صفحه 128 از 638 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178228628 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    سلام
    امروز از سفارت به من زنگ زدن گفتن یه بسته یا پاکت برات اومده بیا بگیر ! پرسیدم جواب پرونده مه گفتن معلوم نیست . کسی می دونه چی رو می فرستن اینجوری ؟ نامه است یا مثلا مدرک جدید می خوان ؟ یا مدارک خودمه ؟ مرسی اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
    دوست عزيز شما به تنهاىي اقدام كرده بوديد؟
    براي من هفته پيش همين تماس انجام شد نامه أي دريافت كردم كه دو بخش داشت يكي اينكه مجددا گواهي بانكي خواسته بودن و مبلغش مربوط به كل خانواده بود و گفته بود اگه ميخواهيد إز چند بانك گواهي بگيريد بأيد در يك روز اين گواهي ها أخذ بشه كه من به دوستان توصيه ميكنم پولاشونو إز تو بانك بر ندارند اين نامه بعد إز ده روز كه خانواده من بيومتريك انجام دادند اومده
    دوم اينكه أعلام شده بود مدارك شما براي ارزيابي إرسال شده و تا دو ماه طول ميكشه و بعدش ما تا سي روز بررسي پرونده شما رو انجام ميديم
    براي شما هم همين طور خواهد بود

Senior Member
    رشته و دانشگاه

پيرو پست قبليم كه گفتم پولتونو إز بانك در نيارين الآن سفارت هاي نيوزلند و المان به گواهي ها گير دادند و به نرخ بازار گواهي خواستن دوستان حواس تون بأشه يه وقت كسي إز سفارت نپرسه كه شما به نرخ دولتي گواهي ميخواين يا ازاد كه بعدش كار همموم خراب ميشه هر چند خيلي هام اگه حتي أرز داشته باشن جرات نمي كنن توي بانك بزارن و كلا همين چند ميليونيم كه توي بانك نگه داشتيم بزور گواهي بانكي بوده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    براي من هفته پيش همين تماس انجام شد نامه أي دريافت كردم كه دو بخش داشت يكي اينكه مجددا گواهي بانكي خواسته بودن و مبلغش مربوط به كل خانواده بود و گفته بود اگه ميخواهيد إز چند بانك گواهي بگيريد بأيد در يك روز اين گواهي ها أخذ بشه كه من به دوستان توصيه ميكنم پولاشونو إز تو بانك بر ندارند اين نامه بعد إز ده روز كه خانواده من بيومتريك انجام دادند اومده
    دوم اينكه أعلام شده بود مدارك شما براي ارزيابي إرسال شده و تا دو ماه طول ميكشه و بعدش ما تا سي روز بررسي پرونده شما رو انجام ميديم
    سلام
    عذر میخام
    این نامه دقیقا چند روز بعد مصاحبه به دستتون رسید؟
    ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها

من مجردم ، پارسال آبان رفته بودم مصاحبه !
    من حساب ارزی داشتم که پولش رو برداشتم ، دوباره می ذارم گواهی موجودی بانکی می گیریم ، قبول نکردن هم برام مهم نیست ، چون اینجوری که بوش می آد شرایط اونجا خیلی هم خوب نیست و نمی تونم همه زندگی ام و کارم و پس اندازم رو ریسک کنم که یه ویزا بهم بدن بعد برم پس اندازم رو اونجا خرج کنم. ; )

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام
    عذر میخام
    این نامه دقیقا چند روز بعد مصاحبه به دستتون رسید؟
    ممنون میشم جواب بدید.
    حدوداً یک ماه و نیم بعد از تحویل مدارکم.

Junior Member

دوست عزیز من متوجه نشدم. یعنی چون پولتونو برداشتین بهتون گیر دادن؟ آخه من پس فردا وقت سفارتمه. میخوام چند روز بعدش بکشم پولو از حساب!!! بنظرتون نکنک این کارو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    من مجردم ، پارسال آبان رفته بودم مصاحبه !
    من حساب ارزی داشتم که پولش رو برداشتم ، دوباره می ذارم گواهی موجودی بانکی می گیریم ، قبول نکردن هم برام مهم نیست ، چون اینجوری که بوش می آد شرایط اونجا خیلی هم خوب نیست و نمی تونم همه زندگی ام و کارم و پس اندازم رو ریسک کنم که یه ویزا بهم بدن بعد برم پس اندازم رو اونجا خرج کنم. ; )

