صفحه 144 از 638 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام

ابتدا باید این فرم را بصورت آنلاین پرکنید و برای شروع این کار ساخت cade order و پرداخت هزینه 2030 کرون از طریق کردیت کارت ضروری می باشد. در ادامه پر کردن شما باید برخی مدارک را به صورت فایل PDF تبدیل کرده و upload کنید. این مدارک شامل گواهی تمکن مالی، ترجمه عقدنامه و شناسنامه و نیز تصویر کل پاسپورت می باشد. در تکمیل این فرم این قابلیت وجود داره تا شما در مرحله و یا زمان، عملیات انجام شده را ذخیر نمایید و بعدا با وارد نمودن user و password خودتون ادامه مراحل رو انجام بدین. من خودم در طول یک هفته این فرم رو تکمیل کردم. در پایان سایت مذکور به شما یک فایل pdf از فرم تکمیل شده ارائه میدهد که می توانید آنرا در سیستم خود ذخیره نمایید یا در صورت ورود مجدد با user و password خودتون، این فایل رو مشاهده و دریافت نمایید.

و اما، مدارک لازم برای نفر همراه که از همسر من دریافت شد:
    1-پرینت رنگی از سه صفحه اول فرم نهایی شده FA8 که در بالا اشاره شد.
    2- پرینت رسید case order ID پرداخت شده
    3- کپی رنگی از کل صفحات شناسنامه (در محل سفارت صفحات غیر مهر شده را به شما برمی گردانند)
    4- کپی رنگی صفحه اول شناسنامه
    5- 235 دلار پول نقد جهت بررسی پرونده که به شما رسید دریافت تقدیم می کنند.

شما در محل سفارت مراحل بیومتریک خود را انجام می دهید. این مراحل شامل اثر انگشت، امضای الکترونیک و گرفتن عکس شما می باشد. در پایان در صفحه پایانی پاسپورت (بخش داخلی جلد) مهری که دارای عنوان FA8 و زمان اقدام می باشد، درج می گردد....

موفق باشید
    علیرضا
    با سلام

لطفا اگه شما سفارت رفتيد بگيد براي همراه علاوه بر 235 دلار هزينه تاييد مدارك هم دريافت ميكنند يا خير مثلا 41 دلار براي تاييد كپيها و ترجمه ها

ممنون

Junior Member arsana61 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar63 نمایش پست ها
    لطفا کسی به من جواب بده: برای سابقه ی کار فقط گرفتن نامه از شرکت مذبور کافیه، یا باید سوابق بیمه هم ارائه بشه، وقت سفارتم نزدیکه، خواهشا اگه کسی می دونه بگه خیلی ممنونش می شم
    بله ، کافی است و نیاز به سوابق بیمه نمی باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    بله ، کافی است و نیاز به سوابق بیمه نمی باشد.
    اگه نامه سابقه کارتون انگلیسی باشه نیازی نیست اما اگر فارسی باشه برای ترجمش بیمه نیازه

Junior Member

سلام خوبین بچه ها
    من یه سوال داشتم
    من دو ماه پیش اقدام کردم
    پولم یه ماه پیش رسیده
    چطوری میتونم از استاتوس پرونده آگاه بشم ؟
    لطفآ راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك - آزاد تهران جنوب

سلام دوستان،
    ميشه بهم بگيد چطور مي تونم credit card تهيه كنم تا بتونم براي همسرم آنلاين اقدام كنم؟ اين سايتهايي كه مدعي فروش credit card هستن قابل اطمينانند؟ ممنون ميشم اگه كسي از جايي تونسته تهيه كنه منو راهنمايي كنه.
    با تشكر.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط r_asgari نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ميشه بهم بگيد چطور مي تونم credit card تهيه كنم تا بتونم براي همسرم آنلاين اقدام كنم؟ اين سايتهايي كه مدعي فروش credit card هستن قابل اطمينانند؟ ممنون ميشم اگه كسي از جايي تونسته تهيه كنه منو راهنمايي كنه.
    با تشكر.
    با سلام
    نیازی به خرید این کارت نیست. برخی از موسسات انجام امور دانشجویان هستند که در قبال دریافت مبلغی به عنوان کارمزد این کار رو انجام می دهند ... میگن اطراف میدان انقلاب خیلی زیاده... (من خودم از طریق یکی از اقوام در خارج از ایران واریز کردم)

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_asgari نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    با تشكر.
    یه سری به بانک گردشگری بزنید

Junior Member

سلام دوستان، بالاخره بعد از 14 ماه ویزای من صادر شد. البته به علت شرایط کاریم دراینجا و قیمت ارز و بخصوص اظهار نظرهای دوستانی که اونجا هستن کمی مردد هستم برای رفتن.. البته یکی از افرادی که دیروز اومده بود ویزا بگیره به من گفت میشه بعد ازاینکه برای بار اول رفتم دانمارک و اسممو تو لیست شهرداری ثبت کردم برگردم ایران و هر 6 ماه برم دانمارک تا گرین کارتم باطل نشه، برای اقامت دایم هم گفت وقتیکه فرصت سه سالت داره به اتمام می رسه می تونی از طریق آشنا یا فامیلی که تو دانمارک داری ادعا کنی که تو شرکت اونها کار میکنی تا گرین کارتت تمدید بشه و بعد از اون اقامت دایم رو بهت بدن. لطفا دوستان راهنماییم کنن که آیا همچنین چیزی صحت داره یا خیر؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    بله. باید صبر کنین. هر چه بیشتر میگذره سرشون شلوغ تر میشه.
    در مورد وقت عجله نکنین و صبور باشین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Acooranloo نمایش پست ها
    سلام
    من برای دریافت وقت به سفارت ای میل زدم ، بعد از چند روز یه ایمیل اومد که شما توی نوبت برای وقت دادن هستید . آلان دو هفته از این ایمیل می گذره و هیچ خبری نشده ، همچین چیزی منطقی است ؟؟؟
    دوست عزیز من هم 28 آگوست یعنی حدود 2 ماه و نیم پیش ازشون درخواست وقت کردم که بعد از چند بار درخواست کردن بالاخره جواب دادن که:
    تا آخر سال 1391 وقت ها پر شده (ترو خدا ببین چه خبره تو این مملکت!) و بعدش هم دیگه جوابی ندادن که بالاخره باید بازم دوباره منی که قبلا درخواست دادم باید بازم این کار رو بکنم و میرم ته صف دوباره یانه!؟

Junior Member

با سلام و ممنون از فروم خوبتون
    من ۲ سوال داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
    ۱- نحوه واریز کردن وجه case order با credit card - اگه دوستان صرافی را می شناسن لطفا راهنمایی کنن.
    ۲- من حدود ۳ هفته دیگه مصاحبه کبک در ترکیه دارم و حدود ۲ هفته دیگه مصاحبه دانمارک . آیا مصاحبه دانمارک خللی در مصاحبه کبک ایجاد نمی کند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)