صفحه 102 از 638 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

آقا بهزاد شما تونستيد كار پيدا كنيد؟ ارزيابيتون از اين مدت كه رفتيد چي بوده؟شايد سوالم كلي باشه چون من نگران كارم.فوق ليسانس مكانيك دارم .ممنون مي شم جواب بدين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnoosh_roohi نمایش پست ها
    سلام
    ميشه خواهش كنم راجع به رشته تربيت بدني در مقطع فوق ليسانس بگين توي ليست پستيو هست يا نه؟ راستش من ليست خود سفارت رو ديدم نبود...اما در لينكهاي فارسي اين رشته هم وجود داره...ممنون ميشم اگر جواب بدين...
    سلام
    این لینک را دنبال کنید
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...t_overview.htm
    من رشته تربیت بدنی را ندیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zare1356 نمایش پست ها
    سلام
    من ماه قبل از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده ام. هفته آینده مدرک موقت را دریافت می کنم. آیا مدرک موقت قابل قبول هست؟ به نظر شما چند ماه طول می کشه تا دانشنامه صادر بشه؟ آیا راهی وجود داره که بشه زودتر دانشنامه را گرفت؟
    ممنونم
    مدرکتون را باید بخرید، مدرک موقت قابل قبول نیست.
    مدت زمان آن بستگی به دانشگاهتون داره ولی معمولا بیش از یک ماه طول میکشه

خيلي عاليه ميشه كه يه نفر كه تجربه اين كار رو داره بياد به صورت استپ باي استپ اين فرآيند رو توضيح بده چون واقعا بچه ها خيلي خوب تجرباتشوون رو گفتن اما واسه يه تازه كار اصلا وااضح نيست كه از كجا بايد شروع كنه. وبلاگي هم كه آدرسش گفته شده خيلي كلي همه چي رو گفته .
    تشكر

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    واقعا به غیر از اون کسانی که تو وزارت کار نشستن، کسی نمیتونه با قطعیت بگه. این موضوع مربوطه به رشته مهندسی عمران رو یکی از مشاوران رسمی jobcenter به من گفت. ولی اینکه تو وزارت کار چقدر این مسئله اهمیت داره و آیا اینکه شما لیسانس مدیریت دارین میتونه جبران کنه رو نمیدونم. ولی اتفاقا من کسی رو دیدم که اینجا دقیقا شرایط شما رو داره و اومده (البته به جز نمره زبانش که 20 امتیازی بوده). من اگر جای شما بودم میدادم مدارکم رو و امیدوار میموندم. گرچه فقط برای یک جا اقدام کردن و تمام زندگی رو بر اساس اون برنامه ریزی کردن اشتباهه.
    یک موضوع دیگه هم هست که اصولا وقتی بحث 5 نمره است، یک کمی ممکنه تخفیف یا از اون طرف سختگیری هم بشه و این تو همه جا مرسومه (بچه هایی که برای کبک اقدام کردن حتما میتونن تایید کنن). یعنی مثلا اگه زبان براشون خیلی مهم باشه، ممکنه تو مسئله نمره پوزیتیو لیست گذاشتن سخت بگیرن، ولی اگه براشون رشته مهم باشه، راحت تر بگیرن. به نقل از یک نفر مطمئن، دو سال پیش که فقط پرستارها و پزشکها میرفتن دانمارک، تو خود سفارت ازشون انگلیسی سوال میپرسیدن، چون پزشکها بعد از 2 سال باید امتحان دانمارکی بدن و تو این مدت باید آموزش هم ببینن و اگه زبانشون انگلیسیشون خوب نباشه، تو دانمارکی هم به مشکل میخورن. ولی شاید برای مهندسی این اهمیت زیادی نداشته باشه.
    در هر صورت، با این اوضاع، من برای همه جا اپلای می کردم، مگر اینکه صد در صد مطمئن بودم امتیازش رو نمیارم.
    دو رشته construction engineer و building engineer کاملا از هم جدا هستند! در اروپا، اولی مهندسی عمران و دومی مهندس تاسیساته.من لیسانس عمران از ایران دارم، و مشغول به تحصیل در Construction and Real Estate Management در HTW Berlin هستم. این تنها دانشگاهیه که این رشته رو در دنیا ارائه میده ( رشتش جدیده و ترکیبی از سه رشته عمران، معماری و Facility management هست) و از نظر سایت مهاجرت دانمارک ، مدارک این دانشگاه معتبره. حالا با این حساب، ایا من امتیاز فوق لیسانس رو میگیرم؟ میشه ایمیل اون مشاور رو بدید تا من ازش اطلاعات دقیق بگیرم؟
    یادم میاد قبلا گفته بودید که پوزیتیو لیست، بروز نیست و ظرفیت رشته ها، خیلی قبل تر اشباع شده. ایا در مورد عمران و ساخت و ساز هم همین وضعیت صادقه یا کماکان مورد نیازه؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

دوستان یه دنیا ممنونتون میشم اگه بفرمایید دقیقا باید چه جوری این پول رو پرداخت کنیم؟

دوستان میشه کمک کنید
    من بعد 4 ماه امروز زنگ زدم برای پیگیری تاریخ مصاحبه ای که هنوز مشخص نشده بود در کمال ناباوری وقت مصاحبمو برای هفته دیگه گزاشتن
    حالا از همه عاجزانه تقاضای کمک دارم
    اول اینکه دقیقا چقدر باید به حساب سفارت ریخته بشه و چطوری 6725 کرون؟؟؟ نمیشه معادل دلاریش پرداخت بشه؟؟کسی جایی رو سراغ داره که با گرفتن کارمزد این کار رو انجام بده؟ دوم اینکه چقدر باید تو حسابم باشه؟
    پیشاپیش از همه ممنوننم
    ویرایش توسط vahidmed : September 25th, 2012 در ساعت 05:26 PM

