صفحه 140 از 638 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    یک مطلب خیلی خیلی مهم

یکی از دوستای من لطف کرد و این موضوع رو گفت. از جولای 2012 که قوانین عوض شده، قانون مربوط به آدرس هم عوض شده.
    مخصوصا کسانی که میومدن و فقط آدرس یکی رو میدادن و بر میگشتن دقت کنن.

اگر کسی بیاد فقط آدرس یک نفر رو بده و برگرده ایران، به محض اینکه de-register بشه، یعنی اینکه مثلا اون کسی که آدرس داده بره بگه فلانی رفته یا اینکه بخواد جابجا بشه و یا خونه رو بفروشه یا اصلا به کس دیگری اجاره بده، اقامت از بین می ره. این مطلب رو تو سایت اداره مهاجرت هم چک کردم و کاملا درسته. بنابراین تقریبا به این معنیه که اگر اومدین دانمارک دیگه باید بمونین (احتمالا اینقدر این کار رو کردن که این قانون رو گذاشتن!)
    باسلام

لطف ميكنيد اگر لينك مطلب فوق در خصوص ارتباط اقامت و اجاره نامه را هم ارائه بفرماييد

با تشكر

Junior Member

سلام
    ممنون از تلاش و لطفتون
    من مدرک زبان ندارم ولی بدون داشتن مدرک زبان امتیازم 100 میشه
    آیا میتونم برای گرین کارت دانمارک اقدام کنم؟
    مرسی از راهنماییتون
    مجتبی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtabao نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از تلاش و لطفتون
    مرسی از راهنماییتون
    مجتبی
    خیر. ریجکت میشین.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    باسلام

لطف ميكنيد اگر لينك مطلب فوق در خصوص ارتباط اقامت و اجاره نامه را هم ارائه بفرماييد

با تشكر
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ve_denmark.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    سلام, یعنی اگر بیایم اونجا یک خونه اجاره کنیم ولی برگردیم برای مدت کمتر از 6 ماه مجاز, بازم مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtabao نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از تلاش و لطفتون
    مرسی از راهنماییتون
    مجتبی
    سلام.
    1-به نظر خودتون ممکنه 100 بشین ولی به نظر اونها (دانمارکی ها) ممکنه کمتر بشین. پس حتما با زبان بیاین جلو.
    2- من این رو حضوری از سفارت پرسیدم . (من هم شرایط شما رو دارم - 100 تا رو دارم) ولی گفتند حتما مدرک رو میخوان. تازه من پرینت پروفایل بردم ولی قبول نکردند. البته الان کارنامم اومد بالاخره.
    3-به نظر من یک ایلتس بگیراین مطمئن مطمئن
    4- سفارت مدارکتونو میگیره (مشکلی نداره) ولی بهتون میگه که اونور ریجکت میشین. من خودم ریسک نکردم و دوباره وقت گرفتم.

پاینده باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط barfyad نمایش پست ها
    دوستان گرامی

دوستانه عرض می کتم، وضع فعلی اقتصاد دنیا خرابه، این کار دانمارکی ها کاملا واضحه که در جهت منفعت اقتصادی خودشونه، شما یکسالی اجاره خونه می دید، خرج های روزمره دارید،
    کار بسیار بسیار سخت برای کسانی که دانمارکی بلد نیستند پیدا خواهد شد و اونهم اصلا کفاف هزینه های فوق العاده اونجا رو نخواهد داد. گول عنوان "گرین کارت" رو نخورید. این عنوان برای ما به معنای بهرهمند شدن از اقامت دائم و مزایای دیگر در آمریکاست ولی به هیچ روی چنین معنیی در دانمارک نداره.... کشوری که مساحت کوچکی داره، بسیار توسعه یافته است، و در عین حال منابع طبیعی اساسی مثل نفت و گاز و معدن نداره به هیچ وجه نمی تونه اشتغالزایی کننه مخصوصا برای خارجی ها، کانادا با این همه ابهت و وسعت و منابع فعلا جلوی تقاضاهای جدید رو گرفته... و در همین آمریکایی که من هستیم بزرگترین اقتصاد دنیا و یکی از وسعیترین کشورهای دنیا با کلی کار و شرکت من 8 ماه که دنبال کارم و هنوز هیچی به هیچی

گول نخورید، من اینجا در آمریکا متوجه شدم که این غربی ها کاملا به روانشناسی ما شرقی و مخصوصا خاورمیانه ای ها کاملا آشنا هستند و می دونن چه جوری جیب ما رو خالی کنن،

خلاصه نمی خوام شما رو ناامید کنم اما در جریان باشید که تمام تصمیم گیری های دنیای غرب بر اساس مدت ها برنامه ریزی، هدف گذاری و روانشناسی گرفته می شه، قبل ار اونکه به نفع ما باشه خیلی بیشتر به نفع خودشونه

عمده درآمد دولت دانمارک از مالیاته پس اگر شما اونجا کار نکنید و مالیات ندید به هیچ درد اونها نمی خورید، تنها راه حل اینکه پس اندازهای خودتونو که تو چندین سال در ایران جمع کردید به اونها بدید و بعد هم بعد از یکسال تو دانمارک وقتی از آب و هوای جغرافیایی و فرهنگی اش به تنگ اومدید به فکر فرار به آمریکا باشید که تاز می رسید به اول راه من در آمریکا که دارم فکر می کنم چقدر جا تنگه برای خارجی ها ....
    می دونم که می خواهید از ایران فرار کنید ولی دانمارک مقصد مناسبی نیست در زمانه ای که در آمریکا هم ما ایرانی ها یا بهتر بگم خارجی ها رو بازی نمی دن....

به این جملات که از سایت خودشون کپی شده دقت بفرمایید

Please note that unemployment in Denmark is on the increase in certain sectors. The unemployment rate for March 2010 was 4.2 pct
    This means that recent years' general shortage in labour has now been replaced by a situation with a shortage in available jobs. This means that the demand for foreign labour has also been reduced drastically

کاملا موافقم . این و تو چند هفته ای که اونجا بودم بهش رسیدم. من چند ماهی میشه که ویزام اومده. رفتم دانمارک ولی به شدت گرونیه و کار نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moryounesi نمایش پست ها
    کاملا موافقم . این و تو چند هفته ای که اونجا بودم بهش رسیدم. من چند ماهی میشه که ویزام اومده. رفتم دانمارک ولی به شدت گرونیه و کار نیست.
    سلام دوست عزیز، ممنون که وضعیت اونجا رو برای ما که تو دانمارک نیستیم شرح میدید، اما میشه لطف کنید و بگید شما چه مدرک تحصیلی و سابقه کاری دارید و برای چه جور کارهایی سیرچ و اقدام کردید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_asgari نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    نامه رسيد دريافت مدارك براي من چند روزي است كه رسيده ولي نامه اي با عنوان رسيد پول در دانمارك دريافت نكردهام لصف مي كند توضيحي در مورد اين رسيد بديد ؟ متشكرم
    سلام
    شما لطف کنید بفرمائید چطور رسید مدارکتون اومد؟ برای دریافت رسید پولتون باید به سایت http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...nt/Payment.htm برید و case order ID خودتونو وارد کنید و بهتون اعلام میکنه چه روزی و چه ساعتی پولتون دریافت شده

Junior Member

لطفا یکی از دوستانی که تو دانمارک داره زندگی میکنه بگه ماهی چند کرون دانمارک هزینه یه زندگی معمولی مجردی میشه ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)