نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    راستی اگه ریجکت بشیم ، پولی که بهمون پس میدن معادل همون 6100 کرون هست یا معادل مبلغ ریالی هست که پرداخت کردیم؟؟
    میدونید چرا اینو میگم؟ چون من 9 ماه پیش رفتم سفارت. اون وقتها دلار 1250 تومان بود... اگه من ریجکت بشم و سفارت پول رو به کرون به من پس بده، کلی کاسب میشم!! چه مملکت خوبی... به به !!
    پول رو بهتون پس نمیدن. مگر اینکه قوانینشون عوض بشه و شما بخاطر تغییر قوانین رد بشین. اونوقت بهتون پس میدن. ولی در حالت عادی وظیفه خودتونه که امتیازاتون رو حساب کنین و اگر مطمئنین اقدام کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    پول رو بهتون پس نمیدن. مگر اینکه قوانینشون عوض بشه و شما بخاطر تغییر قوانین رد بشین. اونوقت بهتون پس میدن. ولی در حالت عادی وظیفه خودتونه که امتیازاتون رو حساب کنین و اگر مطمئنین اقدام کنین.
    ولی زمانی که من اپلای میکردم گفته بود که اون مبلغ ریفاندبل هست ( در صورت ریجکت شدن شخص) و دقیقا تو ایمیلی که برام فرستادن به این موضوع اشاره شده بود. شما این رو از کجا خوندید که پول رو پس نمیدن؟

ApplyAbroad Senior Veteran

ولی زمانی که من اپلای میکردم گفته بود که اون مبلغ ریفاندبل هست ( در صورت ریجکت شدن شخص) و دقیقا تو ایمیلی که برام فرستادن به این موضوع اشاره شده بود. شما این رو از کجا خوندید که پول رو پس نمیدن؟
    من از شما عذر میخوام. حق با شماست. قانون جدیده. در همون ایمیلی که برای من زدن نوشته بود پس نمیدن. در قانون جدید فقط 770 کرون کم میکنن و پس میدن. تازه برای family reunification هم مجانی شده (البته این شامل همسر و فرزند گرین کارتیها نمیشه) .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من از شما عذر میخوام. حق با شماست. قانون جدیده. در همون ایمیلی که برای من زدن نوشته بود پس نمیدن. در قانون جدید فقط 770 کرون کم میکنن و پس میدن. تازه برای family reunification هم مجانی شده (البته این شامل همسر و فرزند گرین کارتیها نمیشه) .
    خواهش میکنم بهزاد جان. اینکه میگید قانون جدیده که پول رو پس میدن، منظورتون از چه تاریخی هست؟ من نوامبر 2011 مدارک رو تحویل دادم. الان یه دوستی (hiva) گفتن در مورد باز پرداخت پول چیزی تو ایمیل بهشون نگفتن ! دچار تردید و شبه شدم.!! اگه اطلاعاتی دارید لطفا به اشتراک بگذارید.. ممنون
    ویرایش توسط banan : August 12th, 2012 در ساعت 02:42 AM دلیل: املا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

من چند روز پیش از سفارت برام ایمیل تعیین وقت فرستادن. توی ایمیل هیچ اشاره ای به اینکه این پول رو پس میدن یا نه نشده بود!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)