگ از شرکت که صرفا زمان شروع بکار و طول مدت و پروژه های کاری را نوشته باشه کافیه؟ آیا شماره بیمه هم باید توش باشه؟
    3) در نسخه دوم - صرفا همان چند مورد که نوشته بودید لازمه که موجود باشه یا کلیه مدارک را دو نسخه ببریم؟
    باز تشکر می کنم از پاسخگویی خوب شما.

با تشکر مجدد
    سلام
    1- فقط اصل و کپیش کافیه
    2- نامه باید به انگلیسی و تو سربرگ انگلیسی باشه. شماره بیمه لازم نیست. ولی اگر فارسیه باید ببرین دارالترجمه که اونا بیمه رو هم می خوان.
    3- اون فرم رو باید دو نسخه با حروف بزرگ انگلیسی بنویسین. بقیه مدارک هم مطابق همون چیزی که تو فرم بوده. تو ایمیلی هم که سفارت بهتون زده حتما گفته چقدر پول باید ببرین با مدارک اضافه مثل شناسنامه. تو یکی از پستهای قبلی کامل نوشتم چه مدارکی از من خواسته بودن. همه مدارک دو نسخه نیست. اون کسی که پشت باجه نشسته میره سراغ چک لیست پایین فرم و یکی یکی میگه مدارک رو بدین. مثلا میگه مدرک تحصیلی. خود مدرک و کپی رنگی شو (که باید پشت مدرک رو هم کپی بگیرین) و ترجمه اش رو می گیره و بعد از تطبیق، اصل مدرک رو پس میده. بعد میره سراغ خط بعدی
    تنها نکته مهم اینه که پاسپورتتون رو امضا کنید و بعد ازش کپی بگیرین. این امضا رو باید اگه متاهلین، بعدا توی مدارک همسرتون هم بزنین. همه صفحاتی که توش یک نوشته، ستاره، مطلب تایپی و حتی روی جلد رو هم باید کپی بگیرین. مثلا اون صفحه ای که همراهتون رو نوشته و فقط ستاره خورده یا صفحات دارای مهر ورود و خروج هست.

Junior Member

سلام
    1- ببینید تمام موارد رو تو وبسایت مهاجرت به دانمارک نوشته که آدرسش تو اولین پست توسط یکی از دوستان نوشته شده. ته این صفحه لینک به صفحه فرمهای مرتبط گذاشته شده و شما باید پس از مراجعه فرم GC1 رو دانلود کنین که آخر این فرم تمام مدارک به صورت چک لیست نوشته شده است. علاوه بر این مدارکی رو هم خود سفارت می خواد. من یک بار کامل توضیح می دهم.
    الف- اولین چیزی که باید همراهتون باشه پوله. خوشبختانه سفارت به صورت نقدی پول رو می گیره و شما لازم نیست از طریق کارتهای اعتباری پرداخت کنین. موقعی که من رفتم یک چیزی حدود یک میلیون و دویست هزارتومان برای اداره مهاجرت، حدود دویست هزار تومان برای خود سفارت و حدود صد و بیست هزار تومان برای تایید مدارک از من گرفت. الان ممکنه با توجه به نوسان بازار ارز گرونتر شده باشه. ولی یادتون باشه حتما باید شماره پرونده درست کنین که اینترنتیه و خیلی راحته و اون روز حتما باید موقع تحویل پول شماره پرونده تونو بگین.
    ب- کپی از تمام صفحات پاسپورت که توش نوشته هست، حتی اونایی که توش ستاره تایپ شده و ممکنه به نظر شما مهم نباشه. از رو جلدش هم باید کپی بگیرین!
    ج- سه قطعه عکس پاسپورتی د- کپی رنگی از پشت و روی مدارک لیسانس و فوق لیسانس و ریزنمرات به همراه اصل اونها و همچنین ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و قوه قضاییه
    و- مدارک سابقه کاری ز- مدرک زبان ح- گواهی بانکی موجودی حساب ط- از همه مهمتر فرم پر شده که همه اش باید با حروف بزرگ انگلیسی پر شود و تو همونجایی که گفتم میشه دانلود کرد.
    علاوه بر این سفارت از این مدارک یه دونه اضافه می خواد: الف- یک فرم پر شده اضافه ب- یک عکس اضافه ج- کپی پاسپورت اضافه د- کپی از صفحات شناسنامه د-پاکت ارسال مدارک با تمبر (ولی من خریدم و از من نخواستن!)
    برای دریافت وقت لازم نیست برین. یک ایمیل می زنین به سفارت و اونا برای چند ماه دیگه بهتون وقت می دن و سر همون ساعت همون روز باید برین و مدارک رو ببرین

