صفحه 120 از 638 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170220620 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام به دوستان گرامی به خصوص آقای behzad که واقعا زحمت می کشن و تشکر پیشاپیش از Avishan بابت پست های بعدیشون !

من طبق سفارش دوستان و روال معمول ، تقریبا دو ماه پیش ایمیلی زدم به سفارت برای گرفتن وقت مصاحبه. هنوز که هنوزه جوابی نگرفتم! دیگه بعد 2 ماه باید یه جوابی میدادن دیگه؟ یا من اشتباه می کنم. تو همون ایمیل خودکار که بلافاصله جوابش اومد گفته بودن که برای وقت سفارت با فلان شماره ها تماس بگیرید یا ایمیل بزنید که خوب من ایمیل زده بودم. حالا به نظرتون من تماس تلفنی هم بگیرم دوباره برای وقت مصاحبه یا این فاصله زمانی برای اعلام وقت مصاحبه عادی هست؟
    ممنون از همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    دوستان سلام

من برای تمکن مالی حساب ارزی داشتم که ارایه دادم. بعد از حوادث اخیر و از ترس بسته شدن حساب های ارزی پولم را از بانک برداشتم. به نظرتون این موضوع می تونه مشکل برام درست کنه؟ و آیا در زمان چک کردن تمکن مالی وقتی می بینن خالیه من رو مطلع می کنن که بشه جور دیگری تمکن مالی ارایه داد یا یک ضرب ریجکت می کنن؟

دوستان در این مورد کسی اطلاع یا تجربه ای نداره؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    با تشكر از آقا بهزاد عزير كه ارسالهاشون واقعا كارگشاست . من امروز تمام ارسالهاتون رو مجدد خوندم و در خصوص زمان اقدام براي همسرم يك سوال برام پيش اومد. من مداركم رو 10 روز پيش تحويل دادم. شما گفته بوديد بعد از 4- 5 ماه از تحويل مدارك براي همسر اقدام كنيم بهتره اما با توجه به پروسه جديد كه پول را مستقيم به حساب اداره مهاجرت ميريزيم و اينكه خانم مسئول در سفارت به من گفت مدارك را با اسكن و ظرف يك روز كاري به اداره مهاجرت ميفرستن و معمولا 3-4 ماهه هم جواب ميدن با اين تفاسير به نظر شما كي براي همسر اقدام كنيم بهتره
    همین الان اقدام کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمائئتون اما تو فرم GR1 من جائئش ندیدم که نوشته شده باشه تایپ بشه ، منظورتون از عنوان مدرک master و bachelor هست یا اسم رشته هست
    بازم ممنون از لطفتون
    دوست عزیز, حتما باید فرمتون رو تایپی و با حروف بزرگ پر کنید. درصورتی که فرمت word ندارین بگین تا براتون بفرستم و یا از سایت مهاجرت دانلود کنین.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    دوستان در این مورد کسی اطلاع یا تجربه ای نداره؟
    دو تا تجربه. 1- سال 2009 دوست من کلا ریجکت شد. دوباره اقدام کرد، ولی با کلی توضیح و اینها قبول کردن که دوباره ازش پول نگیرن.
    2- یکی از دوستهای من که همین تازگی اومد، فرداش پولها رو برداشته بود و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
    نتیجه: شانسیه، البته به نظر من

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    دوست عزیز, حتما باید فرمتون رو تایپی و با حروف بزرگ پر کنید. درصورتی که فرمت word ندارین بگین تا براتون بفرستم و یا از سایت مهاجرت دانلود کنین.
    من واقعا سپاسگذار میشم اگه فرمت word برام بفرستید، خیلی ممنون از راهنمائیاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكى

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی به خصوص آقای behzad که واقعا زحمت می کشن و تشکر پیشاپیش از Avishan بابت پست های بعدیشون !

من طبق سفارش دوستان و روال معمول ، تقریبا دو ماه پیش ایمیلی زدم به سفارت برای گرفتن وقت مصاحبه. هنوز که هنوزه جوابی نگرفتم! دیگه بعد 2 ماه باید یه جوابی میدادن دیگه؟ یا من اشتباه می کنم. تو همون ایمیل خودکار که بلافاصله جوابش اومد گفته بودن که برای وقت سفارت با فلان شماره ها تماس بگیرید یا ایمیل بزنید که خوب من ایمیل زده بودم. حالا به نظرتون من تماس تلفنی هم بگیرم دوباره برای وقت مصاحبه یا این فاصله زمانی برای اعلام وقت مصاحبه عادی هست؟
    ممنون از همه دوستان
    سلام

من چند بار به اين آدرس (thrambvisa@um.dk) ايميل زدم و هميشه تو كمتر از يك روز جواب دادن. اگه مشخصاتتون رو نفرستاده باشين ازتون ميخوان كه بفرسين و بعد يك ايميل تقريبا خودكار كه ميگه در اسرع وقت با شما تماس ميگيريم. به نظر مياد يا ايميلتون نرفته يا به آدرس اشتباه فرستادين.

