صفحه 137 از 638 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187237637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام به همگی دوستان
    من فردا میخوام برم مدارک همراه رو تحویل بدم. اول هفته بصورت آنلاین ثبت نام رو انجام دادم و حالا باید واسه انجام پروسه بیومتریک بریم سفارت...
    نامه ای که در پاسخ سوال بنده اعلام کردند رو واسه اطلاع دوستان گذاشتم:
    Dear Madam/Sir,Unfortunately no appointment time can be allocated for this purpose. The applicant can come to the Embassy holding the following documents:- A colored copy of the 3 first pages of the filled up application form (FA8), which can be downloaded from the website www.newtodenmark.dk.- A print of the case order id,- The original passport,- A colored copy of the passport (on A4 size paper), and- 235 US Dollars (FA8 application fee to the Embassy)The applicant should be at the Danish Embassy Tehran Mondays to Thursdays at 09:00 a.m. sharp. As soon as the biometric station is vacant, the applicant will be called in. It may take some time, and the applicant is cordially asked to be patient.Best Regards,Visa Section

موفق و پيروز باشين....

نقل قول نوشته اصلی توسط navidtajik نمایش پست ها
    من ديروز درخواست دادم و گفته حالا حالاها نوبت نداريم ميري تو نوبت و پيگيري هم نكن 91 مون پر شده سال 92
    یعنی باید منتظر بمانی تا تاریخ مصاحبه اعلام بشود؟ یا برای سال 92 زمان دادند؟
    ایا مدرک آیلتس داری ؟ حتما باید در نامه ذکر شود؟

Junior Member arsana61 آواتار ها

روز مصاحبه هیچ حرفی درباره اینکه پول تمکن مالی باید توی حساب بمونه نگفتن! آیا جای خاصی نوشته این پول باید تو حساب بمونه؟

درود
    وقتی که می گن تمکن مالی یعنی شما حد اقل هزینه یک سال اقامتتون رو تو دانمارک داشته باشید. بنابر این فردید اونا این نیست که یک پول قلمبه ای رو تو حساب بزارید و بعدش سریع برداشت کنید که به این کار خیلی حساسند. اگر این پول تو حساب بمونه که خیلی خوبه ولی اگر حسابتون گردش مالی داشته باشه هم مشکلی نداره. چون نشون می ده به میزانی که شما خرج می کنید به همون میزان و یا بیشتر هم درآمد دارید. ولی یادتون باشه که تو یه دوره خیلی کوتاه حسابتون یک دفعه نشه مثلا 70000 کرون و فرداش یا چند ساعت بعد بشه نزدیک صفر چون این نشون میده که شما این پول رو از کسی قرض گرفتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    روز مصاحبه هیچ حرفی درباره اینکه پول تمکن مالی باید توی حساب بمونه نگفتن! آیا جای خاصی نوشته این پول باید تو حساب بمونه؟

Junior Member

سلام دوستان
    1- من شنیدم ویزای 3 ساله به یک سال کاهش پیدا کرده ، درسته ؟
    2- این ویزا با کارت آبی اروپا فرق میکنه
    3 - با وجود کارت آبی هنوز این ویزا و شرایط ( گرین کارت ) هست ؟

من سایتشون رو الان دوباره بازبینی کردم آخرین بار که تاریخ 27 سپتامبر آپ دیت شده ویزای گرین کارت همون سه سال هست. در مورد سوال دوم و سوم هم بله فرق داره من نمی دونم شرایط ویزای آبی چیه ولی این ویزا مختص دانمارک هست و شما با این ویزا تنها تو دانمارک اجازه کار دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط raminrad نمایش پست ها
    سلام دوستان

Junior Member arsana61 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raminrad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانمارک از اون دسته کشورهایی است که با بلو کارت موافقت نکرده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gdariush نمایش پست ها
    یعنی باید منتظر بمانی تا تاریخ مصاحبه اعلام بشود؟ یا برای سال 92 زمان دادند؟
    ایا مدرک آیلتس داری ؟ حتما باید در نامه ذکر شود؟
    بله نمره آيلتس و تاريخ اعتبارش رو رو هم ميخواد
    ویرایش توسط navidtajik : November 1st, 2012 در ساعت 08:14 AM

Junior Member

دوستان گرامی

دوستانه عرض می کتم، وضع فعلی اقتصاد دنیا خرابه، این کار دانمارکی ها کاملا واضحه که در جهت منفعت اقتصادی خودشونه، شما یکسالی اجاره خونه می دید، خرج های روزمره دارید،
    کار بسیار بسیار سخت برای کسانی که دانمارکی بلد نیستند پیدا خواهد شد و اونهم اصلا کفاف هزینه های فوق العاده اونجا رو نخواهد داد. گول عنوان "گرین کارت" رو نخورید. این عنوان برای ما به معنای بهرهمند شدن از اقامت دائم و مزایای دیگر در آمریکاست ولی به هیچ روی چنین معنیی در دانمارک نداره.... کشوری که مساحت کوچکی داره، بسیار توسعه یافته است، و در عین حال منابع طبیعی اساسی مثل نفت و گاز و معدن نداره به هیچ وجه نمی تونه اشتغالزایی کننه مخصوصا برای خارجی ها، کانادا با این همه ابهت و وسعت و منابع فعلا جلوی تقاضاهای جدید رو گرفته... و در همین آمریکایی که من هستیم بزرگترین اقتصاد دنیا و یکی از وسعیترین کشورهای دنیا با کلی کار و شرکت من 8 ماه که دنبال کارم و هنوز هیچی به هیچی

گول نخورید، من اینجا در آمریکا متوجه شدم که این غربی ها کاملا به روانشناسی ما شرقی و مخصوصا خاورمیانه ای ها کاملا آشنا هستند و می دونن چه جوری جیب ما رو خالی کنن،

خلاصه نمی خوام شما رو ناامید کنم اما در جریان باشید که تمام تصمیم گیری های دنیای غرب بر اساس مدت ها برنامه ریزی، هدف گذاری و روانشناسی گرفته می شه، قبل ار اونکه به نفع ما باشه خیلی بیشتر به نفع خودشونه

عمده درآمد دولت دانمارک از مالیاته پس اگر شما اونجا کار نکنید و مالیات ندید به هیچ درد اونها نمی خورید، تنها راه حل اینکه پس اندازهای خودتونو که تو چندین سال در ایران جمع کردید به اونها بدید و بعد هم بعد از یکسال تو دانمارک وقتی از آب و هوای جغرافیایی و فرهنگی اش به تنگ اومدید به فکر فرار به آمریکا باشید که تاز می رسید به اول راه من در آمریکا که دارم فکر می کنم چقدر جا تنگه برای خارجی ها ....
    می دونم که می خواهید از ایران فرار کنید ولی دانمارک مقصد مناسبی نیست در زمانه ای که در آمریکا هم ما ایرانی ها یا بهتر بگم خارجی ها رو بازی نمی دن....

به این جملات که از سایت خودشون کپی شده دقت بفرمایید

Please note that unemployment in Denmark is on the increase in certain sectors. The unemployment rate for March 2010 was 4.2 pct
    This means that recent years' general shortage in labour has now been replaced by a situation with a shortage in available jobs. This means that the demand for foreign labour has also been reduced drastically

Junior Member

یه سوال در مورد تمکن مالی

ایا میشه از گردش حسابی که حقوق ماهیانه واریز میشه و چندین سال برقراره و ماهی 2 میلیون گردش داره گواهی تمکن مالی گرفت یا حتما باید پول دپوزیت بشه و ماندگار بشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)