صفحه 265 از 638 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275315365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    فکر کنم جوابش خیلی واضح باشه
    حتما باید تو سربرگ انگلیسی و با مهر انگلیسی باشه. یا اگه تو سربرگ فارسی و با مهر فارسی هست باید بری ترجمه کنی

فقط امضا که کفایت نمیکنه!!!!

اینم میتونه از شرایطی باشه که بچه ها اصلا بهش توجه نمیکنن و همین نامه یا مهر میتونه باعث ریجکت شدن بشه

خود من وقتی خواستم برم ویزامو بگیرم رفتم بیمه البرز گرفتم (طبق اطلاعات بچه های همین فروم که میگفتن بیمه البرز هم قابل قبوله) که اتفاقا توش فونت فارسی داشت. توی سفارت بهم گفتن بیمه ای که توش فونت فارسی داره که قابل قبول نیست . اتفاقا هم درست میگفتن و اشتباه از من بود چون سفیر دانمارک یا کنسول احتیاجی نداره که فارسی بلد باشه. بیمه باید طوری باشه که اگه یه خارجی هم میخونه بتونه کامل بفهمه. . منم 266000تومان ضرر کردم رفتم دوباره بیمه پارسیان گرفتم

حالا نامه و مهر هم باید طوری باشه که اگه کسی تو اداره مهاجرت دانمارک نامه شما رو میخونه و مهرشو نگاه میکنه باید بدونه که از کجاست و کی این نامه رو صادر کرده
    من کم کم دارم فکر میکنم واقعاً دلیل اینکه سفارت هم اطلاعات غلط میده و هم کمکی به ما ها نمیکنه چیه؟ لطفاً این لینکو نگاه کنید http://iran.um.dk/en/travel-and-resi...sa-for-family/ دقیقا اسم همۀ بیمه هایی که تا حالا شما عزیزان بردینو توش آوردن یعنی میشه اینقدر چیپ باشن که از بیمه نزدیک سفارت پورسانت بگیرن؟ ببخشید این حرف خیلی زشته ولی آخه دلیل دیگه ای برای کارشون نمی بینم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! یا حداقلش شما که می بینید ملت این بیمه هارو میگرن و شما رد می کنید بهشون بگید ما فقط بیمه پارسیانو قبول داریم؟!؟!؟!؟!؟ بچه ها خدا وکیلی حرصم در میاد وقتی می بینم با هامون اینطوری برخورد می کنند یعنی باید یکی بهشون این لیستو نشون می داد تا این همه پول بی زبون بچه ها توی این شرایط حروم نشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    من کم کم دارم فکر میکنم واقعاً دلیل اینکه سفارت هم اطلاعات غلط میده و هم کمکی به ما ها نمیکنه چیه؟ لطفاً این لینکو نگاه کنید http://iran.um.dk/en/travel-and-resi...sa-for-family/ دقیقا اسم همۀ بیمه هایی که تا حالا شما عزیزان بردینو توش آوردن یعنی میشه اینقدر چیپ باشن که از بیمه نزدیک سفارت پورسانت بگیرن؟ ببخشید این حرف خیلی زشته ولی آخه دلیل دیگه ای برای کارشون نمی بینم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! یا حداقلش شما که می بینید ملت این بیمه هارو میگرن و شما رد می کنید بهشون بگید ما فقط بیمه پارسیانو قبول داریم؟!؟!؟!؟!؟ بچه ها خدا وکیلی حرصم در میاد وقتی می بینم با هامون اینطوری برخورد می کنند یعنی باید یکی بهشون این لیستو نشون می داد تا این همه پول بی زبون بچه ها توی این شرایط حروم نشه.
    بله منم حرف بچه هارو گوش کردم رفتم بیمه البرز گرفتم. اما 266000 تومان ضرر کردم میخواید آدرس و شمارشم بدم بگم از کدوم نمایندگی بیمه گرفتم خودتون بزنگید ازش بپرسید.
    درسته که تو ایمیل سفارت زده بجز بیمه ایران و بیمه سامان همه بیمه ها قابل قبوله اما از من که نگرفتن. حالا اگه کسی دوستداره بره هر بیمه ای دوسداره بگیره من فقط تجربه خودمو گفتم.

