صفحه 101 از 638 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    من بیشتر پست های این فروم رو خوندم.
    هفته ی آینده وقت مصاحبه دارم. و 2 تا سئوال برام پیش اومده. اگر براتون ممکنه من رو راهنمایی کنید:

1. تقریبا تمام مدارکم آماده هست، بجز نامه ی تاییدیه ی دانشگاه که متاسفانه بعد از 3 ماه دوندگی، از هیچ کدوم از دانشگاه های لیسانس یا فوق لیسانسم نتونستم بگیرم. سفارت تلفنی بهم گفت که ایرادی نداره اگه نباشه، و کافیه توضیح بدم که دانشگاه محل تحصیلم اون تاییدیه رو نمیده... اما حقیقتش من چند تا پست اینجا دیدم که نوشته بودن ظاهرا به دلیل نداشتن نامه تاییدیه ریجکت شدن. نگرانم و نمیدونم با توجه به تمام هزینه هایی که این کار داره، هفته ی آینده برم یا نه...
    ظاهرا تعدادی از دوستان ویزاشون حدودا 4 ماهه اومده، آیا کسی هست که نامه تاییدیه رو ارائه نداده باشه و ویزاش سریع اومده باشه؟ یا این موضوع ممکنه پروسه رو طولانی تر کنه؟

2. تو یکی از صفحه های اینجا خوندم که مدتی طول میکشه تا پولی که با ویزا کارت پرداخت میشه تایید بشه... با توجه به اینکه من حدود یک هفته قبل از وقت مصاحبه ام میخوام پرداختش کنم، آیا این موضوع مشکلی ایجاد میکنه در روز مصاحبه؟ یا اینکه اگه پرینت پروسه ی پرداخت رو ارائه بدم کافیه...؟

ممنونم
    و به امید روزهای بهتر برای همه مون
    ویرایش توسط ghazalak_t : September 23rd, 2012 در ساعت 02:23 PM

Junior Member

یک سئوال دیگه هم دارم که فراموش کردم بپرسم، فکر میکنم آقای بهزاد بتونن به این سئوالم پاسخ بدن:

با توجه به اینکه خود اپلیکنت تنهایی باید بره دانمارک، و با در نظر داشتن کل پروسه ی پیدا کردن خانه و کار و ...، و اینکه دو ماه بعد از مصاحبه زمانی که مطمئن شدم مدارک رسیده دانمارک باید برای همسرم به شکل آنلاین اقدام کنم، فکر میکنید حداقل زمانی که طول میکشه که همسرم بتونه در دانمارک به من بپیونده چقدر هست؟
    ویرایش توسط ghazalak_t : September 23rd, 2012 در ساعت 02:23 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Avishan نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    می خواستم یه خبر امیدوار کننده بدم. من 20 june مدارکم و تحویل دادم. 17 sept ویزام و گرفتم.
    26 sept هم دارم می رم.
    کسی از پروسه اونجا خبر داره؟ آیا تا کارت و دریافت کنیم نباید از دانمارک خارج شیم؟
    تبریک میگم دوست عزیز امیدوارم بهت خوش بگذره . رفتی اونجا از وضعیت و شرایط زندگی برامون بنویس ، راستی از ویزات چطوری خبردار شدی؟ تلفن یا ایمیل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalak_t نمایش پست ها
    ...........با توجه به اینکه خود اپلیکنت تنهایی باید بره دانمارک، و با در نظر داشتن کل پروسه ی پیدا کردن خانه و کار و ...، و اینکه دو ماه بعد از مصاحبه زمانی که مطمئن شدم مدارک رسیده دانمارک باید برای همسرم به شکل آنلاین اقدام کنم، فکر میکنید حداقل زمانی که طول میکشه که همسرم بتونه در دانمارک به من بپیونده چقدر هست؟
    لطف کنید سفارت که میرید هر اطلاعاتی در مورد اقدام برای همسر گرفتید با ما درمیون بگدارید.موفق باشید
    د

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    دلیل کمرنگ بودن حضورم بیشتر به خاطر سوالهای تکراریه که طبق قوانین انجمن ممنوع هست، ولی باز هم پرسیده میشه و واقعا به نظرم جواب دادن بهشون، ظلمه به کسانی که زحمت میکشن و اول کامل سایت اداره مهاجرت و این فروم رو میخونن و بعد اگر سوالی موند، میپرسن.

