صفحه 14 از 638 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan2000 نمایش پست ها
    با سلام ، من در آخر اسفند 90 وقت مصاحبه داشتم بعضی از نکات را اینجا می نویسم1- هزینه کل بررسی مدارک من ( مدرک فوق لیسانس ) برابر 1/630/000 تومان شد2- حتما پاسپورت را امضا کنید بعد دو نسخه کپی بگیرید. کپی جلد پاسپورت فراموش نشود3- کد ملی یا شماره شناسنامه را نیاز نیست بنویسید.4-نکته مهم اینکه مبلغ قید شده در فرم GR1 جهت گواهی بانکی برای سال 2010 می باشد در یک فرم دیگه برای سال 2011 رقم ها هر کدام 100 کرون بیشتر می باشد من هر چی گشتم برای سال 2012 در سایتشان چیزی ندیدم ولی مناسب هست خود شما یک عدد اندکی بیشتر را برای سال 2012 در نظر بگیرید ( محکم کاری) بانکها مبلغ کرون به ریال را براساس مبلغ فروش مرجع میزنند نه نرخ خالص مرجع بانک مرکزی ، که حدود 2 تا 3 تومان گرانتر از نرخ مرجع می باشد( مراجعه به وبسایت بانکها ) رعایت این نکته برای ما که ناپلئونی مبلغ گواهی بانکی را پر کرده بودیم ضروری است.5-در ارتباط با زمان و نحوئ ارسال مدارک همسر و فرزند هم همانطور که قبلا گفته شده فعلا چیزی از شما نمی گیرند و شما یا پس از مسافرت به دانمارک برای آنها باید اقدام کنید یا از طریق فرم آنلاین FA8 ( من نمی دونم چرا کارکنان سفارت اشاره چندانی به فرم انلاین نمی کنند و وقتی من پرسیدم صرفا تایید کرد ولی توضیح کاملی به من نداد)6- در اخر اینکه مدارکتان را مرتب و مطابق چک لیست اماده و به ترتیب بگذارید این کار در انجام شدن سریعتر کار شما و برخورد خیلی خوب مسئول سفارت بسیار تاثیر گذار است
    ممنون از توضیحاتتونیک سوال در مورد قبل از مصاحبه داشتم: وقفه زمانی بین تاریخ ارسال ایمیل به سفارت تا دریافت پاسخ و تعیین وقت مصاحبه برای شما چند ماه بود؟ضمناً آیا کسی در مورد حداکثر ظرفیت پذیرش و محدودیت نفرات اطلاعی داره؟ اگه تعداد درخواستها بیش از حد انتظار دولت دانمارک باشه چه اتفاقی میفته؟

یک تا دو روز پس از ارسال ایمیل پاسخ من را دادند و نوبت مصاحبه را برای 2 ماه بعد زدند.

