صفحه 178 از 638 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

اقا من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه غیر انتفاعی قزوین
    کارم و تخصصم در زمینه شبکه و امنیت شبکه هست حدود 4-5 سالی هست فعالیت دارم تو سازمان ها و ارگان ها
    مدرک زبان ندارم اما چند تا مدرک بین المللی رو 4-5 سال پیش امتحان دادم
    سابقه تدریس هم داشتم تو رشتم

حالا می خوام بدونم برای ارشد می تونم آی تی یا شبکه بخونم تو دانمارک و اصلا با شرایط من باید کدوم دانشگاه ها رو ببینم و ایا احتمال داره قبول کنن

Junior Member

سلام دوستان
    من دو ماه پیش مدارکم رو تحویل سفارت دانمارک دادم امیدوارم تا 4 ماه دیگه یه جواب ازشون بگیرم بهر حال از حدود یک ماه دیگه میخوام کلاس دانمارکی رو شروع کنم اگر کسی هم تصمیم به همچین کاری داره لطفا اطلاع بدید که هم بتونیم همدیگه رو ببینیم تا برای رفتم با هم برنامه ریزی کنیم( اگه دوست دارید) و هم با هم بریم کلاس
    موفق باشید
    همسفر، همخانه،بلیط،و.......دوستانیک �� � بزودی به دانمارک سفر میکنند-http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?53098

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزیز این لینک کار نمیکنه البته بعد از استفاده از .... شکن. لطفاً یه توضیحی در مورد نحوۀ استفاده از لینک ارائه کنید. با تشکر (البته اگه توی بخش راهنمایی واسه یادگرفتن زبان دانمارکی این لینکو ارائه می دادین که خیلی بهتر میشد.
    این لینک بصورت مستقیم کار نمیکنه. شما باید یک برنامه مدیریت تورنت مثل bittorrent نصب کنین بعدش از این لینکی که دادن این فایل کم حجم تورنت رو دانلود کنین و با دابل کلیک روش خود برنامه بیت تورنت شروع میکنه به دانلود کردنش که ممکنه بسته به سرعت اینترنتتون زمان زیاد یا کمی ببره. در کل لینک فقط لینک تورنته و هیچ چیزی در خودش موجود نیست .
    شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    اون case order id هستش که باید تو قسمت fee برید و واسه خودتون اونو بسازید...واز اون طریق مبلغ اداره مهاجرت رو پرداخت کنین و پیگیری پرداخت با اون هستش...
    ممنون. دقیقأ همین منظورم بود. لطف کردید.

من میلان هستم . از اینجا امروز اپلای کردم . شانسی که داشتم این بود که سه روزه بهم نوبت سفارت دادن .ازشون سوال کردم پروسه ش چقدر طول می کشه گفتن 1 سال تقریبا ....می خواستم بگم زمانی که پیش بینی می شه ربط زیادی نداره به اینکه از کجا اپلای می کنین . من تاییدیه دانشگاه ایرانمو نداشتم . اینقدر عجله ای شد اپلای کردنم که فرصت این نبود برم ایران و دنبال تاییدیه و اینها. از توی فروم هم که فهمیدم ایران تاییده نمی دن همه دانشگاهها و بچه ها تا بتونن مهر و تمبر برای تایید می زنن زیر مدارکشون . البته مدرک فوق لیسانسم هم که از ایتالیا بود را دانشگاه گفت همچین نامه ای اصلا اجازه نداریم صادر کنیم . چون فرمت های مخصوصی داریم که از قبل آماده شدن فقط اونا را می تونیم بهت بدیم . کلی پول دادم برا همونا و لی الان نگران این تاییدیه هه هستم . سوالم اینه می شه مثلا یه یک ماهه دیگه برم کنسولگری و یه مدارکی برای تکمیل اضافه کنم ؟ مثلا من به زبان انگلیسی کار کرده بودم . مدرک آیلتس نبردم دیگه . میشه مثلا مدرک آیلتس یا همین تاییدیه دانشگاهو برم دوندگی کنم بگیرم اضافه کنم ؟

