صفحه 139 از 638 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان .برای خانواده چه فرمی رو باید به صورت انلاین پر کنیم .توی سایت مهاجرت یک فرم FA8,FA8,9online هست کدومش رو باید پر کنیم؟ممنون میشم دوستان مراحل اقدام برای خانواده رو توضیح بدند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك - آزاد تهران جنوب

سلام دوست عزيز
    نامه رسيد دريافت مدارك براي من چند روزي است كه رسيده ولي نامه اي با عنوان رسيد پول در دانمارك دريافت نكردهام لصف مي كند توضيحي در مورد اين رسيد بديد ؟ متشكرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

ویزا من هم بالاخره اومد.(پزیتیو لیست)

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در تهران : ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱

تاریخ رسید پول در دانمارک: ۲۷ مارس ۲۰۱۲

تاریخ دریافت نامه رسید مدارک : ۷ اوگوست ۲۰۱۲

تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲

ApplyAbroad Senior Veteran

یک مطلب خیلی خیلی مهم

یکی از دوستای من لطف کرد و این موضوع رو گفت. از جولای 2012 که قوانین عوض شده، قانون مربوط به آدرس هم عوض شده.
    مخصوصا کسانی که میومدن و فقط آدرس یکی رو میدادن و بر میگشتن دقت کنن.

اگر کسی بیاد فقط آدرس یک نفر رو بده و برگرده ایران، به محض اینکه de-register بشه، یعنی اینکه مثلا اون کسی که آدرس داده بره بگه فلانی رفته یا اینکه بخواد جابجا بشه و یا خونه رو بفروشه یا اصلا به کس دیگری اجاره بده، اقامت از بین می ره. این مطلب رو تو سایت اداره مهاجرت هم چک کردم و کاملا درسته. بنابراین تقریبا به این معنیه که اگر اومدین دانمارک دیگه باید بمونین (احتمالا اینقدر این کار رو کردن که این قانون رو گذاشتن!)

Junior Member

دوستان عزیز با تجربه لطفا راهنمایی کنن
    یه تازه وارد در خصوص پیدا کردن جایی برای زندگی و انتخاب شهر یا همون کمون چیکار باید بکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    سلام دوستان .برای خانواده چه فرمی رو باید به صورت انلاین پر کنیم .توی سایت مهاجرت یک فرم FA8,FA8,9online هست کدومش رو باید پر کنیم؟ممنون میشم دوستان مراحل اقدام برای خانواده رو توضیح بدند.
    شما فرم آنلاین FA8 رو برای همسرتون و هر کدام از فرزندانتون پر می کنید بعد زنگ میزنید سفارت بهتون مدارکی که لازمه بیارید رو میگن (در حال حاضر ترجمۀ شناسنامه، عکس 6در4، پاسپورت، سند ازدواج، کپی از 3 صفحۀ اول فرم های آن لاین، رسید پرداخت پول بصورت آن لاین و نفری 235 دلار هم برای هزینه صدور ویزا) به اضافۀ کپی رنگی از تمامی مدارک (پاسپورت فقط صفحاتیکه اطلاعات دارند) از شما میخوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    شما فرم آنلاین FA8 رو برای همسرتون و هر کدام از فرزندانتون پر می کنید بعد زنگ میزنید سفارت بهتون مدارکی که لازمه بیارید رو میگن (در حال حاضر ترجمۀ شناسنامه، عکس 6در4، پاسپورت، سند ازدواج، کپی از 3 صفحۀ اول فرم های آن لاین، رسید پرداخت پول بصورت آن لاین و نفری 235 دلار هم برای هزینه صدور ویزا) به اضافۀ کپی رنگی از تمامی مدارک (پاسپورت فقط صفحاتیکه اطلاعات دارند) از شما میخوان.
    lممنون از راهنماییتون.ولی من هنوز متوجه نشدم چون توی سایت یک فرم FA8هست که نمی دونم میشه انلاین پر بشه یا نه.یک فرم FA8,A9هست که نوشته انلاین.کدوم باید پر بشه؟میشه دوستان لینک این فرم انلاین رو بذارند ؟ممنون میشم اگه این لطف رو بکنید؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    lممنون از راهنماییتون.ولی من هنوز متوجه نشدم چون توی سایت یک فرم FA8هست که نمی دونم میشه انلاین پر بشه یا نه.یک فرم FA8,A9هست که نوشته انلاین.کدوم باید پر بشه؟میشه دوستان لینک این فرم انلاین رو بذارند ؟ممنون میشم اگه این لطف رو بکنید؟
    با سلام
    https://www.nyidanmark.dk/xform/form.../fa8.form.aspx

Junior Member

دوستان یادمه گفتین اگه خیلی از انقضای فعلیش مونده باشه، پلیس +10 قبول می کنه پاسپورت جدید صادر کنه اگه بدونن جریان چیه ؟
    من پاسپورتم تا ژانویه 2015 وقت داره، و بعید می دونم تا یک سال دیگه کارم جور بشه (اگه اصلاً بشه) و سه سال رو پوشش نمیده
    هزینه ی تجدید پاسپورت در دانمارک و تقاضای مابقی ویزا روی پاسپورت جدید، چقدره؟

سلام
    میخواستم ببینم که نامه رسید مدارک برای همه ارسال میشه؟ و این نامه به آدرس پستی ارسال میشه یا به ایمیل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط r_asgari نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    نامه رسيد دريافت مدارك براي من چند روزي است كه رسيده ولي نامه اي با عنوان رسيد پول در دانمارك دريافت نكردهام لصف مي كند توضيحي در مورد اين رسيد بديد ؟ متشكرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    دوستان یادمه گفتین اگه خیلی از انقضای فعلیش مونده باشه، پلیس +10 قبول می کنه پاسپورت جدید صادر کنه اگه بدونن جریان چیه ؟
    من پاسپورتم تا ژانویه 2015 وقت داره، و بعید می دونم تا یک سال دیگه کارم جور بشه (اگه اصلاً بشه) و سه سال رو پوشش نمیده
    هزینه ی تجدید پاسپورت در دانمارک و تقاضای مابقی ویزا روی پاسپورت جدید، چقدره؟
    اگر بیشتر از یکی دو سال از اعتبار پاسپورتتون مونده باشه باید برید اداره گذرنامه تو تهران پارس - بلوار پروین اونجا یک نامه براتون مهر می کنن ( بدون اینکه بپرسند برای چی) و اجازه تجدی پاسپورت صادر میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)