سلام
دوستانی که نگران سخت گیری هستن دقت کنن لطفن که اگر به جواب بهزاد به نیما دقت کرده باشین اقا بهزاد قبل از اومدن جواب به اقا نیما گفته بود که رد میشه درخواستتون. این یعنی اینکه اگر واقعا امتیاز نداشته باشیم رد خواهیم شد و نمیشه با تفسیر شخصی ÷وزیتیو لیست برنامه ریزی کنیم. پس دوستانی که واقعا امتیاز میارن و (و نه خوشبینانه و با تفسیر شخصی) نگران چیزی قاعدتا نباید باشن. سیستم امتیاز رو گذاشتن واسه همین. اونجا و خیلی جاهای دیگه مثل ایران نیست از خودمون تبصره در بیاریم و با من بمیرم تو بمیری یه جوری کارو پیش ببریم. عددها حرف اول و اخر رو میزنن. اقا نیما خوشبینانه 110 امتیاز مفروض بودن برای خودشون
امتیاز واقع بینانه اقا نیما این میشه

Educational level: فوق لیسانس 60(Master's degree: 60 points)
Work experience: سابقه کار غیر پوزیتیو لیست 5 (3-5 years within the past five years, other work: 5 points که محقق نباشید/یا در لیست مثبت نباشید)

Language skills: در مورد اقا نیما نا مشخص برای من(ننوشتن جائی یا من ندیدم)

positive list : نیستند
پس اقا نیما امتیازشون 80 میشه به صورت واقع بینانه که تنها در صورتی به 100 میرسیدن که ایلتس 6.5 به بالا ارائه میکردن
نقل قول نوشته اصلی توسط nima6a نمایش پست ها
سلام من پست 2410 رو قبلا خونده بودم ولی کاملا متوجه نشدم که آیا مهندسی عمران که ما تو ایران خوندیم تو posetive list هست یا نیست که اگر جزو لیست باشه من حتا بدونه مدرکه زبان امتیازه 100 رو میارم
سن 32 ۱۵امتیاز
فوقه لیسانس 60 امتیاز
سابقه کار بیشتر از 5 سال 15 امتیاز
posetive list 10 امتیاز
که کلان میشه 100 و نیازی به داشتنه مدرکه زبان نیست
من هیچ جای از وابسته هم ندیدم که نوشته باشه مدرکه زبان ضروری هست و بدونه اون نمیشه اقدام کرد ممنون میشم اگه من رو راهنمای کنین مخسوسان راجبه رشته
نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
در پست قبلی گقتم. جواب سوال 2. خیر. در پوزیتیو لیست نیست. در صفحات قبلی هم یکی از دوستان به همین دلیل رد شده بود (رشته مهندسی عمران)