صفحه 135 از 638 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185235635 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با تسلط به زبان المانی، ایا شانس زیادی برای پیدا کردن کار در دانمارک وجود داره؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من یک بار این رو کامل توضیج میدم بقیه هم دقت کنن. برای پوزیتیو لیست 2 تا امتیاز مثبت وجود داره.
    1- امتیاز تحصیل. مثال: دانمارک به مهندس برق نیاز داره و شما تحصیل در زمینه مهندسی برق دارین. بنابراین پتانسیل کار تو این رشته رو دارین.
    2- امتیاز کار: یا باید تو پوزیتیو لیست باشین - مثال: دانمارک به مهندس برق نیاز داره. شما تو زمینه مهندسی برق کار کردین (و البته حداقل مثلا لیسانسشو داشتین)
    یا باید محقق بوده باشین (چون دانمارک نیاز به محقق هم داره) و برای این باید حداقل دکترا داشته باشین.

راجع به رشته و امتیازاتون دقت کنین. طبیعتا بچه هایی که ریجکت میشن همشون نمیان تو این فروم بگن. ولی فقط برای اینکه یک عددی دستتون بیاد بگم، از کل ایرانیها، در سال 2011 فقط 88 نفر قبول شدند و اکثرا ریجکت شدند. پارسال هر روز به چهار نفر وقت می دادن. حالا فرض کنین فقط اصلا یک روز در هفته به گرین کارتیها وقت بدن و هر روز چهار نفر و سال همه 50 هفته. یعنی 200 نفر حداقل اپلای کرده بودن. ولی خودتون هم میدونین که بیشتر از یک روز در هفته وقت میدن. حالا خودتون حساب کنین.
    ببخشبد میتونم بپرسم در داخل سفارت دانمارک کلا چندتا باجه برای مراجعین وجود داره؟ چرا این قدر کم به گرین کارتی ها نوبت میدن؟ یعنی تمام بقیه باجه ها دارن دانشجو پذیرش میکنن؟....فکر نمی کنم ویزای تحصیلی دانمارک این قدر متثاضی داشته باشه!............ و ایا این امار افتضاح قبولی گرین کارتی ها، فقط برای ایرانه یا جهانیه؟

تاثیری نداره ولی ممکنه تو یاد گیری زبان دانمارکی کمکتون کنه
    ببینید تا جایی که من فهمیدم اگه به تخصص شما جایی باشه که شدیدا نیاز داشته باشن کاری با این که چه زبونی بلدید ندارن همون انگلیسی رو خوب صحبت کنید کافیه(البته رشته های فنی فردید من هست) ولی اگه نیاز نداشته باشن یا یه نفر بهتر از شما داشته باشن هزار تا ایراد می گیرن . معمولا اولین ایرادی که می گیرن زبان دانمارکی هست. ولی من کسی رو اینجا میشناسم که کل وقتشو گذاشت زبان سوئدی یاد گرفت بعد این که رفت سراغ کار هر جا میرفت می گفتن زبان سوئدی خیلی برامون مهم نیست ما به یکی نیاز داریم که پروگرمینگ بلد باشه!!.
    بنابر این به نگر من اولین چیزی که تو رشته های فنی مهم هست تخصص هست و تسلط به زبان انگلیسی. بعدش به این بستگی داره شرکتی که اپلای می کنید به تخصص شما نیاز داشته باشه یا نه. البته این که از کجا اومدین هم خیلی براشون مهمه. مثلا کسی که مدرکش رو دانمارک می گیره یا یکی از کشورهای اروپایی که سیستمش با سیستم دانمارک شبیه هست براشون بیشتر اولویت داره. توی رشته های فنی زبان دانمارکی تو اولویت بعدی هست چون همه دانمارکی ها تقریبا انگلیسی رو خوب صحبت می کنن. با توجه به تجربه دو تا از دوستام اینو گفتم که گمون نکنید که اگه دانمارکی رو خوب یاد بگیرید حتما کار پیدا می کنید. و در مورد زبان آلمانی هم مگر اینکه یه شرکت آلمانی تو دانمارک پیدا بشه که تخصص شما رو هم نیاز داشته باشه در اون صورت شما در اولویت خواهید بود. که خیلی بعید می دونم.
    (البته بازم تاکید می کنم که فردید من تنها رشته های فنی بود نه همه رشته ها به طور مثال تو پزشکی و شغلهایی که نیاز به ارتباط با دیگران هست دونستن زبان دانمارکی اولویت اول باید باشه)

