صفحه 115 از 638 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mm123 نمایش پست ها
    خیلی ممنون

بله، منظورم زمان مصاحبه هست. من ایمیل زدم که وقت بگیرم و یکسری مشخصات واسشون فرستادم که زتگ زدن و گفتن کی مدارکتون آماده میشه، منم گفتم یک ماه دیگه...ولی دانشنامه رو نگرفتم هنوز! پس این تاییدیه تحصیلی مربوط به ما نمیشه؟ اطلاع دارید گرفتن دانشنامه چقدر هزینه داره؟
    ببينين واسه گرفتن وقت اصلا مدرك نميخوان..فقط نمره ielts و اطلاعات پاس و غيره ...ولي از اونجايي كه زمان وقت دهي مشخص نيست بايد از كامل شدن مدركتون مطمين بشين يه وقت ديدين ١ماه ديگه وقت دادن...
    واسه دانشنامه هم كه مشكل اصلي من هم بود و ٤ماه طول كشيد تا گرفتم و بعد ٤ماه هم كه با شماره شناسنامه اشتباه دادن و دوباره يه چند هفته بعد حاضر شد...من مبلغي مهمي پرداخت نكردم يه چند تا فيش بانكي بود ولي اگه تعهدتون تموم نشده به ازاي هر سال بايد يه مبلغي رو پرداخت كنين تا مدركتون آزاد بشه...
    تاييديه تحصيلي هم كه نظرها متغيره...اگه گرفتين كه چه بهتر اگه نه هم كه تو فرم تو جاي خالي نظرات مينويسين....

Junior Member nemojik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mining engineer

خواهش می کنم من حساب و کتاب اینجور کارم اصلا خوب نیست. یک نکته روزی که من رفتم اثری از هیچ تایپیستی در میان نبود.

Junior Member nemojik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mining engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoan نمایش پست ها
    اين آيتم در GR1 چك ليست براي كساني كه اصل مدرك دانشگاهي + ريز نمرات را دارند آيا داشتن تاًييديه مورد نياز است ؟ از كجا بايد گرفت و format آن چطوري ه
    Declaration from your educational institution confirming the authenticity of your educational documents (should not be enclosed if the education is Danish). Please note: The declaration should be signed and sealed by a higher authority at the educational institution. The name and contact information of the signing authority must be provided in type writing/print
    سلام
    تآییدیه مدارک لازم نیست اگر مدارک شما اصل باشد.
    موقع تحویل مدارک از شما می پرسند که برای مدارکتان تاییدیه دارید یا نه؟ که شما باید جواب بدین این مدارک اصل هستند و نیاز به تاییدیه ندارند.
    سلام
    من این موضوع را زمان مصاحبه پرسیدم که این مدارک که به تایید دانشگاه رسیده و در ضمن تایید وزارتخانه را هم دارد پس این نامه تاییدیه تحصیلی چیست در پاسخ گفتند که این مدارک با توجه به اینکه شناره و تاریخ ندارند و در ضمن نامه نیز نیستند امکان پیگیری آنها با ایمیل برای ما به راحتی امکان پذیر نیست و اگر نامه با سربرگ داشته باشید به راحتی پیرو آن با دانشگاه ایمیل می زنیم و تایید میگیریم.
    CIO: 25 jan 2010 -1FN: march 9, 2010- 2FN: 3 aug 2010 warsaw transferred:14 dec 2011 inprocess: 21 feb 2012 - update: yes- medical: 17 jan 2014 -
    pass req= 21 nov-visa pick up اقدام نکرده ام= land dead = 6 mar -code:2143

