صفحه 371 از 638 نخستنخست ... 271321361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381421471 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,701 تا 3,710 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak7777777 نمایش پست ها
    ترجمه شناسنامه لازم نیست. شما کپی رنگی می برید خودشون برابر اصل مکنن و به ازا هر مدرک 30 دلار ازتون می گیرن!
    جدیدا 35 دلار می گیرن. در ضمن از من ترجمه شناسنامه خواستند و فارسی عقد نامه!! که هیچ جا ذکر نشده بود. به نظرم ترجمه همراهتون باشه بد نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz1363 نمایش پست ها
    خیر برای این سرویس ها که دادن 5000 کرون دادم ولی راضی هستم چون اصلا استرسی بهم وارد نشد. البته غیر از این کارا واسه ثبت نام آدرس در اداره مهاجرت برای کارت دکتر و کارت اقامت و همینطور برای باز کردن حساب بانکی هم کمکم کردن و یه اکانت مجانی واسه پیدا کردن خونه هم بهم دادن. البته یه سیم کارت اعتباری هم بهم دادند. مگه میشه این همه کار مجانی باشه.
    البته این 5000تا معادل یکماه اجاره خونست!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    سلام و درود
    ببخشید این که "سابقه شغلی هر چند اندک ضروری هست" رو بر اساس کدوم مرجع می فرمایید. اگر پست های پیشین رو مطالعه کرده باشید، من دوستانی دارم که بدون داشتن سابقه کار امتیازشون 100 می شده، اپلای کردن و پذیرش هم گرفتن.
    راستش منم مرجعش نمی دونم ولی در تایید صحبت ایلا فامیلا بگم که روزی که رفتم سفارت برای بیومتریک همسرم 28اسفند 91، 2نفر را دیدم که هردو بدلیل نداشتن سابقه کار ریجکت شدن. امتیازشون بالای 100 بود و گفتند 2ماه پیش اقدام کردیم و حالا ریجکت شدیم یکیشون مهندس برق بود اگه اشتباه نکنم 25سالش بود آیلتس 7. تازه 2سالم آلمان درس خونده بود ولی گفته بودن چون سابقه کار نداری ریجکتی .

نقل قول نوشته اصلی توسط RADIIN نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ضمن تشکر از توضیحات خوبی که در این فروم برای رفع ابهامات وجود داره، برای من یه سوالی پیش اومده.
    از زمانی که ویزای همراه میاد، آیا مثل Main Applicant باز هم محدودیت خروج از ایران تا حداکثر 6 ماه وجود داره؟ منظورم اینه که برای گرفتن کارت سبز و... این موضوع مهم میشه که بیشتر از 6 ماه نشه یا فقط این محدودیت مربوط به نفر اصلیه؟

ممنون میشم دوستانی که تجربه داشتند، راهنمایی کنند.
    محدودیت 6 ماهه برای هر دو نفره. چون ویزاهاتون و شرایطتون دقیقا عین همه
    و تاریخها

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    راستش منم مرجعش نمی دونم ولی در تایید صحبت ایلا فامیلا بگم که روزی که رفتم سفارت برای بیومتریک همسرم 28اسفند 91، 2نفر را دیدم که هردو بدلیل نداشتن سابقه کار ریجکت شدن. امتیازشون بالای 100 بود و گفتند 2ماه پیش اقدام کردیم و حالا ریجکت شدیم یکیشون مهندس برق بود اگه اشتباه نکنم 25سالش بود آیلتس 7. تازه 2سالم آلمان درس خونده بود ولی گفته بودن چون سابقه کار نداری ریجکتی .
    من هم حرف شما رو تایید میکنم. بعضی مسایل رو باید استنباط کرد و در جایی ننوشته.
    اسم این ویزا وورک پرمیت هست و ویزای کاری
    پس حتما شما باید کار کرده باشی. هر چند اندک
    در مورد زبان هم همین طور هست. باید حتی آیلتس 3 هم که شده ارایه بدی.

توجه شمارو به یه مثال جلب میکنم:

فرض کنید یک نفر ایرانی دکترای ادبیات روسی داره! یا یه رشته ای تو این مایه ها
    80 تا میگیره از این
    با سن 30 سال : 15 امتیاز
    و از دانشگاه کراسنو یارسک سیبری فارغ التحصیل شده که مثلا جز 400 دانشگاه برتره
    میشه 100 امتیاز

ایشون اصلا انگلیسی بلد نیست و کاملا روسی و فارسی بلده و اجدادش هم روس بودن.
    نامه سابقه کار هم نداره و فقط تو دانشگاهشون درس خونده و واحد پاس کرده.

به نظر شما کشوری مثل دانمارک این نفر رو باید بگیره؟
    بدون کار و زبان و .... اونجا میخواد چی کار کنه؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

babak777 راجع به این نوشتتون مطمئنید؟
    (بعد از آمدن ویزا تا 3 ماه وقت دارید که از سفارت تو ایران ویزاتونو بگیرید. درست از همون روزی که سفارت ویزاتونو میده 6 ماه وقت دارید که وارد کشور دانمارک بشین. یعنی 3+6=9)
    آخه من شنیدم ویزا 6ماهه است و اگه دیرتر بریم بگیرم از 6ماهمون کم می شه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    babak777 راجع به این نوشتتون مطمئنید؟
    (بعد از آمدن ویزا تا 3 ماه وقت دارید که از سفارت تو ایران ویزاتونو بگیرید. درست از همون روزی که سفارت ویزاتونو میده 6 ماه وقت دارید که وارد کشور دانمارک بشین. یعنی 3+6=9)
    آخه من شنیدم ویزا 6ماهه است و اگه دیرتر بریم بگیرم از 6ماهمون کم می شه!!!
    تایم انتهاش ثابته. 9 ماه نمیشه. همون 6 ماهه.
    این 3 ماه هم که سفارت میگه مرجعی نداره. خودشون میگن. میگن یعنی خیلی دیر نکنین!

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

بچه هایی که دارید می رید دانمارک (هزینه یکسال زندگی رو به دلار می برید یا کورون؟)
    140هزار کورون تهیه کردن یکذره سخته و هرجایی نداره.

Junior Member

بچه هایی که بعد از اومدن ویزاشون ، برای همسرشون اقدام کردند، میشه لطف کنن بگن چقدر طول کشیده تا ویزای همسرشون اومده؟ یا اگه هنوز نیومده بگن چقدر گذشته؟

من بعد از اومدن ویزای همسرم اقدام کردم ، الان سه ماه گذشته و هنوز خبری نیست...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pegard نمایش پست ها
    بچه هایی که بعد از اومدن ویزاشون ، برای همسرشون اقدام کردند، میشه لطف کنن بگن چقدر طول کشیده تا ویزای همسرشون اومده؟ یا اگه هنوز نیومده بگن چقدر گذشته؟

من بعد از اومدن ویزای همسرم اقدام کردم ، الان سه ماه گذشته و هنوز خبری نیست...
    مثل خود پروسه ویزا، بحث همسر هم متفاوته. اکثرا حدود 7 8 ماه بوده، ولی دو ماه و یک سال هم داشتیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)