نقل قول نوشته اصلی توسط naasibe نمایش پست ها
    دوست عزیز من متوجه نشدم. یعنی چون پولتونو برداشتین بهتون گیر دادن؟ آخه من پس فردا وقت سفارتمه. میخوام چند روز بعدش بکشم پولو از حساب!!! بنظرتون نکنک این کارو؟
    نمی دونم ، تو همین فروم خوندم و تو سایتشون هم نوشته که باید پول رو بر نداشت تا زمانی که ویزا می دن ، به نظر من که تو این شرایط اقتصاد بی ثبات ایران خیلی ضرر و ریسکه که آدم پولش رو یه سال بذاره تو بانک ، البته مطمئن نیستم ، شاید گیر ندن شاید هم فقط موجودی اون لحظه رو قبول کنن. بعضی ها هستند تو فروم که واردن این مسائل رو بهتره اون دوستان اگه می دونن اطلاعات بدن

من یه سوال از آقا بهزاد دارم. اینکه فرض بر اینکه جواب مثبت ما بیاد. اونوقت مگه دوسال وقت نداریم ؟ یعنی میتونیم ایران باشیم و از اینجا با اینترنت دنبال کار بگردیم. میدونم که یه بار باید بریم و تو کمون خودمونو معرفی کنیم و الی اخر. پس لازم نیست اینقد دلهره داشته باشیم که بیکار بمونیم و .... دوسال همینجا هستیم و گاهگاهی هم یه سفر میریم که هم تفریحه هم اشنایی و هم ممکنه مصاحبه کاری. بعدش اگه کار گیر نیومد که اونا رو بخیر و ما را بسلامت اگرم گیر اومد که باروبندیلو میبندیم میریم. اینطور نیست؟

Junior Member

البته سئواله منم در همین زمینه هست،1- ما چقدر بعد از ورودمون به دانمارک میتونیم از اونجا خارج بشیم و البته برای چه مدتی؟ 2- اگه کارمون درست بشه برای رفتن در زمان ورود بغیر از مراجعه به شهرداری محل سکونتمون برای گرفتن کارتهای شناسائی و غیره( که ممنون میشم اگر لطف کنید بگید دقیقا چیا هست) جایه دیگه ای هم باید مراجعه کنیم؟ ممنون از لطفتون

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط heraclituss نمایش پست ها
    من یه سوال از آقا بهزاد دارم. اینکه فرض بر اینکه جواب مثبت ما بیاد. اونوقت مگه دوسال وقت نداریم ؟ یعنی میتونیم ایران باشیم و از اینجا با اینترنت دنبال کار بگردیم. میدونم که یه بار باید بریم و تو کمون خودمونو معرفی کنیم و الی اخر. پس لازم نیست اینقد دلهره داشته باشیم که بیکار بمونیم و .... دوسال همینجا هستیم و گاهگاهی هم یه سفر میریم که هم تفریحه هم اشنایی و هم ممکنه مصاحبه کاری. بعدش اگه کار گیر نیومد که اونا رو بخیر و ما را بسلامت اگرم گیر اومد که باروبندیلو میبندیم میریم. اینطور نیست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    البته سئواله منم در همین زمینه هست،1- ما چقدر بعد از ورودمون به دانمارک میتونیم از اونجا خارج بشیم و البته برای چه مدتی؟ 2- اگه کارمون درست بشه برای رفتن در زمان ورود بغیر از مراجعه به شهرداری محل سکونتمون برای گرفتن کارتهای شناسائی و غیره( که ممنون میشم اگر لطف کنید بگید دقیقا چیا هست) جایه دیگه ای هم باید مراجعه کنیم؟ ممنون از لطفتون
    این صفحه رو بخونید متوجه میشید: http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ve_denmark.htm
    بچه ها ماکزیمم 3 ماه میتونن بیرون بمونن، بزرگ هایی که کمتز از دوسال از ورودشون گذشته 6 ماه و اونایی که بیشتر از دوسال اقامت داشته باشن 1 سال میتونن بیرون از دانمارک باشن. در ضمن پیدا کردن کار به صورت حضوری خیلی فرق می کنه تا به صورت آن لاین چون کلا ماها اولش زیاد احتمال پیدا کردن کارهای تخصصی نداریم که بگیم با ایمیل می تونیم پیگیری کنیم بلکه باید برای رستوران و ... به دنبال کار باشیم که اغلب مراجعه فیزیکی جواب میده! البته نمی گم با ایمیل پیگیری نکنید ولی احتمالش خیلی ضعیف هستش. کلا دوستان عزیز تکلیفتونو با خودتون روشن کنید چون همونطوریکه قبلاً بهتون گفتم یه آدم مجرد 6 تا 8 میلیون باید برای این ویزا خرج کنه و به ازا هر نفر که بخواد به پروندش اضافه کنه باید 2 میلیون دیگه خرج کنه! خوب این منطقیه که شما اینقدر بخوای خرج کنی بعد بگی از ایران با ایمیل دنبال کار می گردم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)