در مورد شما هم باید بگم که منظور اینها از construction engineer مهندسی ساختمان نیست. منظور محوطه سازی و اینجور چیزهای مرتبط با سازه هاست. شما باید برای همون building engineer اقدام کنین. من پرسیدم، گفتن لیسانس مهندسی عمران ایران رو براش امتیاز پوزیتیو لیست در نظر نمیگیرن. چون خیلی از درسهای ما در زمینه خاک، آب و راه هست. ولی فوق لیسانس سازه رو به احتمال زیاد امتیازش رو میدن. (البته این فوق لیسانس رو نظر خودمه ولی لیسانس رو پرسیدم از مشاورم تو اداره کار)
    آقا بهزاد من این پستتونو الان خوندم وبرام سوال پیش اومد! اگه منظور از construction engineer مهندسی ساختمان نیست قاعدتاً building engineer که هست؟ پس چرا نباید امتیاز پوزیتیو لیستو کسب کنه؟
    من تا الان فکر می کردم امتیازم 115 میشه ولی با این توصیفات شاید منم امتیاز نیارم که خوب من خودمو آماده کرده بودم تا برای همسر و پسرم اقدام کنم؟!؟ اگف ممکنه با من توی امتیاز دهی هام همفکری کنید.
    لیسانی عمران فوق لیسانی مدیریت پروژه و ساخت 60
    پوزیتیو لیست 10
    زبان 15 (الیته یه آیلتس 6.5 هم داشتم که آخر سپتامبر 2010 صادر شده بود و اونو ازم نگرفت و کاش به زور بهش می دام)
    سابقۀ کار (5 سال تدریس در گروه معماری دانشگاه به عنوان حق التدریس و lecturer با نامۀ 20 ساعت کار در هفته (درس های مدیریت کارگاهی، متره برآورد و ..) ( 3 سال building engineer (نامۀ انگلیسی) 2 سال هم مدیر project management technical office ) سر جمع 15 امتیاز
    سن زیر 34 سال 15 امتیاز جمع امتیازات 115 چند درصد احتمال میدین که پروندم رد بشه؟ البته در بدبینانه ترین حالت امتیازم 95 میشه. پوزیتیو ندن بهم! شما امتیازتونو بهتون اعلام کردن یا نه؟ لطفاً نظر بدین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    سلام
    منم امروز زنگ زدم اصلا جواب درست و حسابی نداد.
    بعدشم گفت نفر اصلی باید کار پیدا کرده باشه و آدرس داشته باشه تا همراهش بتونه شروع کنه کاراش رو .............!!
    دوست عزیز احتمالاً شما ذکر نکردید که ویزای همراه برای کسی که تحت برنامه گرین کارت داره اقدام میکنه منظورتون هست چون این ویزا در اکثر جاهای دنیا همزمان داده میشه پس طبیعیه که اونا همچین ذهنیتو نداشته باشن که کسی بدون خانوادش بیاد و از طرفی ویزایی برای کسانیکه در اینجا هستن هم داریم لذا برای اینکه خیالتون راحت بشه اینو از فایل فرم FA8 براتون اینجا می ذارم و شما کافیه به قسمت will توجه کنید:
    This form is to be used when applying for a Danish
    residence and work permit if you are a
    • spouse,
    • registered partner, or
    • cohabiting partner
    of a foreign national, who will reside in or is already
    residing in Denmark to work or study.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    آقا بهزاد من این پستتونو الان خوندم وبرام سوال پیش اومد! اگه منظور از construction engineer مهندسی ساختمان نیست قاعدتاً building engineer که هست؟ پس چرا نباید امتیاز پوزیتیو لیستو کسب کنه؟
    من تا الان فکر می کردم امتیازم 115 میشه ولی با این توصیفات شاید منم امتیاز نیارم که خوب من خودمو آماده کرده بودم تا برای همسر و پسرم اقدام کنم؟!؟ اگف ممکنه با من توی امتیاز دهی هام همفکری کنید.