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    با تسلط به زبان المانی، ایا شانس زیادی برای پیدا کردن کار در دانمارک وجود داره؟

Junior Member

سلام
    چند سوال
    1- من مدرک آیلسم منقضی شده (7.5 گرفته م)، اما فوق لیسانسم رو در انگلیس گذروندم. فکر می کنین دوباره باید امتحان بدم؟
    2- محلی که پرونده باز میشه در سرعت گرفتن جواب اثر داره؟ میشه رفت دبی پرونده رو باز کرد یا مثل کانادا باید حداقل ویزای یک ساله ی اون کشوری که ازش پرونده باز میشه، رو داشت؟
    3- در مورد positive list، با لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس بازاریابی میتونم امتیاز bonus رو به عنوان business contorller بگیرم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    تاثیری نداره ولی ممکنه تو یاد گیری زبان دانمارکی کمکتون کنه
    ببینید تا جایی که من فهمیدم اگه به تخصص شما جایی باشه که شدیدا نیاز داشته باشن کاری با این که چه زبونی بلدید ندارن همون انگلیسی رو خوب صحبت کنید کافیه(البته رشته های فنی فردید من هست) ولی اگه نیاز نداشته باشن یا یه نفر بهتر از شما داشته باشن هزار تا ایراد می گیرن . معمولا اولین ایرادی که می گیرن زبان دانمارکی هست. ولی من کسی رو اینجا میشناسم که کل وقتشو گذاشت زبان سوئدی یاد گرفت بعد این که رفت سراغ کار هر جا میرفت می گفتن زبان سوئدی خیلی برامون مهم نیست ما به یکی نیاز داریم که پروگرمینگ بلد باشه!!.
    بنابر این به نگر من اولین چیزی که تو رشته های فنی مهم هست تخصص هست و تسلط به زبان انگلیسی. بعدش به این بستگی داره شرکتی که اپلای می کنید به تخصص شما نیاز داشته باشه یا نه. البته این که از کجا اومدین هم خیلی براشون مهمه. مثلا کسی که مدرکش رو دانمارک می گیره یا یکی از کشورهای اروپایی که سیستمش با سیستم دانمارک شبیه هست براشون بیشتر اولویت داره. توی رشته های فنی زبان دانمارکی تو اولویت بعدی هست چون همه دانمارکی ها تقریبا انگلیسی رو خوب صحبت می کنن. با توجه به تجربه دو تا از دوستام اینو گفتم که گمون نکنید که اگه دانمارکی رو خوب یاد بگیرید حتما کار پیدا می کنید. و در مورد زبان آلمانی هم مگر اینکه یه شرکت آلمانی تو دانمارک پیدا بشه که تخصص شما رو هم نیاز داشته باشه در اون صورت شما در اولویت خواهید بود. که خیلی بعید می دونم.
    (البته بازم تاکید می کنم که فردید من تنها رشته های فنی بود نه همه رشته ها به طور مثال تو پزشکی و شغلهایی که نیاز به ارتباط با دیگران هست دونستن زبان دانمارکی اولویت اول باید باشه)

پایدار باشید
    مدرک دانشگاه های المان اون شرایط رو داره؟

صد درصد. اگه شما آلمان تحصیل کرده باشین و جایی که اپلای می کنید به تخصص شما نیاز داشته باشن درصد شانستون بالا هست برای پیدا کردن کار. البته یه چیزی بگما تو خود آلمان کار تو رشته های فنی خیلی بیشتر از کشوری مانند دانمارکه حالا من نمی دونم شما اگه آلمان درس خوندید، چرا آلمان رو ول کردید میخواین بیاین دانمارک زندگی کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    مدرک دانشگاه های المان اون شرایط رو داره؟