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    قبلا سوالاتی که در مورد گرین کارت دانمارک داشتم رو در این تاپیک مطرح کرده ام وآقا بهزاد لطف کردند و پاسخ دادند و من متوجه شدم که شرایطم برای این ویزای کاری مناسب هستش...اما درایمیلی که به سفارت زدم و نمره زبان ( شروع و انقضای مدت آن) رو خواسته بودند و من واقعا گیج شدم و نمیدونستم که چی باید بنویسم .چون 3 ماه است که نمره آیلتس (5) من انقضا پیدا کرده و من برای 2 ماه دیگر هم برای امتحان تافل ثبت نام کرده ام و در ایمیل به سفارت هم همین رو نوشتم ..چون دیدم زمان شروع و انقضا می خواهد و نمیشه بنویسم که الان مدرک آیلتس من مهلت دارد و یا نمره تافل دارم ...اما الان نمیدونم پاسخ سفارت به من چی میشه و آیا اصلا پاسخی به من می دهند یا نه ؟؟
    به نظر شما دوستان ، چطور میشه حالا؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یک تا دو روز پس از ارسال ایمیل پاسخ من را دادند و نوبت مصاحبه را برای 2 ماه بعد زدند.
    ممنون میشم اگه در سایر مراحل و خصوصاً هنگام صدور ویزا هم بقیه رو در جریان جزئیات بگذارید.
    چند تا سوال دیگه داشتم: هنگام تحویل مدارک در سفارت آیا هیچ توضیحی هم در مورد قابل قبول بودن اونها (مثلاً کافی بودن مبلغ گواهی سپرده بانکی) و امتیاز احتمالی شما ارائه کردند و یا اینکه این موارد کلاً به سفارت ربطی نداره؟ و اینکه گواهی سپرده ای که به سفارت تحویل دادین از بانک بود یا موسسه اعتباری (در واقع میخواستم بدونم آیا گواهی موسسات مالی و اعتباری براشون قابل قبول هست یا نه)؟ مبلغش رو میتونید بگید چند ریال بود؟
    ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه در سایر مراحل و خصوصاً هنگام صدور ویزا هم بقیه رو در جریان جزئیات بگذارید.
    چند تا سوال دیگه داشتم: هنگام تحویل مدارک در سفارت آیا هیچ توضیحی هم در مورد قابل قبول بودن اونها (مثلاً کافی بودن مبلغ گواهی سپرده بانکی) و امتیاز احتمالی شما ارائه کردند و یا اینکه این موارد کلاً به سفارت ربطی نداره؟ و اینکه گواهی سپرده ای که به سفارت تحویل دادین از بانک بود یا موسسه اعتباری (در واقع میخواستم بدونم آیا گواهی موسسات مالی و اعتباری براشون قابل قبول هست یا نه)؟ مبلغش رو میتونید بگید چند ریال بود؟
    ممنون از پاسختون
    کارمند سفارت فقط مدارک را مطابق چک لیست تحویل می گرفت و کاری به متن آنها نداشت چون تمام این مدارک بعدا در دانمارک بررسی میشود ودر نتیجه اگر اشتباهی شما داشته باشید نیز نتیجه آن به خود شما یر می گردد ولی امضا شده بودن پاسپورت و کپی آن را دقت کرد همچنین یکی از دوستان من گفت که در زمان مصاحبه اون به عدم دقت در چسباندن عکس و خارج از کادر بودن آن به یکی از افراد تذکر داد در مورد گواهی بانکی من از موسسات مالی و اعتباری مهر و بعضی بانکهای خصوصی و دولتی پرسیدم و آنها اعلام کردند واحد امور بین الملل انها نامه انگلیسی را صادر می کند حتی اگر شما اوراق سپرده با نام ( بدون نام خیر) هم داشته باشید نیز نامه انگلیسی آن را صادر میکنند من با کرون حدود 221 تومان یک سپرده 33 میلیونی بردم ( برای محکم کاری ) ( برای سه نفر) ولی فکر کنم با 32 میلیون هم مشکلی نباشد در مورد امتیاز هم مطلقا هیچگونه چکی نکردند حتی وقتی پرسیدم جواب تقریبی کی اعلام میشود اعلام بی اطلاعی کامل کردند

Junior Member
    رشته و دانشگاه

کارمند سفارت فقط مدارک را مطابق چک لیست تحویل می گرفت و کاری به متن آنها نداشت چون تمام این مدارک بعدا در دانمارک بررسی میشود ودر نتیجه اگر اشتباهی شما داشته باشید نیز نتیجه آن به خود شما یر می گردد ولی امضا شده بودن پاسپورت و کپی آن را دقت کرد همچنین یکی از دوستان من گفت که در زمان مصاحبه اون به عدم دقت در چسباندن عکس و خارج از کادر بودن آن به یکی از افراد تذکر داد در مورد گواهی بانکی من از موسسات مالی و اعتباری مهر و بعضی بانکهای خصوصی و دولتی پرسیدم و آنها اعلام کردند واحد امور بین الملل انها نامه انگلیسی را صادر می کند حتی اگر شما اوراق سپرده با نام ( بدون نام خیر) هم داشته باشید نیز نامه انگلیسی آن را صادر میکنند من با کرون حدود 221 تومان یک سپرده 33 میلیونی بردم ( برای محکم کاری ) ( برای سه نفر) ولی فکر کنم با 32 میلیون هم مشکلی نباشد در مورد امتیاز هم مطلقا هیچگونه چکی نکردند حتی وقتی پرسیدم جواب تقریبی کی اعلام میشود اعلام بی اطلاعی کامل کردند
    ممنون
    این امضای پاسپورت که خیلی روی اون تاکید میکنید، به چه صورت هست؟ خودمون باید یه صفحه خاص رو قبلاً امضا کرده باشیم یا باید از جایی امضا بگیریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت دانشگاه قزوین