Junior Member

اقا برای دریافت گرین کارت دانمارک با شرایط من امکان داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xsironx نمایش پست ها
    اقا برای دریافت گرین کارت دانمارک با شرایط من امکان داره ؟
    نخیر متاسفانه

درود

وقتی شما سابقه کارتون تو محلی بوده که باید به انگلیسی صحبت می کردید و فوقتون رو هم یقینا به زبان انگلیسی فول تایم گذروندید خوب دیگه چه نیازی به آیلتس هست !! اگر تو مدرک شما قید شده باشه که طی دو سال یا یک سال تمام دروس گذرونده شده به زبان انگلیسی بوده کافیه نگران نباشید.
    در مورد تاییدیه هم جای نگرانی نیست اصلا نیازی نیست من هم تاییدیه ندادم همون مهرهایی که پشت ترجمه مدارک تو ایران خورده کافیه. در مورد ایتالیا نمی دونم همون فرمتهای مخصوص احتمالا کافی باشه. می تونستید تو همون قسمت کامنت جی آر یک توضیح بدید که تاییدیه نمی دن بهتون. به هر روی من مشکلی نمی بینم.
    در مورد اینکه سفارت قبول کنه یه سری مدارک دیگه اضافه کنید. گمون نمی کنم بپذیرند ولی بستگی به سفارت داره و بستگی به اینکه تا حالا مدارکتون ارسال شده یا نه که احتمالا ارسال کردند.

پیروز باشید و شب یلدای خوبی داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ragazzapersia نمایش پست ها
    من میلان هستم . از اینجا امروز اپلای کردم . شانسی که داشتم این بود که سه روزه بهم نوبت سفارت دادن .ازشون سوال کردم پروسه ش چقدر طول می کشه گفتن 1 سال تقریبا ....می خواستم بگم زمانی که پیش بینی می شه ربط زیادی نداره به اینکه از کجا اپلای می کنین . من تاییدیه دانشگاه ایرانمو نداشتم . اینقدر عجله ای شد اپلای کردنم که فرصت این نبود برم ایران و دنبال تاییدیه و اینها. از توی فروم هم که فهمیدم ایران تاییده نمی دن همه دانشگاهها و بچه ها تا بتونن مهر و تمبر برای تایید می زنن زیر مدارکشون . البته مدرک فوق لیسانسم هم که از ایتالیا بود را دانشگاه گفت همچین نامه ای اصلا اجازه نداریم صادر کنیم . چون فرمت های مخصوصی داریم که از قبل آماده شدن فقط اونا را می تونیم بهت بدیم . کلی پول دادم برا همونا و لی الان نگران این تاییدیه هه هستم . سوالم اینه می شه مثلا یه یک ماهه دیگه برم کنسولگری و یه مدارکی برای تکمیل اضافه کنم ؟ مثلا من به زبان انگلیسی کار کرده بودم . مدرک آیلتس نبردم دیگه . میشه مثلا مدرک آیلتس یا همین تاییدیه دانشگاهو برم دوندگی کنم بگیرم اضافه کنم ؟

مرسی از پاسخ سریع و توضیحتون. در واقع من به زبان ایتالیایی فوقمو خوندم.محل کارم هم زبان اصلی شرکت ایتالیایی بوده.من را برای این استخدام کردن که علاوه بر مهارتهام با معمارهای انگلیسی زبان چند تا پروژه هاشون بتونم ارتباط داشته باشم . ای میل بزنم و تو جلسات کاری شرکت کنم . نمی دونم آخه یه عده نوشتن اینجا اگه زبان رسمی شرکتی که کار می کردین انگلیسی نباشه قبول نیست ! بر چه اساس اینو می گن؟ چنین چیزی تو پیج خود دانمارک قید نشده. در مورد مهر تایید مدرک هم من تو قسمت کامتتوضیح دادم (ممنون از فروم شما چون این ایده را از ایتجا گرفتم ) اما مهری که رو ترجمه م بود فقط قوه قضاییه بود. حتی مترجم بی مسولیت با اطمینان گفته بود مهر وزارت خارجه نمی خواد ... خلاصه که نمی دونم این مهرای ما را چقدر اصلا می شتاسن ! خانمه تو سفارت گفت اگر نقصی چیزی تومدرک باشه ریجکت نمی کنن . گفت به ما اطلاع میدن از شما بخواهیم که مدرک بیشتری ارایه بدین....کلی پول دادم .....امیدوارم خیلی سخت گیری نکنن . باز هم ممنونم. از اینجا هم خبری گرفتم که جدید و مهم بود می فرستم.شب یلدای شما هم خوش . شاد باشین