درود
    1- شما نیازی به مدرک زبان ندارید. اگر از دانشگاهتون یه نامه بگیرید که کلیه دروس گذرانده شده به زبان انگلیسی بوده (بیش از یکسال) برای نمره زبانتون کافیه و 20 امتیاز می گیرید.
    2- راستش من از چند نفر شنیدم که تاثیر داره و تاثیرش هم به این صورت هست که بستگی داره مدارک شما بعد از تحویل به سفارت چند روزه برسه به اداره مهاجرت. چون اونا بر اساس زمان دریافت مدارک نوبت می زنن. ولی از اونجایی که مدارک از کشوری به طور مثال تو اروپا یک روزه یا حد اکثر دو روزه می رسه دست اداره مهاجرت به نگر خودم خیلی نمی تونه تفاوت داشته باشه.
    در مورد اینکه از کشور دیگه می شه اقدام کرد خودشون تو سایت گفتن در صورتی که اجازه اقامت تو کشوری رو داشته باشید می تونید از سفارت دانمارک در همون کشور اقدام کنید. البته من خودم سوئد هستم و دانمارک هم زندگی نمی کنم مدارکم رو مستقیم بردم و تحویل اداره مهاجرت دادم و اونا هم قبول کردن. ولی در مورد دبی من نمی تونم اظهار نظر کنم چون نمی دونم سیستم اونجا چطوری هست. شاید از نظر گرفتن جواب با خود ایران خیلی تفاوت نداشته باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال
    1- من مدرک آیلسم منقضی شده (7.5 گرفته م)، اما فوق لیسانسم رو در انگلیس گذروندم. فکر می کنین دوباره باید امتحان بدم؟
    2- محلی که پرونده باز میشه در سرعت گرفتن جواب اثر داره؟ میشه رفت دبی پرونده رو باز کرد یا مثل کانادا باید حداقل ویزای یک ساله ی اون کشوری که ازش پرونده باز میشه، رو داشت؟
    3- در مورد positive list، با لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس بازاریابی میتونم امتیاز bonus رو به عنوان business contorller بگیرم؟

Junior Member

سلام

با توجه به اینکه ساکن انگلیس هستم ،آیا امکانش هست که استیتمنت بانک از ایران بگیرم و اینجا اپلای کنم یا حتما لازم هست که پول اینجا توحسابم داشته باشم ....ممنون از کمکتون .

مشکلی نیست شما می تونید گواهی تمکن مالی از بانکهای ایران بگیرید منتها باید حساب به اسم خود شما باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dooodeh نمایش پست ها
    سلام

با توجه به اینکه ساکن انگلیس هستم ،آیا امکانش هست که استیتمنت بانک از ایران بگیرم و اینجا اپلای کنم یا حتما لازم هست که پول اینجا توحسابم داشته باشم ....ممنون از کمکتون .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود
    1- شما نیازی به مدرک زبان ندارید. اگر از دانشگاهتون یه نامه بگیرید که کلیه دروس گذرانده شده به زبان انگلیسی بوده (بیش از یکسال) برای نمره زبانتون کافیه و 20 امتیاز می گیرید.
    2- راستش من از چند نفر شنیدم که تاثیر داره و تاثیرش هم به این صورت هست که بستگی داره مدارک شما بعد از تحویل به سفارت چند روزه برسه به اداره مهاجرت. چون اونا بر اساس زمان دریافت مدارک نوبت می زنن. ولی از اونجایی که مدارک از کشوری به طور مثال تو اروپا یک روزه یا حد اکثر دو روزه می رسه دست اداره مهاجرت به نگر خودم خیلی نمی تونه تفاوت داشته باشه. (در حال حاضر شما وقتی از ایرانم اقدام می کنید مدارک دو سه روزه میره برای دانمارک)
    در مورد اینکه از کشور دیگه می شه اقدام کرد خودشون تو سایت گفتن در صورتی که اجازه اقامت تو کشوری رو داشته باشید می تونید از سفارت دانمارک در همون کشور اقدام کنید. البته من خودم سوئد هستم و دانمارک هم زندگی نمی کنم مدارکم رو مستقیم بردم و تحویل اداره مهاجرت دادم و اونا هم قبول کردن. ولی در مورد دبی من نمی تونم اظهار نظر کنم چون نمی دونم سیستم اونجا چطوری هست. شاید از نظر گرفتن جواب با خود ایران خیلی تفاوت نداشته باشه.
    مورد دو یه توضیحی داره لطفاً بخونیدش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)