صفحه 119 از 638 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169219619 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Avishan نمایش پست ها
    سلام دوستان! من به دانمارک وارد شدم. قصد دارم تا حدی از پروسه کارها در اینجا بنویسم چون خودم بسیار به این اطلاعات نیاز داشتم و به نظرم به اندازه کافی اطلاعات در دسترس نبود. البته آقای behzadsharif خیلی کمک کردن.
    1- من با پرواز قطری اومدم و موقع checkin عزیزی که پاسم رو چک کرد روی ویزا رو بسیار محکم دست کشید تا به این وسیله از اصل بودنش مطمئن بشه، جوهر نوشته ها پخش شد و اون آقای عزیز هم که مشکوک شده بودن به کارشون ادامه دادن هرچند من اعتراض کردم. خلاصه با شک تردید به من اجازه checkin دادن. در دوحه به من ایراد گرفتن که چرا ویزات این جوری شده و البته خیلی مودبانه و با پوزش فراوان من فرستادن سکیوریتی چک که خوب چون ویزام درست بود همه چیز حل شد. ولی شما اجازه ندین با ویزاتون این کار و بکنن.
    2-به شهرداری رفتم برای ثبت آدرس پروسه سریع و آسونی بود. نکته اینجا بود که از من سند ازدواج خواستن که توی مدارک نبود و خوشبختانه من همراه داشتم.
    3- باز کردن حساب به بعد گرفتن کارت بهداشت موکول شد
    آویشن عزیز , تبریک میگم.
    میخواستم بدونم واسه خانوادت چه زمان اقدام کردی و کار اونا در چه مرحله ای هست؟
    به امید موفقیتتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    آویشن عزیز , تبریک میگم.
    میخواستم بدونم واسه خانوادت چه زمان اقدام کردی و کار اونا در چه مرحله ای هست؟
    به امید موفقیتتون
    راستش من در حال اقدام برای همسرم هستم. سفارت به من گفت که بهتره اول آدرس داشته باشید و سپس برای همسرتون اقدام کنید، که به گفته دوستان در این سایت خیلی حرف درستی نیست. کلا از خوندن قوانین به این نتیجه رسیدم که کلا برای ورود همسر قوانین نسبتا سخت گیرانه ای وجود داره. جالبه که بدونین به گفته دوستانی که اینجا زندگی می کنن تعداد زیادی دانمارکی در سوئد زندگی می کنن چون دانمارک به همسرانشون اقامت نداده!!
    ولی این قوانین برای کسایی که تازه به دانمارک وارد شدن و می خواهند همسرشون رو هم بیارند بسیار آسان تره ( تا 6 ماه)، پس به نظر می رسه زودتر اقدام کردن بهتره در غیر این صورت ممکنه پروسه بیشتر طول بکشه و سخت تر بشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    ممنون كه اطلاعات در اختيار قرار دادين...لطف ميكنين بگين واسه اجاره منزل از همين ايران اقدام كردين؟و چطور؟
    من جایی اجاره نکردم و پیش یکی از دوستان بسیار مهربان خانوادگی مون موندم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E-commerce

سلام دوستان ميشه لطفاً راهنمايي كنين ، راستش يكم شك كردم كه آيا امتياز من ميرسه يا نه

Education Level : Master of E-commerce from Lulea university joint master course with international university of Chabahar ( our classes were held in Iran, but all was in English and with professors whom came from lulea university of sweden)

Job : Software Developer (software expert )

Language Skills : Ielts 6.5 Academic(but is expired now as the test was in Nov.2008 )- اما كارشناسي ارشدم را به زبان انگليسي گذروندم

Work Experience : more than 9 years as a software expert and web developer.

سوال مهمي كه دارم اين هست كه مي توانم فقط مدرك سوئد را ارائه كنم چون هنوز دانشنامه ايران صادر نشده و مدرك موقت دارم. در ضمن تمام دوره انگليسي بوده ولي در ايران برگزار شده و در پاسپورتم ورود و خروج سوئد را ندارد... با اين شرايط مي تونم از امتياز زبان استفاده كنم ؟

Junior Member

سلام میخواستم بدونم اولا اگه فرم GR1 خط خوردگی داشته باشه اشکال داره و اینکه تو همین فرم قسمت Higher education تو قسمتهای Academic title و name of diploma in original language with latin letters چی باید بنویسیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

سلام

دوستان من هر روز فروم را دنبال ميكنم و همه پستها را خونده ام. يك سوال مهم برام پيش اومده و اون اينكه آيا با اين ويزا ميتوان در دانمارك شركت تاسيس كرد يا خير مثلا شركت بازرگاني.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام

دوستان من هر روز فروم را دنبال ميكنم و همه پستها را خونده ام. يك سوال مهم برام پيش اومده و اون اينكه آيا با اين ويزا ميتوان در دانمارك شركت تاسيس كرد يا خير مثلا شركت بازرگاني.
    خیر. شما نمیتونین self employed باشین. تو سایت اداره مهاجرت تو بخش گرین کارت، تو سه چهار تا پاراگراف اول هم گفته

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم اولا اگه فرم GR1 خط خوردگی داشته باشه اشکال داره و اینکه تو همین فرم قسمت Higher education تو قسمتهای Academic title و name of diploma in original language with latin letters چی باید بنویسیم؟
    با سلام
    1- فرم باید تایپ شده باشه
    2- در Academic title باید عنوان مدرکتون رو به انگلیسی بنویسید
    3- در name of diploma in original language with latin letters باید عنوان فارسی مدرکتون رو با الفبای انگلیسی بنویسید. مثلاً KARSHENASI ARSHAD MOHANDESI MEKANIK
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    خیر. شما نمیتونین self employed باشین. تو سایت اداره مهاجرت تو بخش گرین کارت، تو سه چهار تا پاراگراف اول هم گفته
    با تشكر از آقا بهزاد عزير كه ارسالهاشون واقعا كارگشاست . من امروز تمام ارسالهاتون رو مجدد خوندم و در خصوص زمان اقدام براي همسرم يك سوال برام پيش اومد. من مداركم رو 10 روز پيش تحويل دادم. شما گفته بوديد بعد از 4- 5 ماه از تحويل مدارك براي همسر اقدام كنيم بهتره اما با توجه به پروسه جديد كه پول را مستقيم به حساب اداره مهاجرت ميريزيم و اينكه خانم مسئول در سفارت به من گفت مدارك را با اسكن و ظرف يك روز كاري به اداره مهاجرت ميفرستن و معمولا 3-4 ماهه هم جواب ميدن با اين تفاسير به نظر شما كي براي همسر اقدام كنيم بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    1- فرم باید تایپ شده باشه
    2- در Academic title باید عنوان مدرکتون رو به انگلیسی بنویسید
    3- در name of diploma in original language with latin letters باید عنوان فارسی مدرکتون رو با الفبای انگلیسی بنویسید. مثلاً KARSHENASI ARSHAD MOHANDESI MEKANIK
    موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنمائئتون اما تو فرم GR1 من جائئش ندیدم که نوشته شده باشه تایپ بشه ، منظورتون از عنوان مدرک master و bachelor هست یا اسم رشته هست
    بازم ممنون از لطفتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)