صفحه 136 از 638 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236636 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    صد درصد. اگه شما آلمان تحصیل کرده باشین و جایی که اپلای می کنید به تخصص شما نیاز داشته باشن درصد شانستون بالا هست برای پیدا کردن کار. البته یه چیزی بگما تو خود آلمان کار تو رشته های فنی خیلی بیشتر از کشوری مانند دانمارکه حالا من نمی دونم شما اگه آلمان درس خوندید، چرا آلمان رو ول کردید میخواین بیاین دانمارک زندگی کنید.
    رفاه کشورهای اسکاندیناویایی اصلا با المان قابل مقایسه نیست!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

من ديروز درخواست دادم و گفته حالا حالاها نوبت نداريم ميري تو نوبت و پيگيري هم نكن 91 مون پر شده سال 92

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ببخشبد میتونم بپرسم در داخل سفارت دانمارک کلا چندتا باجه برای مراجعین وجود داره؟ چرا این قدر کم به گرین کارتی ها نوبت میدن؟ یعنی تمام بقیه باجه ها دارن دانشجو پذیرش میکنن؟....فکر نمی کنم ویزای تحصیلی دانمارک این قدر متثاضی داشته باشه!............ و ایا این امار افتضاح قبولی گرین کارتی ها، فقط برای ایرانه یا جهانیه؟
    در داخل سفارت دو تا باجه هست.
    دلیل قبولی افتضاح هم اینه که خیلی ها متاسفانه الکی یا به دلیل عدم آگاهی و فقط چون دری باز شده، با اینکه میدونن امتیاز نمیارن اپلای میکنن و وقت بقیه رو هم عقب میندازن.
    بعضی ها هم در ظاهر امتیاز میارن. یعنی وقتی شرایطشون رو میخونی، امتیازشون صد میشه، ولی امتیازی که اداره مهاجرت میده سختگیرانه تره. من الان تو دریافت شده هام، چهار نفر رو دارم که به من گفتن ریجکت شدن به خاطر امتیاز و در ظاهر هم اوکی بود. یک مورد هم، یکی از بچه ها تو لیست پوزیتیو جدید نبود و موقعی که پرونده ش رو باز کرده بودن، امتیاز نیاورده بود و ریجکت شد.

اگر خودشون تمایل داشتن میتونن بیان بگن.

کشورهای دیگه هم همینطوریه. بیشتر متقاضیها از هند و بنگلادش هستند که جمعیت بیشتری دارن و انگلیسی هم بلدن و فقیرترن و اونجا گرین کارت به شدت تبلیغ میشه. مدارکشون هم معمولا با امتیاز خوب ارزیابی نمیشه و اگر تو فرومها برین معمولا حداقل دو سال تو نوبت هستن.

این درسته ولی به شرطی که بتونید وارد سیستم بشید و شرط وارد شدن توسیستمشون هم اینه که اول باید کار پیدا کنید و بعد بتونید اقامت دائم بگیرید و سپس پاسپورت دانمارکی. بعد اون دیگه تو زندگی هیچ مشکلی نخواهید داشت!

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    رفاه کشورهای اسکاندیناویایی اصلا با المان قابل مقایسه نیست!