Junior Member

سلام بر همگي
    آيا از همه صفحات پاس پرت بايد كپي گرفت؟ و اينك گفته در صفحه A4 آيا بايد هم اندازه A4 باشه يا سايز خود پاس پرت در صفحه A4 باشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

بله منم حرف بچه هارو گوش کردم رفتم بیمه البرز گرفتم. اما 266000 تومان ضرر کردم میخواید آدرس و شمارشم بدم بگم از کدوم نمایندگی بیمه گرفتم خودتون بزنگید ازش بپرسید.
    درسته که تو ایمیل سفارت زده بجز بیمه ایران و بیمه سامان همه بیمه ها قابل قبوله اما از من که نگرفتن. حالا اگه کسی دوستداره بره هر بیمه ای دوسداره بگیره من فقط تجربه خودمو گفتم.
    دوست عزيز فرمايش شما كاملا درسته اتفاقا يكي ديگه از بچه ها هم از بيمه پاسارگاد گرفته بود ازش قبول نكردن منم از همين ناراحتم كه چرا وقتي توي سايتشون زدن قبول نمي كنن يا حداقل اطلاع نمي دن؟ يعني براي شما ناراحت شدم ، فكر كنم اگه يه بار ديگه جمله هاي منو بخونيد بهتر متوجه منظورم ميشيد

پاسپورت رو اسکن کنید و سپس پرینت آ4 (Fit to A4) بگیرید که کل صفحه پر شه. در واقع مگنیفای میشه تصویرتون.
    هرچه مدارکتون درشت تر و خوانا تر باشه گیرش کمتره

سلام
    دوستانی که نگران سخت گیری هستن دقت کنن لطفن که اگر به جواب بهزاد به نیما دقت کرده باشین اقا بهزاد قبل از اومدن جواب به اقا نیما گفته بود که رد میشه درخواستتون. این یعنی اینکه اگر واقعا امتیاز نداشته باشیم رد خواهیم شد و نمیشه با تفسیر شخصی ÷وزیتیو لیست برنامه ریزی کنیم. پس دوستانی که واقعا امتیاز میارن و (و نه خوشبینانه و با تفسیر شخصی) نگران چیزی قاعدتا نباید باشن. سیستم امتیاز رو گذاشتن واسه همین. اونجا و خیلی جاهای دیگه مثل ایران نیست از خودمون تبصره در بیاریم و با من بمیرم تو بمیری یه جوری کارو پیش ببریم. عددها حرف اول و اخر رو میزنن. اقا نیما خوشبینانه 110 امتیاز مفروض بودن برای خودشون
    امتیاز واقع بینانه اقا نیما این میشه

Educational level: فوق لیسانس 60(Master's degree: 60 points)
    Work experience: سابقه کار غیر پوزیتیو لیست 5 (3-5 years within the past five years, other work: 5 points که محقق نباشید/یا در لیست مثبت نباشید)

Language skills: در مورد اقا نیما نا مشخص برای من(ننوشتن جائی یا من ندیدم)

positive list : نیستند
    پس اقا نیما امتیازشون 80 میشه به صورت واقع بینانه که تنها در صورتی به 100 میرسیدن که ایلتس 6.5 به بالا ارائه میکردن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima6a نمایش پست ها
    سلام من پست 2410 رو قبلا خونده بودم ولی کاملا متوجه نشدم که آیا مهندسی عمران که ما تو ایران خوندیم تو posetive list هست یا نیست که اگر جزو لیست باشه من حتا بدونه مدرکه زبان امتیازه 100 رو میارم
    سن 32 ۱۵امتیاز
    فوقه لیسانس 60 امتیاز
    سابقه کار بیشتر از 5 سال 15 امتیاز
    posetive list 10 امتیاز
    که کلان میشه 100 و نیازی به داشتنه مدرکه زبان نیست
    من هیچ جای از وابسته هم ندیدم که نوشته باشه مدرکه زبان ضروری هست و بدونه اون نمیشه اقدام کرد ممنون میشم اگه من رو راهنمای کنین مخسوسان راجبه رشته
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    در پست قبلی گقتم. جواب سوال 2. خیر. در پوزیتیو لیست نیست. در صفحات قبلی هم یکی از دوستان به همین دلیل رد شده بود (رشته مهندسی عمران)