با سلام

اقا بهزاد ممكنه لطفا راهنمايي كنين كه كسيكه ويزا را دريافت مي كنه بعد از ورود به دانمارك چه مدت زمان بعدش گرين كارت مي گيره؟ و توي اين مدت سه سال با توجه به شرط اشتغال سال آخر يعني مي تونه دو سال اول كشور ديگه اي باشه و فقط سال آخر را براي پيدا كردن كار و نتيجتا تمديد كارتش به دانمارك بره؟
    مرسي از راهنماييتون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieht نمایش پست ها
    با سلام

اقا بهزاد ممكنه لطفا راهنمايي كنين كه كسيكه ويزا را دريافت مي كنه بعد از ورود به دانمارك چه مدت زمان بعدش گرين كارت مي گيره؟ و توي اين مدت سه سال با توجه به شرط اشتغال سال آخر يعني مي تونه دو سال اول كشور ديگه اي باشه و فقط سال آخر را براي پيدا كردن كار و نتيجتا تمديد كارتش به دانمارك بره؟
    مرسي از راهنماييتون
    حداکثر 4 هفته.
    برای بقیه سوال هم این لینکو بخونین. http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ve_denmark.htm

دوستان سلام ،
    من آبان ماه رفتم سفارت و مدارکم را دادم ، یه بار که قبل از عید با ای میل پیگری کردم گفتند پرونده ام در حال بررسی است ، 10 روز پیش ای میل زدم ولی جوابی ندادند ، کسی می دونه چقدر باید طول می کشیده و چطور می تونم پیگیری کنم ؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    دوستان سلام ،
    من آبان ماه رفتم سفارت و مدارکم را دادم ، یه بار که قبل از عید با ای میل پیگری کردم گفتند پرونده ام در حال بررسی است ، 10 روز پیش ای میل زدم ولی جوابی ندادند ، کسی می دونه چقدر باید طول می کشیده و چطور می تونم پیگیری کنم ؟
    مرسی
    این چند نفری که من می شناسم از ایران اقدام کردن بین 8 تا 10 ماه طول کشیده کارشون. اگر کسی هست که ویزا گرفته لطفا بگه. فقط 4، 5 ماه برای اینه که مدارک و بخصوص پول برسه دستشون. جدیدا تو سایتشون ماکزیمم طول رسیدگی به پرونده رو اعلام کردند. طبق گفته سایت این مقدار 3 ماه تعریف شده. با توجه به اینکه مدارک تحصیلی ایرانیها مثل خیلی کشورهای دیگه اول باید ارزیابی بشه، 2 ماه هم به خاطر این طول میکشه. توی سایت اداره ارزیابی مدارک نوشته متوسط 35 روز طول می کشه. در نتیجه با احتساب 4، 5 ماه برای رسیدن مدارک و پول، 2 ماه برای ارزیابی مدارک و 3 ماه برای ارزیابی نهایی، حداکثر 10 ماه باید طول بکشه. ولی اون موقعی که ما اپلای کردیم توی سایت، مرحله ارزیابی نهایی که 3 ماه بود رو یک ماه زده بود. حتی وقتی مدارک و پول به دستشون رسید برای من نامه اومد که سه ماه (دو ماه برای ارزیابی مدرک و 1 ماه برای ارزیابی نهایی) طول می کشه، ولی عملا 5 و نیم ماه طول کشید.
    به نظر من اگر در شرایط فعلی شما می خواین برنامه ریزی کنین برای زندگیتون، روی یک سال از زمان تحویل مدارک به سفارت حساب کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)