صفحه 138 از 638 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    من فردا میخوام برم مدارک همراه رو تحویل بدم. اول هفته بصورت آنلاین ثبت نام رو انجام دادم و حالا باید واسه انجام پروسه بیومتریک بریم سفارت...
    نامه ای که در پاسخ سوال بنده اعلام کردند رو واسه اطلاع دوستان گذاشتم:
    Dear Madam/Sir,Unfortunately no appointment time can be allocated for this purpose. The applicant can come to the Embassy holding the following documents:- A colored copy of the 3 first pages of the filled up application form (FA8), which can be downloaded from the website www.newtodenmark.dk.- A print of the case order id,- The original passport,- A colored copy of the passport (on A4 size paper), and- 235 US Dollars (FA8 application fee to the Embassy)The applicant should be at the Danish Embassy Tehran Mondays to Thursdays at 09:00 a.m. sharp. As soon as the biometric station is vacant, the applicant will be called in. It may take some time, and the applicant is cordially asked to be patient.Best Regards,Visa Section

موفق و پيروز باشين....
    سلام ، رفتی سفارت ؟ مدارک همراه رو گرفتن ؟ شلوغ بود ؟ اگه ممکنه توضیح بدین چه گذشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    یه سوال در مورد تمکن مالی

ایا میشه از گردش حسابی که حقوق ماهیانه واریز میشه و چندین سال برقراره و ماهی 2 میلیون گردش داره گواهی تمکن مالی گرفت یا حتما باید پول دپوزیت بشه و ماندگار بشه ؟
    دوست عزیز همانطور که در سایت اداره مهاجرت نوشته شده ، شما باید ثابت کنید که توانایی مالی برای تامین مخارج یکسال خود را دارید که برای هر فرد بزرگسال 5367 کرون هستش و خودش هم مثال زده که یک خانواده با یک بچه بایستی 144912 کرون اظهار کنن واین مبلغ باید در حساب شما موجود باشه البته هنوز ثابت نشده که اونا بعدا حساب رو چک می کنن و من بعید می دونم بانکها تلفنی اطلاعات حساب مردم رو در اختیار سفارتهاقرار بدن ( در این مورد در حال تحقیق هستم )اگر هم بخوان کتبا از بانک استعلام کنن قاعدتا باید عطف به نامه ای باشه که شما از بانک گرفتی و بهشون دادی که در این صورت باز هم بانک (باز هم قاعدتا) باید نامه و موجودی نوشته شده در اون رو تایید کنه و بر اساس تعهدات بانک نسبت به مشتریان خود نباید بدون اجازه و اطلاع مشتری موجودی اونها رو در اختیار افراد غیر قرار بدن . البته اینا همش فرضیه اس و هنوز نتونستم جواب محکمی از یک منبع رسمی براش پیدا کنم .

Junior Member

سلام دوستان
    من يه هفته هست كه نروز هستم
    كلا اوضاع كار در اسكلنديناوي زياد خوب نيس
    اما اينم دليل نميشه كه ادم بشينه تو خونه و وقتي جند نفر كفتن سختهً بيخيال شن
    كلا هرجاي دنيا بريد كسي جلو پاتون فرش قرمز بهنً نميكنن
    به نظر من برا جيزي كه ميخاينً تلاش كنين
    و يه جيز ديكه تورو خدا اونايي كه واصعا شرايطشو دارن اقدامً كنن كه مثل كانادا نشه
    به هرحال من اينجا برا ماموريت كاري اومدم و جند جا ابلاي كردم كه منتظر جوابشونم
    موفق باشيد
    سوالي داشتيد در خدمتم

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

سلام، امروز صبح ساعت 9 اونجا بودیم. همسرم سر ساعت رفت داخل و کارش حدود نیم ساعت وقت گرفت.. ظاهراً برای اونا اقدام کردن همراه شخصی که هنوز خودش یک ماهه اقدام کرده، عجیب بوده ولی وقتی مدارک اقدام آنلاین رو دیدن، مدارک رو پذیرفتن و دریافت کردن..
    یک رسید دادن و یک مهر در پاسپورت همسرم (مثل مهر داخل پاسپورت خودم ولی با عنوان FA8 ) زدند.....

