صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان اگر ممکنه لطف کنید تایید یا راهنمایی کنید، می خوام یکبار دیگه از ترتیب مراحل اپلای مطمئن بشم:

1- آپلود اسکن اصل مدارک به همراه فرم GR1 و پرداخت 6735 کرون بصورت آنلاین (ساختن Case ID)
    2- گرفتن وقت از سفارت ترجیحا با ایمیل
    3- گرفتن ضمانت مالی از بانک برای خودم و همسرم به مبلغ حدودا 32-33 میلیون تومان (سه هفته قبل از مصاحبه)
    4- حضور در سفارت و تحویل اصل کلیه مدارک به همراه 800-900 دلار برای بررسی مدارک
    5- سابمیت کردن فرم FA8 و ترجمه ی رسمی عقدنامه به همراه پرداخت ... بصورت آنلاین برای همسر (دو هفته بعد از سفارت)
    6- گرفتن وقت مصاحبه برای همسر (دو -سه هفته بعد از سابمیت آنلاین مدارک)
    7- مصاحبه ی همسر و انتظار برای دریافت جواب رد یا قبولی

درست گفتم کاملا؟ اگر جایی رو اشتباه گفتم خواهشا راهنمایی کنید.

در ضمن سوالی که چند بار توی فروم مطرح کردم و به خود دانمارک دوبار ایمیل زدم اما کسی جواب نداد:
    من نرم افزار خوندم و بین فاصله ی لیسانس و فوقم یک سال و نیم کار آی تی کردم. امتیاز کار رو که نمیارم چون با لیسانس اون موقعم محقق به حساب نمیام. اما آیا امتیاز پوزیتیو لیست رو برای سابقه ی کارم و رشته ی مرتبط میارم؟ یعنی عنوان شغلی و تحصیلات مرتبط تاثیر داره؟ یا فقط عنوان رشته و یا مدت زمان طولانی سابقه کار هست که امتیاز رو می گیره؟
    "لطفا اگر سوال رو متوجه شدید و تجربه مشابه ای دارید راهنمایی کنید."

با تشکر فراوان از راهنمایی شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

بعد یه سوالی دارم.برای استیتمنت بانک باید از کی پولو گذاشت تو حساب؟از وقتی ایمیل میزنیم به سفارت برای گرفتن وقت؟از کی؟ فکر کنم تا اومدن ویزا باید بمونه،درسته؟ممنون میشم جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saraftp نمایش پست ها
    بعد یه سوالی دارم.برای استیتمنت بانک باید از کی پولو گذاشت تو حساب؟از وقتی ایمیل میزنیم به سفارت برای گرفتن وقت؟از کی؟ فکر کنم تا اومدن ویزا باید بمونه،درسته؟ممنون میشم جواب بدین
    فعلا وقتتون بگیرید ماکزیمم 3هفته قبل از روزی که می رید سفارت پول بزارید حساب و گواهی تمکن مالی بگیرید
    البته اگه ایمیل بزنید و وقت بگیرید خودشون تو جواب ایمیل همه اینهارو می نویسن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    فعلا وقتتون بگیرید ماکزیمم 3هفته قبل از روزی که می رید سفارت پول بزارید حساب و گواهی تمکن مالی بگیرید
    البته اگه ایمیل بزنید و وقت بگیرید خودشون تو جواب ایمیل همه اینهارو می نویسن
    ممنون از شماوبعد تا کی باید پول تو حساب بمونه؟معمولا چقد طول میکشه وقت بدن؟چون میخواستم تو این فاصله آیلتس امتحان بدم.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

ممنون از شماوبعد تا کی باید پول تو حساب بمونه؟معمولا چقد طول میکشه وقت بدن؟چون میخواستم تو این فاصله آیلتس امتحان بدم.
    شما فعلا ایمیل بزن وقت بگیر الان معمولا 6 ماه دیگه وقت میدن تو این مدت ایلتس بده پولم 2 تا 3 هفته قبل بذار به حساب مانده اش رو به دلار یا یورو به نرخ رسمی بانک مرکزی بگیر و اگه میتونی تا زمان دریافت ویزا دست نزن بهش و باقی قضایا..... تو اینمدتم هرروز سعی کن فروم رو از اول بخونی تا تمام سولاتو جواب بگیری

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

من خودم 4-5ماهه پول تو حسابمه برنداشتم ولی بعضی از دوستان میگن چک نمی شه و میشه برداشت ولی من ریسک نکردم. شما زودتر امتحانتون بدید و برای وقت گرفتن اقدام کنید . نمی شه گفت چه قدر دقیقا طول می کشه تا وقت بدن
    چند نفر نوشته بودن اکتبر بهشون وقت دادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    من خودم 4-5ماهه پول تو حسابمه برنداشتم ولی بعضی از دوستان میگن چک نمی شه و میشه برداشت ولی من ریسک نکردم. شما زودتر امتحانتون بدید و برای وقت گرفتن اقدام کنید . نمی شه گفت چه قدر دقیقا طول می کشه تا وقت بدن
    چند نفر نوشته بودن اکتبر بهشون وقت دادن
    من ایمیل زدم سفارت واسه وقت.اونام میل زدن و یه لیستی دادن که اینارو بنویس بعد نمره زبانم میخواد.من تازه میخوام برم آیلتس بدم.

