صفحه 104 از 638 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دو رشته construction engineer و building engineer کاملا از هم جدا هستند! در اروپا، اولی مهندسی عمران و دومی مهندس تاسیساته.من لیسانس عمران از ایران دارم، و مشغول به تحصیل در Construction and Real Estate Management در HTW Berlin هستم. این تنها دانشگاهیه که این رشته رو در دنیا ارائه میده ( رشتش جدیده و ترکیبی از سه رشته عمران، معماری و Facility management هست) و از نظر سایت مهاجرت دانمارک ، مدارک این دانشگاه معتبره. حالا با این حساب، ایا من امتیاز فوق لیسانس رو میگیرم؟ میشه ایمیل اون مشاور رو بدید تا من ازش اطلاعات دقیق بگیرم؟
    یادم میاد قبلا گفته بودید که پوزیتیو لیست، بروز نیست و ظرفیت رشته ها، خیلی قبل تر اشباع شده. ایا در مورد عمران و ساخت و ساز هم همین وضعیت صادقه یا کماکان مورد نیازه؟
    در مورد ساخت و ساز همین امروز یکی از بچه ها رفته بود jobcenter و بهش گفته بودن اصلا کار نیست و خود دانمارکیها هم بیکارن و معلوم نیست چرا تو لیسته!!!! من فقط نقل قول میکنم. راجع به مشاور هم بهتون پیام خصوصی خواهم داد.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

با سلام
    235 دلار واسه ارائه درخواست + 30 دلار برای تایید هر مدرک
    با این تفاسیر بهتره حدود 600 تا 700 باهاتون باشه.... واسه تایید هر برگ مدرک 30 دلار میگیرن. حالا خودتون هم میتونین حساب کنین. چند برگ ترجمه ریزنمرات و دانشنامه + تایید شغلی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    سلام
    براتون ارزوی موفقیت می کنم. امکانش هست بگید روز مصاحبه کلا چند دلار همرامون باشه که مشکلی پیش نیاد؟

Junior Member

با سلام
    از دوستانی که دانمارک تشریف دارند یا از بازار کار اونجا خبر دارند، آیا بازار کار کامپیوتر و IT خوب هست و میشه با تجربیات و سوابق اینجا در دانمارک کار پیدا کرد؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    امتحانش تو دانمارک برگزار میشه.
    پس رو امتیازش نباید حساب باز کرد دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kia10z نمایش پست ها
    پس رو امتیازش نباید حساب باز کرد دیگه؟
    کلا زبان سختیه
    همون فوق لیسانس یا دکترا بگیرین راحتتره

آقا بهزاد سلام
    من معذرت ميخوام قصد فضولي نداشتم و اگه ناراحتتون كردم منو ببخشيد.منظورم دقيقا انتقال تجربه بود.
    اگه اشكالي نداشته باشه 1 سوال ديگه كه شايد همه بايد بهش فكر كنند را بپرسم:
    پيدا كردن كار بدون دانستن زبان دانماركي تقريبا 'محاله' درسته؟منظورم اين كه يه مدت در ايران بايد وقت و هزينه براي زبان انگليسي بذاريم و همين مقدار يا شايدم بيشتر براي يادگيري دانماركي در كشور دانمارك.
    بازم ازتون ممنونم كه تجربياتتون را بدون چشم داشتي در اختيار همه قرار ميديد.
    سپاسگذارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    235 دلار واسه ارائه درخواست + 30 دلار برای تایید هر مدرک
    با این تفاسیر بهتره حدود 600 تا 700 باهاتون باشه.... واسه تایید هر برگ مدرک 30 دلار میگیرن. حالا خودتون هم میتونین حساب کنین. چند برگ ترجمه ریزنمرات و دانشنامه + تایید شغلی و ...
    سلام. در يكي از پستها اشاره شده بود كه سفارت از 11 مهر هزينه ها را بصورت دلاري مي گيرد. يعني اگر زمان مصاحبه قبل از 11 مهر باشه مي توان ريالي پرداخت كرد؟