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره مدرک دکترای دامپزشکی رو در معادل سازی معادل فوق لیسانس در نظر میگیرن؟یعنی در امتیاز بندی معادل 60 امتیاز داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود
    1- شما نیازی به مدرک زبان ندارید. اگر از دانشگاهتون یه نامه بگیرید که کلیه دروس گذرانده شده به زبان انگلیسی بوده (بیش از یکسال) برای نمره زبانتون کافیه و 20 امتیاز می گیرید.
    2- راستش من از چند نفر شنیدم که تاثیر داره و تاثیرش هم به این صورت هست که بستگی داره مدارک شما بعد از تحویل به سفارت چند روزه برسه به اداره مهاجرت. چون اونا بر اساس زمان دریافت مدارک نوبت می زنن. ولی از اونجایی که مدارک از کشوری به طور مثال تو اروپا یک روزه یا حد اکثر دو روزه می رسه دست اداره مهاجرت به نگر خودم خیلی نمی تونه تفاوت داشته باشه.
    در مورد اینکه از کشور دیگه می شه اقدام کرد خودشون تو سایت گفتن در صورتی که اجازه اقامت تو کشوری رو داشته باشید می تونید از سفارت دانمارک در همون کشور اقدام کنید. البته من خودم سوئد هستم و دانمارک هم زندگی نمی کنم مدارکم رو مستقیم بردم و تحویل اداره مهاجرت دادم و اونا هم قبول کردن. ولی در مورد دبی من نمی تونم اظهار نظر کنم چون نمی دونم سیستم اونجا چطوری هست. شاید از نظر گرفتن جواب با خود ایران خیلی تفاوت نداشته باشه.
    ممنون از راهنماییتون
    1- مشکل اینجاست که دوره ی فوق من یکساله بود، البته یه دوره پیش نیاز 6 هفته ای گذروندم، نمیدونم کمکی میکنه؟
    2- این 20 امتیازی که میگید مشروط به زبان دانمارکی هم هست؟ حتماً باید مدرک زبان دانمارکی رو داشته باشم؟
    3- یعنی نوبت دهیشون به این مربوط نیست که از کجا اقدام میشه و فقط به این بستگی داره که کِی به دستشون میرسه؟
    4- در مورد این سوال نظری ندارین؟ (در مورد positive list، با لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس بازاریابی میتونم امتیاز bonus رو به عنوان business contorller بگیرم؟)
    5- من مثلاً 3 یا 4 ماه دیگه اقدام بکنم حدوداً چقدر طول میکشه جواب بگیرم به نظر شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan555 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره مدرک دکترای دامپزشکی رو در معادل سازی معادل فوق لیسانس در نظر میگیرن؟یعنی در امتیاز بندی معادل 60 امتیاز داره؟
    دکترای دامپزشکی ایران (که دوره 6 ساله است) در دانمارک معادل فوق لیسانس ارزیابی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    1- مشکل اینجاست که دوره ی فوق من یکساله بود، البته یه دوره پیش نیاز 6 هفته ای گذروندم، نمیدونم کمکی میکنه؟
    2- این 20 امتیازی که میگید مشروط به زبان دانمارکی هم هست؟ حتماً باید مدرک زبان دانمارکی رو داشته باشم؟
    3- یعنی نوبت دهیشون به این مربوط نیست که از کجا اقدام میشه و فقط به این بستگی داره که کِی به دستشون میرسه؟
    4- در مورد این سوال نظری ندارین؟ (در مورد positive list، با لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس بازاریابی میتونم امتیاز bonus رو به عنوان business contorller بگیرم؟)
    5- من مثلاً 3 یا 4 ماه دیگه اقدام بکنم حدوداً چقدر طول میکشه جواب بگیرم به نظر شما؟
    جواب سوال 1 و 2 به طور کامل در این لینک : http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    فقط دقت کنین دانمارک برای فوق لیسانس یک ساله، 50 امتیاز میده و نه 60 امتیاز
    3- شما به هر حال یا از خود دانمارک باید اقدام کنین یا سفارت یا نمایندگی کشوری که سه ماه توش اقامت قانونی داشتین. از ایران کسانی رو داشتیم اخیرا که چهارماهه جواب گرفتن. از این سریعتر؟
    5- هیچکس نمیتونه بگه. جواب قبولی از سه ماه و نیم داشتیم تا دو سال. ریجکت از سه ماه تا یک سال.

درود
    1- اونطور که تو سایت خودشون گفتن باید حد اقل به مدت یک سال تحصیلی شما تمام کورسهاتون به زبان انگلیسی بوده باشه. اینجا (سوئد) هر سال تحصیلی معادل 60 کردیت میشه یعنی اینکه شما باید حد اقل 60 کردیت پاس کرده باشید که امتیاز کامل زبان رو بگیرید. وقتی تاییدیه از دانشگاهتون می گیرید باید قید شده باشه که تمام کورسها تو یک سالی که مدرک گرفتید به زبان انگلیسی بوده و این رو هم باید یاداوری کنند که تو انگلیس هر یک سال تحصیلی معادل چند کردیت یا واحد یا هر مبنای دیگه ای که تو دانشگاه شما مرسوم هست میشه و همچنین باید متذکر بشن که شما این میزان کردیت رو پاس کردید. (البته اگه مدرک گرفتید خود مدرکتون هم اینو نشون می ده ).
    2- نه این بیست امتیاز برای مدرک زبان انگلیسی شما هست که امتیاز کامل رو میارید. اگر مدرک زبان دانمارکی هم داشته باشید بستگی به نوع مدرک حد اکثر به شما تا ده امتیاز دیگه هم میتونه اضافه بشه چون حداکثر امتیاز برای زبان 30 هست.
    3- به نگر من نه خیلی. چون وقتی دوست من که تو دانمارک هست از اداره مهاجرت در مورد من (که مستقیما مدارکم رو تحویل اداره مهاجرت دادم) پرسیده بود گفتن عملا یک سال تا یک سال و نیم طول میکشه. تو ایران هم همین اندازه باید منتظر باشید. البته یه مسئله دیگه ای که من از دوستانم شنیدم این که مدرک شما از کجا باشه خیلی موثره برای اینکه اگه ازبطور مثال کشورهای اسکاندیناوی باشه زمان معادل سازی مدرک خیلی وقت نمی بره (انگلستان رو نمی دونم ولی به هر روی بهتر از ایران هست) من نظری در این باره ندارم شاید دوستان دیگه بیشتر بتونن راهنمایی کنن
    4- متاسفانه در مورد ارزیابی مدارک و مشاغل بر اساس پوزیتیو لیست من خیلی سررشته ندارم شاید آقا بهزاد بیشتر بتونن راهنماییتون کنند.
    5- اصولا باید همون یک سال تا یکسال ونیم طول بکشه ولی تو همین فاروم دوستانی هم بودن که 4 ماهه جواب گرفتن امیدوارم بررسی مدارک ما هم به این سرعت انجام بشه.
    پاینده باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم اول باید مدارک تحصیلی و ریز نمرات ترجمه بشه بعد اون نامه تاییده رو از دانشگاه بگیرم یا فرقی نداره قبل ترجمه هم میتونم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)