1) یعنی باید بمونم مدرک زبانم بیاد و بعد میل بزنم وقت بگیرم؟

2) بعد میگه اول خودتون ویزا بگیرین بعد میتونین واسه همراه فرم پر کنید در حالیکه من تو فروم خوندم که بچه ها یه ماه بعداز اینکه خودشون مدارکو تحویل سفارت دادن واسه همراهشون فرم پر کردن.میشه راهنمایی کنید که تو ایندو مورد چیکار کنم بهتره؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

من ایمیل زدم سفارت واسه وقت.اونام میل زدن و یه لیستی دادن که اینارو بنویس بعد نمره زبانم میخواد.من تازه میخوام برم آیلتس بدم.

2) بعد میگه اول خودتون ویزا بگیرین بعد میتونین واسه همراه فرم پر کنید در حالیکه من تو فروم خوندم که بچه ها یه ماه بعداز اینکه خودشون مدارکو تحویل سفارت دادن واسه همراهشون فرم پر کردن.میشه راهنمایی کنید که تو ایندو مورد چیکار کنم بهتره؟
    ممنونم
    به نظرم یه نمره بزنید که فکر می کنید می یارید حدودا و وقت بگیرید
    اگه بخوای تا اومدن نمره صبر کنید بعد تازه وقت بگیرید خیلی معطل می شید

ممنونم
    درود بر شما

1- میتونید بزنید زبان دارید و یه تاریخ اکسپایر بنویسین. مثلا 2014 دسامبر. اینجوری در زمان جلو می افتید. بعدا چک نمی کنن. مهم اینه که شما که میرید سفارت با کارنامه زبان برید.
    2- بهتره که همسر بعد از حدود 1 ماه از مین اپلیکنت اپلای کنه. به حرف های سفارت توجه نکنید.

موفق باشید
    کاوه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    دوستان اگر ممکنه لطف کنید تایید یا راهنمایی کنید، می خوام یکبار دیگه از ترتیب مراحل اپلای مطمئن بشم:

1- آپلود اسکن اصل مدارک به همراه فرم GR1 و پرداخت 6735 کرون بصورت آنلاین (ساختن Case ID)
    2- گرفتن وقت از سفارت ترجیحا با ایمیل
    3- گرفتن ضمانت مالی از بانک برای خودم و همسرم به مبلغ حدودا 32-33 میلیون تومان (سه هفته قبل از مصاحبه)
    4- حضور در سفارت و تحویل اصل کلیه مدارک به همراه 800-900 دلار برای بررسی مدارک
    5- سابمیت کردن فرم FA8 و ترجمه ی رسمی عقدنامه به همراه پرداخت ... بصورت آنلاین برای همسر (دو هفته بعد از سفارت)
    6- گرفتن وقت مصاحبه برای همسر (دو -سه هفته بعد از سابمیت آنلاین مدارک)
    7- مصاحبه ی همسر و انتظار برای دریافت جواب رد یا قبولی

درست گفتم کاملا؟ اگر جایی رو اشتباه گفتم خواهشا راهنمایی کنید.

در ضمن سوالی که چند بار توی فروم مطرح کردم و به خود دانمارک دوبار ایمیل زدم اما کسی جواب نداد:
    من نرم افزار خوندم و بین فاصله ی لیسانس و فوقم یک سال و نیم کار آی تی کردم. امتیاز کار رو که نمیارم چون با لیسانس اون موقعم محقق به حساب نمیام. اما آیا امتیاز پوزیتیو لیست رو برای سابقه ی کارم و رشته ی مرتبط میارم؟ یعنی عنوان شغلی و تحصیلات مرتبط تاثیر داره؟ یا فقط عنوان رشته و یا مدت زمان طولانی سابقه کار هست که امتیاز رو می گیره؟
    "لطفا اگر سوال رو متوجه شدید و تجربه مشابه ای دارید راهنمایی کنید."

با تشکر فراوان از راهنمایی شما
    شما اولین کاری که می کنید گرفتن وقته هرموقع خواستید برید سفارت بقیه کارهارو انجام می دید. فعلا زودتر اقدام کنید چون کلی زمان می بره که بهتون وقت بدن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)