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dwalker نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    وضعیت کار به عنوان ریسرچر چطوره؟
    چه qualification هایی میخواد و چجوری می شه گرفت ایجور کارهارو؟
    درآمدش چطوره؟
    برای researcher باید phd داشته باشین. معمولا ازتون سابقه کارهای تحقیقاتی تون رو هم میخوان. ولی حتما باید دکترا داشته باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    ببينين واسه گرفتن وقت اصلا مدرك نميخوان..فقط نمره ielts و اطلاعات پاس و غيره ...ولي از اونجايي كه زمان وقت دهي مشخص نيست بايد از كامل شدن مدركتون مطمين بشين يه وقت ديدين ١ماه ديگه وقت دادن...
    واسه دانشنامه هم كه مشكل اصلي من هم بود و ٤ماه طول كشيد تا گرفتم و بعد ٤ماه هم كه با شماره شناسنامه اشتباه دادن و دوباره يه چند هفته بعد حاضر شد...من مبلغي مهمي پرداخت نكردم يه چند تا فيش بانكي بود ولي اگه تعهدتون تموم نشده به ازاي هر سال بايد يه مبلغي رو پرداخت كنين تا مدركتون آزاد بشه...
    تاييديه تحصيلي هم كه نظرها متغيره...اگه گرفتين كه چه بهتر اگه نه هم كه تو فرم تو جاي خالي نظرات مينويسين....
    سلام, من که تازه طرحم تموم شده هنوز کلی تعهد داشتم که مجبور شدم بخرم.
    حدود 7 میلیون شد. ولی میتونین به آموزش دانشگاهتون تماس بگیرین اونا مبلغشو دقیق محاسبه میکنن

زمان صدور دانشنامه و ریز نمرات متغیره.
    واسه من 1 هفته ای آماده شد ولی واسه دوستم بیشتر.
    من پس فردا می خوام برم قسمت بین الملل دانشگاه واسه تاییدیه, اگه نکته خاصی بود شما رو هم راهنمایی میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    زمان صدور دانشنامه و ریز نمرات متغیره.
    واسه من 1 هفته ای آماده شد ولی واسه دوستم بیشتر.
    من پس فردا می خوام برم قسمت بین الملل دانشگاه واسه تاییدیه, اگه نکته خاصی بود شما رو هم راهنمایی میکنم
    ممنون لطف ميكنيد..
    شما دانشگاه دولتي بود يا آزاد؟من آزاد بودم و امور بين المللش تو پاسدارانه...من هم هفته ديگه ميخوام برم واسه مهر ترجمه...اگر رفتين در مورد تاييد تحصيلي هم بپرسين ممنون

حداکثر از دادن مدارک چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد؟ باصولاً این زمان به چی بستگی داره؟ ظاهراً یک سری از دوستان دو سه ماهه ویزاشون آماده شده و یکی از دوستان هم که تازگی رفته خانم حادمپور به شوخی یا جدی ب هش گفته دو ماه دیگه! ولی از اون طرف جواب اونایی که 6 ماه پیش اقدام کردن و البته پول رو ریالی نقد به سفارت دادن هنوز نیومده ... دوستان تجربه ای دارن؟!!
    VISCA EL BARÇA

Junior Member

دوستان
    من 7 نوامبر وقت مصاحبه دارم
    منتها الان تو چهل سالم و 8 نوامبر میرم تو 41 سالگی (شروع پیری )
    فعلا 105 امتیاز دارم
    کسی می دونه اینها سن را تا تاریخ تحویل مدارک حساب می کنند یا زمان رسیدگی تو اداره مهاجرت ؟
    حالا من موندم اپلای کنم یا نه ؟
    اگه سنم رو 40 حساب کنند تا قبل از روز مصاحبه همه کارهام مرتبه ولی اگه نه نمی دونم ؟اگه کسی کمکی کنه ممنون می شم.

ممنون لطف ميكنيد..
    شما دانشگاه دولتي بود يا آزاد؟من آزاد بودم و امور بين المللش تو پاسدارانه...من هم هفته ديگه ميخوام برم واسه مهر ترجمه...اگر رفتين در مورد تاييد تحصيلي هم بپرسين ممنون
    من علوم پزشکی مشهد خوندم. چون سراسری بودم مجبور شدم تعهدم رو بخرم.
    چشم, حتما راجع به تاییدیه میپرسم و همین جا خبرش رو می نویسم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)