درود
    امتیازات شما با توجه به اطلاعاتی که ارائه کردید:
    Educational level: 60
    bonus:10
    Language skills:20
    Language skills:15
    Adaptability:0
    Total points:120
    در ضمن شما باید یه تاییدیه هم از دانشگاهتون بگیرید که تمام کرس ها به زبان انگلیسی برگذار شده و امتحانش هم به زبان انگلیسی بوده (البته اگه کرسهاتون همه به زبان انگلیسی نباشه حد اقل باید به اندازه تعداد واحدهای یه سال تحصیلی شما کرسهایی به زبان انگلیسی گذرونده باشید که تمام امتیاز زبان رو بگیرید)
    شما باید هر دو دانشنامه فوق لیسانس و لیسانستون رو ارائه بدید. البته من نمی دونم فردید شما از دانشنامه سوئدی و ایرانی چی هست اگه هر دو برای فوق لیسانس یک رشته هست به نگر من اگه یک نامه از دانشگاهتون بگیرید که تایید کنه شما کلاسهاتون تو ایران بر گزار شده کافی هست (همچین موردی رو من ندیده بودم بهتره زنگ بزنید بپرسید برای محکم کاری)

بقیه شکهاتون هم بی مورده! نگران نباشید

در عوض پیروز و پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_y_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان ميشه لطفاً راهنمايي كنين ، راستش يكم شك كردم كه آيا امتياز من ميرسه يا نه

Education Level : Master of E-commerce from Lulea university joint master course with international university of Chabahar ( our classes were held in Iran, but all was in English and with professors whom came from lulea university of sweden)

Job : Software Developer (software expert )

Language Skills : Ielts 6.5 Academic(but is expired now as the test was in Nov.2008 )- اما كارشناسي ارشدم را به زبان انگليسي گذروندم

Work Experience : more than 9 years as a software expert and web developer.

سوال مهمي كه دارم اين هست كه مي توانم فقط مدرك سوئد را ارائه كنم چون هنوز دانشنامه ايران صادر نشده و مدرك موقت دارم. در ضمن تمام دوره انگليسي بوده ولي در ايران برگزار شده و در پاسپورتم ورود و خروج سوئد را ندارد... با اين شرايط مي تونم از امتياز زبان استفاده كنم ؟

با سلام
    می خواستم بدونم وضعیت کار برای مهندسی آی تی و فوق لیسانس در گرایش مدیریت آی تی چگونه است ؟
    ارزش داره این همه خرج ؟
    mamnooon

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E-commerce

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود
    امتیازات شما با توجه به اطلاعاتی که ارائه کردید:
    Educational level: 60
    bonus:10
    Language skills:20
    Language skills:15
    Adaptability:0
    Total points:120
    در ضمن شما باید یه تاییدیه هم از دانشگاهتون بگیرید که تمام کرس ها به زبان انگلیسی برگذار شده و امتحانش هم به زبان انگلیسی بوده (البته اگه کرسهاتون همه به زبان انگلیسی نباشه حد اقل باید به اندازه تعداد واحدهای یه سال تحصیلی شما کرسهایی به زبان انگلیسی گذرونده باشید که تمام امتیاز زبان رو بگیرید)
    شما باید هر دو دانشنامه فوق لیسانس و لیسانستون رو ارائه بدید. البته من نمی دونم فردید شما از دانشنامه سوئدی و ایرانی چی هست اگه هر دو برای فوق لیسانس یک رشته هست به نگر من اگه یک نامه از دانشگاهتون بگیرید که تایید کنه شما کلاسهاتون تو ایران بر گزار شده کافی هست (همچین موردی رو من ندیده بودم بهتره زنگ بزنید بپرسید برای محکم کاری)

بقیه شکهاتون هم بی مورده! نگران نباشید

در عوض پیروز و پایدار باشید
    ممنون آقا Ramin . خيلي لطف كردين.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)