درود

دوست عزیز این ایمیل دومتون منو کلی نگران کرد با وجودی که گفته بودم اصلا نگرانی نداره چون اطلاعاتی که الان اینجا دادید تو پست بالایی ننوشته بودید. با توجه به سایت اداره مهاجرت

As an alternative to a language exam, you can document your language skills with a statement from a previous employer attesting that you have used Danish, Swedish, Norwegian, English or German on the job for at least one year, or by presenting documentation that you have completed at least one year of studies at a higher educational programme which was taught in one of these languages.

نوشته شما باید سر کارتون از زبان انگلیسی استفاده کنید. راستش برداشت من هم اینه که باید محل کارتون باید یک شرکت اینترنشنال باشه. به نگر من خیلی بستگی به این داره که تو سابقه کار شما چی نوشته باشند. حد اقل باید توضیح داده باشند که شما حد اقل به مدت یک سال با معمارهای انگلیسی زبان در ارتباط بودید. ولی باز مطمئن نیستم قبول کنند یا نه. بهتر اینه که با اداره مهاجرت تماس بگیرید و از خودشون بپرسید.
    در مورد مهر قوه قضاییه هم بیشتر نگران شدم چون باز بار اول هست که می شنوم مهر وزارت خارجه رو مدارک ترجمه نخورده. خیلی عجیبه. تا جایی که من می دونستم مهر قوه قضاییه خودش برای گرفتن تاییدیه و مهر وزارت خارجه نیاز هست.
    به هر روی امید پیروزی براتون دارم و امیدوارم دوستانی که در این دو مورد اطلاعاتی دارن کامنت بزارند. من راستش تو این زمینه نمی تونم نظری بدم.

خوش و پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ragazzapersia نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ سریع و توضیحتون. در واقع من به زبان ایتالیایی فوقمو خوندم.محل کارم هم زبان اصلی شرکت ایتالیایی بوده.من را برای این استخدام کردن که علاوه بر مهارتهام با معمارهای انگلیسی زبان چند تا پروژه هاشون بتونم ارتباط داشته باشم . ای میل بزنم و تو جلسات کاری شرکت کنم . نمی دونم آخه یه عده نوشتن اینجا اگه زبان رسمی شرکتی که کار می کردین انگلیسی نباشه قبول نیست ! بر چه اساس اینو می گن؟ چنین چیزی تو پیج خود دانمارک قید نشده. در مورد مهر تایید مدرک هم من تو قسمت کامتتوضیح دادم (ممنون از فروم شما چون این ایده را از ایتجا گرفتم ) اما مهری که رو ترجمه م بود فقط قوه قضاییه بود. حتی مترجم بی مسولیت با اطمینان گفته بود مهر وزارت خارجه نمی خواد ... خلاصه که نمی دونم این مهرای ما را چقدر اصلا می شتاسن ! خانمه تو سفارت گفت اگر نقصی چیزی تومدرک باشه ریجکت نمی کنن . گفت به ما اطلاع میدن از شما بخواهیم که مدرک بیشتری ارایه بدین....کلی پول دادم .....امیدوارم خیلی سخت گیری نکنن . باز هم ممنونم. از اینجا هم خبری گرفتم که جدید و مهم بود می فرستم.شب یلدای شما هم خوش . شاد باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)