صفحه 133 از 638 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    کسی میداند Research manager مربوط به چه رشته هایی می باشد ؟ من ارشد اقتصاد دارم و یه جای معتبر کار تحقیقاتی می کنم.
    گفته می شود بعداز 4 سال می توان درخواست پاسپورت کرد ولی توی سایت مهاجرت دانمارک 9 سال قید شده کدام صحیح است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    جواب سئوال 1-باید اسم انگلیسیه گرایشتونو بنویسد
    2- برای فوق لیسانس bachelors` degree و برای لیسانس : امتحان ورودی
    3- باید به صورت فینگلیش یعنی به زبان فارسی اما با حروف انگلیسی بنویسید
    4- هر چقدر تویه مدرکتون نوشته مثلا 4 سال و 2 ماه طول کشیده شما لیسانس گرفتید( شروع و پایان دوره)
    5- مثلا master of e-commerce
    6-نام شرکت
    موفق باشید

در ارتباط با پاسخ چهارم (4- هر چقدر تویه مدرکتون نوشته مثلا 4 سال و 2 ماه طول کشیده شما لیسانس گرفتید( شروع و پایان دوره)) یه مطلبی هست که به نظرم درست نیست چون
    1- در مدرک طول مدت دوره ذکر نمیشه
    2- صورت سوال هست (nominal length) بنا براین برای لیسانس باید نوشته شه 4 سال و برای فوق 2 سال اگه هم لیسانس 6 سال طول کشیده nominal length همان 4 سال است.
    لطفاً اگه نظر مخالفی هست خیلی زود بگین چون من هفته دیگه وقت سفارت دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_ziabari نمایش پست ها
    در ارتباط با پاسخ چهارم (4- هر چقدر تویه مدرکتون نوشته مثلا 4 سال و 2 ماه طول کشیده شما لیسانس گرفتید( شروع و پایان دوره)) یه مطلبی هست که به نظرم درست نیست چون
    2- صورت سوال هست (nominal length) بنا براین برای لیسانس باید نوشته شه 4 سال و برای فوق 2 سال اگه هم لیسانس 6 سال طول کشیده nominal length همان 4 سال است.
    تویه مدرک لیسانس من زمان شروع و پایان دوره لیسانس ذکر شده و من بر اساس همون nominal length رو نوشتم

سلام دوستان
    کسی میدونه اگه بخواهیم وقت سفارت رو کنسل کنیم چه متنی بنویسیم براشون بهتره؟
    با تشکر

Junior Member

سلام...من ایلتس جنرال دادم و قبوله..
    زبان دانمارکی رو هم دارم خصوصی میرم تهران ...چون زبان متفاوتیه و تلفظ نسبتا مشکلی داره بهتره اینجا تا حدی که براتون امکانش هست بخونید...
    من ژانویه 2011 مدارکمو تحویل سفارت دادم ولی هنوز خبری نشده..

من هم با شما هم نظرم. وقتی nominal length می نویسه یعنی طول مدت نرمال مد نظر هست. بنابر این برای لیسانس تو ایران می شه 4 سال و برای فوق لیسانس میشه 2 سال. من خودم فرم خودم رو به این صورت پر کردم و به گمونم درست باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_ziabari نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    سلام...من ایلتس جنرال دادم و قبوله..
    زبان دانمارکی رو هم دارم خصوصی میرم تهران ...چون زبان متفاوتیه و تلفظ نسبتا مشکلی داره بهتره اینجا تا حدی که براتون امکانش هست بخونید...
    من ژانویه 2011 مدارکمو تحویل سفارت دادم ولی هنوز خبری نشده..

ژانویه2011 یا 2012؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    البته قبلا در جواب ای میل به من گفته بودن پروسه پرونده ت 14 ماه طول می کشه
    احتمالش زیاده که تو این سه ماه حساب بانکی ت رو چک کنن ها ؟

Junior Member

دوستان عزیز

در خصوص حساب بانکی‌ من از بانک پاسارگاد ،شعبه‌ مرکزی واقع در خیابان میرداماد سوال کردم که آیا تا به حال از شما استعلام صورت گرفته یا نه.در پاسخ گفتند که گاها این اتفاق افتاده اما نکته اینجاست که بانک در پاسخ استعلام فقط تایید می‌کند که آیا در تاریخ ذکر شده در صورت حساب مالی‌ مبلغ مورد نظر در حساب موجود بوده است یا نه. و البته تاکید کردند که بانک این اجازه رو نداره که اطلاعاتی‌ غیر از آنچه که در صورت حساب نوشته شده رو تایید یا تکذیب کنه ،برای مثال اگر گردش مالی‌ ذکر نشده این امکان وجود نداره که آنها بتوانند راجع به گردش سوال کنند.نکتهٔ دیگر هم اینکه گفتند معمولان حسابهای قدیمی‌ استعلام نمیشوند!(حسابهایی که تاریخ افتتاح حساب با درخواست موجودی به هم نزدیک نیستند)

من نظر شخصی‌ خودم رو هم اضافه می‌کنم که طبیعتاً وقتی‌ شخصی‌ حسابی‌ رو در یک روز باز می‌کنه و مبلغی رو در همان روز به حساب واریز میکنن، و برای همون روز استعلام میگیره میتون حسّ شک رو ایجاد کنه برای اون طرف .

باز هم میگم که این پاسخی است که کارمند بانک پاسارگاد به من دادند و گاهان شنیده شده که بعضی‌ از دوستان به این دلیل رد شده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط moji1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک آیلتسم این ماه 2 سالش تموم میشه با این شرایط آزمون که تو ایران هست به نظرتون از این جهت بهم گیر میدن یا نه؟ البته نمرم هم 6.5 است و به امتیازش هم نیاز ندارم از بقیه بخشها امتیاز لازم رو میارم
    سلام. اگر 120 امتیاز هم بیارید حتما مدرک زبان لازم دارید. اگر شده یک آیلتس 3 هم ببرید کافیه! (این رو من از سفارت پرسیدم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)