    لیسانی عمران فوق لیسانی مدیریت پروژه و ساخت 60
    پوزیتیو لیست 10
    زبان 15 (الیته یه آیلتس 6.5 هم داشتم که آخر سپتامبر 2010 صادر شده بود و اونو ازم نگرفت و کاش به زور بهش می دام)
    سابقۀ کار (5 سال تدریس در گروه معماری دانشگاه به عنوان حق التدریس و lecturer با نامۀ 20 ساعت کار در هفته (درس های مدیریت کارگاهی، متره برآورد و ..) ( 3 سال building engineer (نامۀ انگلیسی) 2 سال هم مدیر project management technical office ) سر جمع 15 امتیاز
    سن زیر 34 سال 15 امتیاز جمع امتیازات 115 چند درصد احتمال میدین که پروندم رد بشه؟ البته در بدبینانه ترین حالت امتیازم 95 میشه. پوزیتیو ندن بهم! شما امتیازتونو بهتون اعلام کردن یا نه؟ لطفاً نظر بدین
    واقعا به غیر از اون کسانی که تو وزارت کار نشستن، کسی نمیتونه با قطعیت بگه. این موضوع مربوطه به رشته مهندسی عمران رو یکی از مشاوران رسمی jobcenter به من گفت. ولی اینکه تو وزارت کار چقدر این مسئله اهمیت داره و آیا اینکه شما لیسانس مدیریت دارین میتونه جبران کنه رو نمیدونم. ولی اتفاقا من کسی رو دیدم که اینجا دقیقا شرایط شما رو داره و اومده (البته به جز نمره زبانش که 20 امتیازی بوده). من اگر جای شما بودم میدادم مدارکم رو و امیدوار میموندم. گرچه فقط برای یک جا اقدام کردن و تمام زندگی رو بر اساس اون برنامه ریزی کردن اشتباهه.
    یک موضوع دیگه هم هست که اصولا وقتی بحث 5 نمره است، یک کمی ممکنه تخفیف یا از اون طرف سختگیری هم بشه و این تو همه جا مرسومه (بچه هایی که برای کبک اقدام کردن حتما میتونن تایید کنن). یعنی مثلا اگه زبان براشون خیلی مهم باشه، ممکنه تو مسئله نمره پوزیتیو لیست گذاشتن سخت بگیرن، ولی اگه براشون رشته مهم باشه، راحت تر بگیرن. به نقل از یک نفر مطمئن، دو سال پیش که فقط پرستارها و پزشکها میرفتن دانمارک، تو خود سفارت ازشون انگلیسی سوال میپرسیدن، چون پزشکها بعد از 2 سال باید امتحان دانمارکی بدن و تو این مدت باید آموزش هم ببینن و اگه زبانشون انگلیسیشون خوب نباشه، تو دانمارکی هم به مشکل میخورن. ولی شاید برای مهندسی این اهمیت زیادی نداشته باشه.
    در هر صورت، با این اوضاع، من برای همه جا اپلای می کردم، مگر اینکه صد در صد مطمئن بودم امتیازش رو نمیارم.

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی می دونه امتیازی رو که به زبان دانمارکی می دن رو چطور ارزیابی می کنن ؟ داخل سفارت امتحان می گیرن ؟
    رو امتیاز گرفتن از زبان دانمارکی میشه حساب باز کرد یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من ماه قبل از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده ام. هفته آینده مدرک موقت را دریافت می کنم. آیا مدرک موقت قابل قبول هست؟ به نظر شما چند ماه طول می کشه تا دانشنامه صادر بشه؟ آیا راهی وجود داره که بشه زودتر دانشنامه را گرفت؟
    ممنونم

سلام
    ميشه خواهش كنم راجع به رشته تربيت بدني در مقطع فوق ليسانس بگين توي ليست پستيو هست يا نه؟ راستش من ليست خود سفارت رو ديدم نبود...اما در لينكهاي فارسي اين رشته هم وجود داره...ممنون ميشم اگر جواب بدين...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)