صفحه 106 از 638 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin123 نمایش پست ها
    سلام

کلا با لیسانس حسابی روی دانمارک نمیشه باز کرد ؟
    من لیسانس برق دارم - 30 ساله - 5 سال سابقه کار - آیلتس 6 جنرال

به نظرتون وقت برای سفارت بگیرم ؟

با سپاس
    تمام امتیازات در سایتشون هست. شما اصلا امتیاز نمیارین و اصولا کسی با لیسانس از ایران نمیتونه امتیاز بیاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام. من امروز مصاحبه داشتم و مدارکم را تحویل دادم. خواستم چند تا نکته بگم که شاید به درد دوستانی که در آینده مصاحبه دارند بخوره و اگر تکراری است پیشاپیش عذرخواهی می کنم:
    1- اجازه نمی دهند با کیف وارد سفارت شوید. لذا سعی کنید فقط پوشه حاوی مدارک رو با خودتون بیارید یا با دوست یا آشنا بیایید که کیف شما را نگهداری کنند.
    2- در هنگام ورود باید موبایلتون رو خاموش و تحویل دهید.
    3- هزینه تایید مدارک من (با تحصیلات فوق لیسانس) حدود 730 هزار تومان شد. علاوه بر آن 310 هزار تومان نیز هزینه سفارت پرداخت کردم. سعی کنید پول درشت (چک پولهای 50 هزار تومانی) بیارید و حتما آنها را پشت نویسی کنید که کارتون سریعتر انجام بشه. البته همونطور که قبلا هم عنوان شده از 11 مهر به بعد هزینه های سفارت به دلار دریافت میشه.
    4- کپی صفحات خالی پاسپورت را از من نگرفتند. همچنین پاسپورت قدیمی و کپی آن هم لازم نبود.
    5- حتما خودتون حواستون باشه که همه مدارک لازم را تحویل بدهید، حتی اگر فرد مصاحبه کننده فراموش کند از شما بخواهد.
    6- از من کپی رنگی A4 از تاییدیه تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس (علاوه بر ترجمه رسمی آنها) هم خواسته شد که من همراه نداشتم و مجبور شدم برم بیرون از سفارت و تهیه کنم.
    7- بعد از تحویل مدارک و پول و اخذ رسید، نوبت به بیومتریک میرسه. من برای اولین بار امضای انگلیسی با قلم نوری انجام دادم که تجربه جالبی نبود و پس از چندین بار سعی و خطا و شنیدن غرغرهای مصاحبه کننده بالاخره این کار صورت گرفت.

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.
    ویرایش توسط javad_m : September 27th, 2012 در ساعت 09:45 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    ..............
    .......از من کپی رنگی A4 از تاییدیه تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس (علاوه بر ترجمه رسمی آنها) هم خواسته شد.........

.
    خیلی جالبه از شما تاییدیه تحصیلی خواستند از یکی از دوستان که چند روز پیش رفته نخواستن و گفتن نیازی نیست!ما که گیج شدیم والا!

Junior Member

سلام بر همه دوستان
    من رشته کامپیوتر هستم و ژانویه 2012 مدارکم را تحویل دادم.
    چند روز پیش یک نامه برام آمده بود که مدارک شما دریافت شده و هنوز در حال بررسی هستیم. سرمون شلوغه و باید منتظر باشید.
    خیلی جالبه نه؟
    بعد از 8-9 ماه تازه اینجوری میگن!
    نمی دانم چه جوری بعضی موارد را خیلی سریع انجام میدهند.

به امید روزگاری بهتر برای همه

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم از دوستانی که مصاحبشون انجام شده . آیا فقط ریزنمرات و تاییدیه و ترجمه مدارک دانشگاهی و خواستن ازتون؟ یا باید مدرک دیپلم و ریزنمرات آن مقطع رو هم با خودمون ببریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم از دوستانی که مصاحبشون انجام شده . آیا فقط ریزنمرات و تاییدیه و ترجمه مدارک دانشگاهی و خواستن ازتون؟ یا باید مدرک دیپلم و ریزنمرات آن مقطع رو هم با خودمون ببریم؟
    توی فرم GR1 دقیقا نوشته مدارک مربوط به تحصیلات دانشگاهی و اصلا اسمی از دیپلم نیاورده. هیچ کس موقع مصاحبه تا حالا دیپلم و ترجمه اون رو همراه نبرده چون اصلا نیازی نبوده.. برای کشورهای دیگه یا برای ویزاهای دانشجویی شاید دیپلم لازم باشه ولی برای این ویزا خیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikaboy نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من رشته کامپیوتر هستم و ژانویه 2012 مدارکم را تحویل دادم.
    چند روز پیش یک نامه برام آمده بود که مدارک شما دریافت شده و هنوز در حال بررسی هستیم. سرمون شلوغه و باید منتظر باشید.
    خیلی جالبه نه؟
    بعد از 8-9 ماه تازه اینجوری میگن!
    نمی دانم چه جوری بعضی موارد را خیلی سریع انجام میدهند.

به امید روزگاری بهتر برای همه
    شاید علتش این بوده که درماههای گذشته پولی که باید به اداره مهاجرت ارسال میشد نقدا در سفارت تحویل گرفته میشد ولی درماههای اخیربه صورت آنلاین پرداخت میشه و این بر سرعت روند پروسه بی تاثیر نیست.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    شاید علتش این بوده که درماههای گذشته پولی که باید به اداره مهاجرت ارسال میشد نقدا در سفارت تحویل گرفته میشد ولی درماههای اخیربه صورت آنلاین پرداخت میشه و این بر سرعت روند پروسه بی تاثیر نیست.
    نه. دلیلش این نیست. چون یکی از بچه ها تازه اومده، پول رو هم ریال تو سفارت داده بود و کمتر از چهار ماه کارش درست شد. کلا حساب خاصی نداره.

آقا من هرچی میگردم دنبال اطلاعات مربوط به دانمارک بیشتر نا امید میشم
    اگه واقعا انقدر شرایط کاری بده و اصولا همه اعتقاد دارند که ممکنه آدم پولش رو بریزه دور پس چرا انقدر تقاضا زیاده ؟!
    سفارت به یکی از دوستان گفته دیگه تا 2013 وقت ملاقات نمیده !
    ما میریم تو اینترنت می بینیم همه شاکی هستن و میگن تو دانمارک اصلا کار پیدا نمیشه و خیلی ها هم ظاهرا برگشتن ایران دوباره .......!

چیکار کنیم ما بالاخره ؟!...

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    نه. دلیلش این نیست. چون یکی از بچه ها تازه اومده، پول رو هم ریال تو سفارت داده بود و کمتر از چهار ماه کارش درست شد. کلا حساب خاصی نداره.

من حسابی که ارایه دادم حساب ارزی بود ، الان با این شایعاتی که هست که ممکنه بخوان حساب های ارزی رو با نرخ تبدیل دولتی ، ریالی کنند من رو نگران کرده ،
    چه کار کنم ؟ می تونم حسابم رو ببندم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)