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزيز فرمايش شما كاملا درسته اتفاقا يكي ديگه از بچه ها هم از بيمه پاسارگاد گرفته بود ازش قبول نكردن منم از همين ناراحتم كه چرا وقتي توي سايتشون زدن قبول نمي كنن يا حداقل اطلاع نمي دن؟ يعني براي شما ناراحت شدم ، فكر كنم اگه يه بار ديگه جمله هاي منو بخونيد بهتر متوجه منظورم ميشيد
    سلام بر شما و علی باقری و سایر دوستان

من بیمه رو چک کردم.
    اگر بیمه رو قبول نکنن شما به شرط اینکه ویزا تو پاستون نخورده باشه تنها با کسر 2000 تومن میتونید پولتون رو پس بگیرید.
    برای علی جان و بقیه دوستانی که پولشون رو اینجوری خوردن هم ناراحت شدم.
    این شرطیه که ضمن بیمه نامتون هست.
    من این رو امروز متوجه شدم (از بیمه پارسیان فرم گرفتم) - فایل ضمیمه رو ببینیدinsurance.jpg

اگر اشتباه فهمیدم بگین.

پاینده باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    سلام بر همگي
    آيا از همه صفحات پاس پرت بايد كپي گرفت؟ و اينك گفته در صفحه A4 آيا بايد هم اندازه A4 باشه يا سايز خود پاس پرت در صفحه A4 باشه؟
    سلام
    من از همه صفحات به سایز اصلی وسط صفحه A4 گرفتم قبول کردن البته فقط دو صفحه اول و یک صفحه آخر را برداشت و بقیه را پس داد ولی ریسک نکن از مش بگیر و ببر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    سلام
    من از همه صفحات به سایز اصلی وسط صفحه A4 گرفتم قبول کردن البته فقط دو صفحه اول و یک صفحه آخر را برداشت و بقیه را پس داد ولی ریسک نکن از مش بگیر و ببر.
    دوست عزيز من از همه كپى گرفتم علاوه بر اين كه نگرفت كلى هم به من گير داد

ApplyAbroad Senior Veteran

بله میشه . بنظر من اصلا نمیتونن از بانک برای پول استعلام کنن. یکی از دوستانم توی بانک اقتصاد نوین میگه که حتی اگه خود سفیر هم زنگ بزنه ما بهش جواب نمیدیم چون دادن اطلاعات خساب بانکی مشتری مث یه راز میمونه و بانک اصلا اجازه نداره به کسی بگه شما چقدر تو حسابتون پول دارید
    من نمی دونم به کی قسم بخورم که دوست من همینطوری رد شد. اگه لازمه شماره شو بدم باهاش تماس بگیرین، اگر به حرف من اطمینان ندارین. اطلاعات حساب بانکی رو نمیدن، ولی استعلام رو که میگن. یعنی میگن که این نامه رو ما دادیم یا نه. واسه همین ممکنه خود مسئول بانک همینطوری یک نگاهی بکنه و بگه، ما این رو دادیم ولی الان طرف حسابش خالیه. یکی از بچه ها که بانک پارسیان هم هست، گفت به من که روزی چندین بار از سفارتهای مختلف واسه استعلام زنگ میزنن. نمیپرسن که چقدر طرف تو حساب داره. میگن این نامه ای که به ما ارائه داده جعلیه یا واقعیه.
    ولی به دفعات دیدم که بچه ها پول رو برداشتن و اتفاقی هم نیفتاده و چک نکردن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)