صفحه 142 از 638 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152192242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    چند سوال دشتم لطفا جواب بدید.
    1-چه مدارکی نیاز به تایید امور خارجه دارند؟آیا سابقه کار هم جزء این مدارک است؟
    2-امور خارجه هزینه میگیره؟
    3-تاییدیه نمایندگی امر خارجه در شهرستان کافیه یا باید حتما بریم تهران؟
    4-وقتی به عنوان university lecturer اقدام میکنیم چند ساعت در هفته باید سابقه کار داشته باشیم؟

درود
    ببینید دوست عزیز شما هر مدرکی که باید ترجمه بشه چه مدارک تحصیلی و چه سابقه کار، نیاز به تایید قوه قضاییه و امور خارجه داره و وقتی شما مدارکتون رو می برید دارالترجمه همه این کار ها رو خودشون می کنند و هزینه اش رو هم ازتون می گیرن بنابر این تنها کاری که شما باید بکنید اینه که یک دارالترجمه خوب پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند سوال دشتم لطفا جواب بدید.
    1-چه مدارکی نیاز به تایید امور خارجه دارند؟آیا سابقه کار هم جزء این مدارک است؟
    2-امور خارجه هزینه میگیره؟
    3-تاییدیه نمایندگی امر خارجه در شهرستان کافیه یا باید حتما بریم تهران؟
    4-وقتی به عنوان university lecturer اقدام میکنیم چند ساعت در هفته باید سابقه کار داشته باشیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iIndustrial management, university of Guilan

لطفا می شه یکی بگه چطوری سابقه کارم رو ارائه کنم؟ باید از شرکت نامه بگیرم؟ کجا ترجمه بشه؟ کلا اگه کسی در این مورد توضیح بده ممنونش می شم،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

ویزا من هم بالاخره اومد.(پزیتیو لیست)

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در تهران : ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱

تاریخ رسید پول در دانمارک: ۲۷ مارس ۲۰۱۲

تاریخ دریافت نامه رسید مدارک : ۷ اوگوست ۲۰۱۲

تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲
    ضمن تبریک،
    جالبه که من دقیقا 1 ماه قبل از شما مدارکم رو تحویل سفارت دادم، تاریخ رسید پول 9 سپتامبر 2012 بوده و نامه رسید دریافت مدارک 4 اکتبر 2012. البته هنوز ویزای من نیومده!
    سفارت از چه طریق به شما اطلاع داد که ویزاتون اومده؟ تلفن؟ ایمیل؟ نامه؟

من بعد از کلی سرچ کردن و تحقیق در مورد گرین کارت به این نتیجه رسیدم که از زمان رفتن به سفارت تا پیدا شدن کار در دانمارک ،
    حدودا بین 30 تا 40 میلیون باید هزینه کنم (به جز بلیط هواپیما) و ویزای 3 ساله ای بگیرم که تازه ریسک زیادی برای پیدا کردن کار داره ...
    دانمارک کشور خوبیه ولی به نظرم اقدام برای تحصیل در هر کشور دیگه ای خیلی بهتر از گرفتن یک گرین کارت هست که تضمین نمیکنه
    شما کار به زبان انگلیسی پیدا کنی و کلی هم باید هزینه کنیم.

این برنامه به نظر من به درد کسی میخوره که میتونه مبلغ زیادی ریسک کنه و از پس هزینه های زندگی توی اون کشور و ریسک نداشتن کار بر بیاد.
    به تقریبا همه ی دانشگاه های دانمارک هم ایمیل زدم و مطمئن هستم که تحصیل با گرین کارت رایگان نیست و تازه ویزا هم باید تبدیل بشه به ویزای تحصیلی.

لذا من به احتمال زیاد وقت سفارتم رو کنسل میکنم.

سلام
    من برای دریافت وقت به سفارت ای میل زدم ، بعد از چند روز یه ایمیل اومد که شما توی نوبت برای وقت دادن هستید . آلان دو هفته از این ایمیل می گذره و هیچ خبری نشده ، همچین چیزی منطقی است ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    ضمن تبریک،
    جالبه که من دقیقا 1 ماه قبل از شما مدارکم رو تحویل سفارت دادم، تاریخ رسید پول 9 سپتامبر 2012 بوده و نامه رسید دریافت مدارک 4 اکتبر 2012. البته هنوز ویزای من نیومده!
    سفارت از چه طریق به شما اطلاع داد که ویزاتون اومده؟ تلفن؟ ایمیل؟ نامه؟
    ممنونم
    سفارت به من تلفنی اطلاع داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    البته فکر میکنم در این عنوان جاش نباشه. فقط کسی که تازه وارد دانمارک شده بهتره از دو ماه قبل محل سکونتش مشخص باشه. پیدا کردن خونه یکی از سخت ترین کارهاست، مخصوصا تو شهرهای بزرگتر مثل کپنهاگ یا آرهوس. شما باید با آژانسهای مختلف تماس بگیرین و بر خلاف ایران، اینطوری نیست که 10 تا گزینه بذارن جلوتون و بگن انتخاب کنین. اکثرا خونه ندارن و شما باید تو لیست باشین. خونه های شهرداری تو شهرهای بزرگ معمولا زمان انتظار طولانی دارند از شش ماه تا شش سال. اما خونه های شخصی معمولا از طریق بعضی وبسایتها تبلیغ میشه مثل boligportal. فقط اکثر سایتها پولیه و شما برای تماس با صاحبخانه باید پول سایت رو بدین. همچنین باید دقت کنین که آگهی الکی نباشه و کلاهبرداری ازتون نشه. کلمه bolig رو به همراه اسم شهر سرچ کنین، احتمالا سایتهای زیادی میبینین.
    .
    ممنون از راهنماییهاتون.
    من ویزا و البته اون دستورالعمل رو ازسفارت گرفتم اما همچنان یک سوال دارم و اون هم اینه که من به محض ورود تنها 5 روز فرصت دارم که خونه پیدا کنم و آدرسشو رجیستر کنم؟ اگه این جورباشه که خیلی سخته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_asgari نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    نامه رسيد دريافت مدارك براي من چند روزي است كه رسيده ولي نامه اي با عنوان رسيد پول در دانمارك دريافت نكردهام لصف مي كند توضيحي در مورد اين رسيد بديد ؟ متشكرم
    دوست عزیز من رسید پول رو تلفنی پیگیری کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Acooranloo نمایش پست ها
    سلام
    من برای دریافت وقت به سفارت ای میل زدم ، بعد از چند روز یه ایمیل اومد که شما توی نوبت برای وقت دادن هستید . آلان دو هفته از این ایمیل می گذره و هیچ خبری نشده ، همچین چیزی منطقی است ؟؟؟
    بله. باید صبر کنین. هر چه بیشتر میگذره سرشون شلوغ تر میشه.
    در مورد وقت عجله نکنین و صبور باشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)