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    سلام ، رفتی سفارت ؟ مدارک همراه رو گرفتن ؟ شلوغ بود ؟ اگه ممکنه توضیح بدین چه گذشت

Junior Member

سلام مجدد
    من دو شب مجموعاً 4، 5 ساعت وقت گذاشتم تمام 1580 تا کامنت رو خوندم و به دوستان تازه وارد پیشنهاد می کنم این کار رو بکنن، هم خودشون اطلاعات بیشتری کسب می کنن، هم باعث میشه با سوالات تکراری کم تر، فروم پر بار تر بشه. جاش هست که از آقا بهزاد که از همون اول با حوصله وقت گذاشتن و به تک تک سوال ها اعم از تکراری و غیر تکراری جواب دادن تشکر کنم، همینطور سایر دوستان که اطلاعاتشون رو در اختیار می گذارن.

- آخرین نفری که از دوستان تهران وقت گرفته، کی بهش وقت دادن؟ (من امروز وقت گرفتم از سفارتشون در لندن، ولی اگر بخوام از اینجا اپلای کنم مجبورم با یه کورس زبانی چیزی یه ویزای سه ماهه بگیرم که بتونم به وقتم برسم و حدوداً 2000 پوند واسم خرج بر میداره، نمیدونم ارزششو داره یا نه)

- خدمات درمانی در دانمارک با گرین کارت رایگان هست یا نه؟

- هزینه ی ارتباطات (تلفن، موبایل، اینترنت) و وسایل نقلیه عمومی چطوره؟

درود

خدمات درمانی کاملا رایگان هست البته دندان پزشکی استثنا هست. جزو بیمه حساب نمیشه.
    هزینه ارتباطات تو کشورهای اسکاندیناوی اگه راهشو بلد باشید خیلی ارزونه.
    و در مورد وسایل نقلیه هم شما می تونید 24 کرون بدید و یک بلیط بخرید و طول روز تمام کوپنهاگ رو با مترو چرخ بزنید.
    البته من خیلی خلاصه گفتم که یک دیدی بهتون بدم. و از ذکر جزئیات خودداری کردم چون گفتم شاید به دلیل اینکه دانمارک نیستم، یک سری از اطلاعاتی که می دم اشتباه باشه. آقا بهزاد تو این زمینه بیشتر می تونن کمکتون کنند. هر چند ایشون چند وقتی هست که غایبند! امیدوارم هر جا که هستن پاینده و پایدار باشن و باز بتونیم تو این فاروم از تجربیات ایشون سود ببریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    سلام مجدد

- خدمات درمانی در دانمارک با گرین کارت رایگان هست یا نه؟

- هزینه ی ارتباطات (تلفن، موبایل، اینترنت) و وسایل نقلیه عمومی چطوره؟
    ویرایش توسط ramin985 : November 2nd, 2012 در ساعت 03:21 AM

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    دوست عزیز همانطور که در سایت اداره مهاجرت نوشته شده ، شما باید ثابت کنید که توانایی مالی برای تامین مخارج یکسال خود را دارید که برای هر فرد بزرگسال 5367 کرون هستش و خودش هم مثال زده که یک خانواده با یک بچه بایستی 144912 کرون اظهار کنن واین مبلغ باید در حساب شما موجود باشه البته هنوز ثابت نشده که اونا بعدا حساب رو چک می کنن و من بعید می دونم بانکها تلفنی اطلاعات حساب مردم رو در اختیار سفارتهاقرار بدن ( در این مورد در حال تحقیق هستم )اگر هم بخوان کتبا از بانک استعلام کنن قاعدتا باید عطف به نامه ای باشه که شما از بانک گرفتی و بهشون دادی که در این صورت باز هم بانک (باز هم قاعدتا) باید نامه و موجودی نوشته شده در اون رو تایید کنه و بر اساس تعهدات بانک نسبت به مشتریان خود نباید بدون اجازه و اطلاع مشتری موجودی اونها رو در اختیار افراد غیر قرار بدن . البته اینا همش فرضیه اس و هنوز نتونستم جواب محکمی از یک منبع رسمی براش پیدا کنم .
    من قبلا تو کامنتهام گفتم. نمیدونم چرا باور نمی کنین. دوست من (نه آشنای کس دیگه، دوست خود بنده) فرداش پول رو برداشت، ریجکتش کردن. با کلی پیگیری و زنگ و خواهش و التماس فقط موافقت کردن که دوباره ازش پول نگیرن و پرونده ش رو دوباره به جریان انداختند و رفت دانمارک و البته بعدش رفت آمریکا.
    چند تا از بچه ها هم پول رو برداشتن و اونها هم الان دانمارکن.
    بنابراین معلومه که اگر شک کنن یا اینکه رندوم چک میکنن. این که میگین قاعدتا بانک نباید اطلاعات بده و اینها رو نمیدونم. من یک مثال عینی براتون زدم. اگر باور نمیکنین ازش اجازه میگیرم ایمیلشو بهتون میدم خودتون باهاش صحبت کنین که باور کنین.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود

خدمات درمانی کاملا رایگان هست البته دندان پزشکی استثنا هست. جزو بیمه حساب نمیشه.
    هزینه ارتباطات تو کشورهای اسکاندیناوی اگه راهشو بلد باشید خیلی ارزونه.
    و در مورد وسایل نقلیه هم شما می تونید 24 کرون بدید و یک بلیط بخرید و طول روز تمام کوپنهاگ رو با مترو چرخ بزنید.
    البته من خیلی خلاصه گفتم که یک دیدی بهتون بدم. و از ذکر جزئیات خودداری کردم چون گفتم شاید به دلیل اینکه دانمارک نیستم، یک سری از اطلاعاتی که می دم اشتباه باشه. آقا بهزاد تو این زمینه بیشتر می تونن کمکتون کنند. هر چند ایشون چند وقتی هست که غایبند! امیدوارم هر جا که هستن پاینده و پایدار باشن و باز بتونیم تو این فاروم از تجربیات ایشون سود ببریم
    من هر روز سر میزنم، ولی وقتی جواب سوالها داده میشه دیگه حتما لازم نیست اظهار وجود کنم!
    راجع به هزینه ارتباطات هم بستگی داره به سرعت مورد نظر و نوع سیم کارت و اینها. اینترنت خونه قیمتهای مختلف رو داره. ولی مثلا یک اینترنت کم سرعت ( 10 مگابیت) در حدود 200 کرون میشه.
    معمولا اگر به صورت پکیج، تلفن و موبایل و گوشی و تلویزیون کابلی رو بگیرین ارزونتر در میاد. سیم کارت هم مثل ایران هم اعتباری هست و هم دائمی. اگر روش اینترنت بخواین یا امکانات دیگه بخواین فرق داره. میتونین سایتهایی مثل Telia یا TDC یا Telenor و ... رو برای مقایسه چک کنین تا اعداد و ارقام دستتون بیاد.
    هزینه حمل و نقل توی دانمارک نسبتا گرونه. مثلا اتوبوسهای شهری شهر به شهر فرق میکنه و بستگی به مسافت طی شده هم داره و حداقل 20 کرونه (حدود 10 هزار تومان الان). ولی خب کارتهای ده سفره، ماهانه، یک روزه و ... هست که اگر مسیر خاصی رو مد نظرتون باشه که به صورت دائمی برین میتونین استفاده کنین. همه وسایل هم سر وقت میان و تقریبا شما میتونین ساعتتون رو با زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه تنظیم کنین! و کلا برنامه ریزی سفر در دانمارک به دلیل وجود یک سایت یکپارچه و رعایت زمانها، بسیار راحته. ایستگاههای قطار همیشه کنار ایستگاههای اتوبوسه و تقریبا از هر نقطه از کشور میتونین به راحتی برنامه ریزی کنین که چه طوری به نقطه دیگه ای برین و ریسکش نهایتا 5 دقیقه س.
    مهمترین وسیله حمل و نقل در دانمارک دوچرخه س. چون پستی و بلندی خیلی کمه و در داخل شهرها همیشه کلی دوچرخه سوار میبینین و کنار تمام مرکز خریدها و سوپرمارکتها محل پارک دوچرخه هست.

Junior Member

سلام به همه دوستان

ویزا من هم بالاخره اومد.(پزیتیو لیست)

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در تهران : ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱

تاریخ رسید پول در دانمارک: ۲۷ مارس ۲۰۱۲

تاریخ دریافت نامه رسید مدارک : ۷ اوگوست ۲۰۱۲

تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲

Junior Member

دوستان یادمه گفتین اگه خیلی از انقضای فعلیش مونده باشه، پلیس +10 قبول می کنه پاسپورت جدید صادر کنه اگه بدونن جریان چیه ؟
    من پاسپورتم تا ژانویه 2015 وقت داره، و بعید می دونم تا یک سال دیگه کارم جور بشه (اگه اصلاً بشه) و سه سال رو پوشش نمیده
    هزینه ی تجدید پاسپورت در دانمارک و تقاضای مابقی ویزا روی پاسپورت جدید، چقدره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)