Junior Member

با سلام
    من دکتر داروسازم و چند ماه پیش که داروسازی جزو لیست بود به سفارت ایمیل زدم ولی چون مدرک آیلتس من حاضر نبود گفتند اول مدرک بگیر من هم که برای ماه اوت ثبت نام کرده بودم الان که به سفارت ایمیل زدم برای دو هفته دیگه وقت مصاحبه دادند ، می خواستم مرا راهنمائی کنید که الان که داروسازی جزو لیست نیست آیا با شرایط من ارزش هزینه کردن و فرستادن مدرک وجود داره ؟ دکتر داروساز _ 36 ساله _ با 10 سال سابفه کار _ آیلتس 5 _ سه سال هم در دانشگاه برای تخصص خوانده ام ولی هنوز تمام نشده و فقط یک نامه از دانشگاه دارم که تایید میکنه من دستیار سال سوم هشتم.
    ممنون میشم راهنمائی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    آقا بهزاد سلام
    من معذرت ميخوام قصد فضولي نداشتم و اگه ناراحتتون كردم منو ببخشيد.منظورم دقيقا انتقال تجربه بود.
    اگه اشكالي نداشته باشه 1 سوال ديگه كه شايد همه بايد بهش فكر كنند را بپرسم:
    پيدا كردن كار بدون دانستن زبان دانماركي تقريبا 'محاله' درسته؟منظورم اين كه يه مدت در ايران بايد وقت و هزينه براي زبان انگليسي بذاريم و همين مقدار يا شايدم بيشتر براي يادگيري دانماركي در كشور دانمارك.
    بازم ازتون ممنونم كه تجربياتتون را بدون چشم داشتي در اختيار همه قرار ميديد.
    سپاسگذارم
    من ناراحت نشدم.
    محال نیست. کار انگلیسی هم هست. افرادی هم اینجا هستنند که خارجین و دانمارکی بلد نیستن و کار میکنن. ولی درصدش به کل کارها خیلی خیلی کمتره. ولی باز هم شما دانمارکیتون فول باشه، شانستون نسبت به یک دانمارکی با شرایط کاملا یکسان، کمتره. چون اینجا مهاجر هست ولی بطور کلی ترکیب جمعیتی مثل استرالیا و کانادا نیست که اصولا اکثریت با مهاجر باشه.
    در مورد کارهای دم دستی هم (تا موقعی که کار خوب پیدا کنین)، تقریبا اکثر کارها دانمارکی میخواد (به جز نظافت).

نقل قول نوشته اصلی توسط dryaghoub نمایش پست ها
    با سلام
    من دکتر داروسازم و چند ماه پیش که داروسازی جزو لیست بود به سفارت ایمیل زدم ولی چون مدرک آیلتس من حاضر نبود گفتند اول مدرک بگیر من هم که برای ماه اوت ثبت نام کرده بودم الان که به سفارت ایمیل زدم برای دو هفته دیگه وقت مصاحبه دادند ، می خواستم مرا راهنمائی کنید که الان که داروسازی جزو لیست نیست آیا با شرایط من ارزش هزینه کردن و فرستادن مدرک وجود داره ؟ دکتر داروساز _ 36 ساله _ با 10 سال سابفه کار _ آیلتس 5 _ سه سال هم در دانشگاه برای تخصص خوانده ام ولی هنوز تمام نشده و فقط یک نامه از دانشگاه دارم که تایید میکنه من دستیار سال سوم هشتم.
    ممنون میشم راهنمائی کنید
    شما با این شرایطی که گفتین امتیاز نمیارین. چون 60 امتیاز مدرک بهتون میدن (اگر 6 سال درس خونده باشین). از سن هم 10 تا، از زبان 15 تا و از سابقه کار 5 تا و در مجموع 90 امتیاز.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)