2- شما یا باید محقق باشین یا باید تو یکی از رشته هایی که تو لیست positive هست کار کرده باشین که امتیاز کار بالای 10 رو بیارین. اگر تو اون لیست نباشه فقط پنج امتیاز میارین. برای رشته تحصیلی هم اگه تو لیست positive باشین بهتون bonus تعلق می گیره. تمام این اطلاعات هم تو سایتی که دوستمون تو پست اول آدرسشو دادن هست.
    3- احتمالا مدرکتون تا اون موقع منقضی می شه. چون اونا روزی که رفتین سفارت مدارک رو دادین حساب می کنن. ولی از اونجایی که اگه همین الان درخواست بدین حداقل دو سه ماه دیگه وقت می دن، شما وقت دارین که امتحانتونو بدین. البته تو ایمیل اولی این رو اصلا نگین. بگین آیلتس دارین.
    4- موجودی حساب مهمه و لازم نیست گردش باشه. از اینجا می دونم که یکی از دوستای خودم ریجکت شد و بهش ایمیل زدن که شما پول رو از حساب برداشتین. اون بنده خدا هم کلی توضیح داد که من بردم تو یه حساب دیگه گذاشتم، زنگ زد دانمارک. خلاصه اون موقع که سال 2009 بود و خیلی راحت بود و پروسه اش فقط چهار ماه طول می کشید، براش یازده ماه طول کشید. اونهم با کلی توضیح و اینکه مجبور شد دوباره یک سری از مدارک رو بفرسته. ضمنا روزی که رفتم سفارت هم اون خانم مسئول به من تاکید کرد که پول رو برندارم.
    تنها موضوع مهم اینه که دولت دانمارک عوض شده و داره قوانین جدیدی تدوین می کنه. اما بهرحال چون وقت گرفتن از سفارت هزینه ای نداره به نظرم الان اینکار رو بکنین. شما باید یک ایمیل به سفارت بزنین و تو موضوعش بنویسید درخواست ملاقات برای مصاحبه گرین کارت. حتما به زبان انگلیسی بنویسید. توی ایمیل هم اسم خودتون، رشته تحصیلی تون، سابقه کارتون و مدرک زبانتون رو بنویسین. داستان هم بنویسین جواب نمی دن (مثل یکی از دوستای من). به صورت تلگرافی این موارد رو بنویسین. راجع به منقضی شدن مدرک هم ننویسین. وقت که دادن می تونین سر فرصت برین امتحان زبان بدین.
    سلام
    1- لطفا میلی که میتوان جهت رزرو وقت در سفارت اقدام کرد لطف بفرمایید.
    2- من سه سال پیش مدارکم را ترجمه رسمی کرده بودم میتونم همانها را بفرستم؟
    3-برای تافل ibt می خواهند ظاهرا یا آیلتس پس با این حساب تافل pbt فایده نداره...درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tetis نمایش پست ها
    سلام
    1- لطفا میلی که میتوان جهت رزرو وقت در سفارت اقدام کرد لطف بفرمایید.
    2- من سه سال پیش مدارکم را ترجمه رسمی کرده بودم میتونم همانها را بفرستم؟
    3-برای تافل ibt می خواهند ظاهرا یا آیلتس پس با این حساب تافل pbt فایده نداره...درسته؟
    1- یادم نیست. در سایت سفارت دانمارک در تهران هستش. توی عنوان ایمیلتون بنویسید GR1 interview appointment
    2- برای مدارک تحصیلی فکر نمی کنم مشکلی باشه. چون خودم سال 2009 ترجمه کرده بودم. فقط گواهی حساب بانکی باید جدید باشه. وقتی بهتون وقت دادن، یک هفته قبلش برین بگیرین.
    3- احتمالا.

Junior Member

sسلام
    نامه دانشگاه را به چه اسمی باید از دانشگاه بگیرم؟
    سلام
    1- ببینید تمام موارد رو تو وبسایت مهاجرت به دانمارک نوشته که آدرسش تو اولین پست توسط یکی از دوستان نوشته شده. ته این صفحه لینک به صفحه فرمهای مرتبط گذاشته شده و شما باید پس از مراجعه فرم GC1 رو دانلود کنین که آخر این فرم تمام مدارک به صورت چک لیست نوشته شده است. علاوه بر این مدارکی رو هم خود سفارت می خواد. من یک بار کامل توضیح می دهم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)