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

با سلام
    اگه میخوای کارت سریع انجام بشه باید مبلغ 6275 کرون رو از خارج از ایران واریز کنید. من خودم از امارات واریز کردم ولی یکی از دوستان رفت میدان انقلاب و به یکی از موسسات دانشجویی مبلغی بیشتر داد و واریز رو انجام داد.
    سفارت میگه معادل دلاریش رو میگیره که میشه 1065 دلار ولی ریسک داره چون تاخیر زیادی داره...
    در خصوص مبلغ داخل حساب جهت گواهی تمکن مالی نظر مختلفه... من تا الان خودم سه حالت مختلف شنیدم:
    1- سفارت میگه در این مرحله فقط واسه خودت باید گواهی بیاری که میشه معادل 77664 کرون یا 13625 دلار آزاد که با احتساب دلار 2500 میشه 34 میلیون تومان فقط برای یک نفر
    2- یکی میگه واسه خودت و همسرت با نرخ ارز مرجع باید تو حسابت باشه که میشه معادل 142068 کرون معادل 24924 دلار دولتی یا 30.5 میلیون تومان
    3- یکی هم میگه واسه یک نفر با نرخ ارز دولتی که میشه حدود 16.7 میلیون تومان
    البته شانس حالت 1 و 2 بیشتره.... ولی همه میگن پول تو حساب رو دست نزنید که اگه چک کردند ریجکت نشین...

موفق باشید...
    راستی چه روزی مصاحبه دارین؟ چون من هم هفته دیگه میخوام مدارک تحویل بدم.....

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دوستان میشه کمک کنید
    من بعد 4 ماه امروز زنگ زدم برای پیگیری تاریخ مصاحبه ای که هنوز مشخص نشده بود در کمال ناباوری وقت مصاحبمو برای هفته دیگه گزاشتن
    اول اینکه دقیقا چقدر باید به حساب سفارت ریخته بشه و چطوری 6725 کرون؟؟؟ نمیشه معادل دلاریش پرداخت بشه؟؟کسی جایی رو سراغ داره که با گرفتن کارمزد این کار رو انجام بده؟ دوم اینکه چقدر باید تو حسابم باشه؟
    پیشاپیش از همه ممنوننم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دوستان میشه کمک کنید
    پیشاپیش از همه ممنوننم
    سلام
    6275 کرون رو با کارت اعتباری (ویزا کارت یا مستر کارت) بهتره بپردازید یا از طریق دوستانتون در خارج از کشور که به حساب بانک در دانمارک واریز کنند.اگر مجرد هستید حدود 19 تا 20 میلیون باید در حسابتون باشه.مبلغ پرداختی به سفارت حدود 900 تا یک میلیون تومان می شود البته اگر سفارت به دلار بخواهد پرداخت کنید که وضعیت فرق می کند.بعضی از دوستان می گفتند که سفارت از اونها دلار می خواسته این رو در ایمیل تون چک کنید که مبلغ پرداختی به سفارت رو به دلار باید بدهید یا ریال.

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    اگه میخوای کارت سریع انجام بشه باید مبلغ 6275 کرون رو از خارج از ایران واریز کنید. من خودم از امارات واریز کردم ولی یکی از دوستان رفت میدان انقلاب و به یکی از موسسات دانشجویی مبلغی بیشتر داد و واریز رو انجام داد.
    سفارت میگه معادل دلاریش رو میگیره که میشه 1065 دلار ولی ریسک داره چون تاخیر زیادی داره...
    در خصوص مبلغ داخل حساب جهت گواهی تمکن مالی نظر مختلفه... من تا الان خودم سه حالت مختلف شنیدم:
    1- سفارت میگه در این مرحله فقط واسه خودت باید گواهی بیاری که میشه معادل 77664 کرون یا 13625 دلار آزاد که با احتساب دلار 2500 میشه 34 میلیون تومان فقط برای یک نفر
    2- یکی میگه واسه خودت و همسرت با نرخ ارز مرجع باید تو حسابت باشه که میشه معادل 142068 کرون معادل 24924 دلار دولتی یا 30.5 میلیون تومان
    3- یکی هم میگه واسه یک نفر با نرخ ارز دولتی که میشه حدود 16.7 میلیون تومان
    البته شانس حالت 1 و 2 بیشتره.... ولی همه میگن پول تو حساب رو دست نزنید که اگه چک کردند ریجکت نشین...

موفق باشید...
    راستی چه روزی مصاحبه دارین؟ چون من هم هفته دیگه میخوام مدارک تحویل بدم.....
    سلام و ممنون از ÷اسخ شما و خانوم نازی
    فکر میکنم 1065 نرخ جدید هست که بعد از 2 اکتبر اعمال میشه و برای کسانی که قبل این تاریخ هستن همون 6725 کرن هست شما چقدر ÷رداخت کردید؟ از موسسه یا جای خاص این کار رو براتون انجام دادن؟
    شما نامه دانشگاه رو گرفتی؟ به جز فرم gr1 برای روز مصاحبه فرم دیگه ای هم لازم هست پر بشه ( برای افراد متاهل)؟
    من 2 شنبه ظهر وقت دارم

بازم ممنون از راهنمایی و کمک هر دوتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)