صفحه 156 از 638 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با درود خدمت دوستان بر اساس چیزی که من توی سایت new to denmark دیدم نیازی نیست که مدرک زبان حتما IELTS باشه و میشه با امتحانای کمبریج هم امتیاز گرفت ولی اینجا فقط گفتگو بر سر IELTS هست میخوام بدونم که من اشتباه میکنم یا میشه با آزمونهای کمبریج هم امتیاز گرفت؟ سپاس از کمک شما.

Junior Member

[QUOTE=parvaneh_kh;992709]با درود خدمت دوستان بر اساس چیزی که من توی سایت new to denmark دیدم نیازی نیست که مدرک زبان حتما IELTS باشه و میشه با امتحانای کمبریج هم امتیاز گرفت ولی اینجا فقط گفتگو بر سر IELTS هست میخوام بدونم که من اشتباه میکنم یا میشه با آزمونهای کمبریج هم امتیاز گرفت؟ سپاس از کمک شما.[/QUOT

شما هر آزمونی وزبانی که دراین لینک نام برده شده رو میتونید به عنوان مدرک زبان ارائه کنید
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...uage-tests.htm
    دلیلی که اکثرا راجع به آیلتس بحث میشه شایعتر بودنشه ،علاوه بر اینکه رنج وسیعتری رو پرزنت میکنه به طور مثال در تافل برای نمره زیر 72(IB) هیچ تعریفی ارائه نشده در حالی که آیلتس سطح ضعیف رو هم تعریف میکنه و پوینت میزاره براش

Junior Member

از دوستان پزشک و دندانپزشک کیا برای نامه authorizationوتبدیل مدرک اقدام کردن؟
    لطفا راهنمایی کنید که چه فهرستی از مدارک رو براشون فرستادین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    از دوستان پزشک و دندانپزشک کیا برای نامه authorizationوتبدیل مدرک اقدام کردن؟
    لطفا راهنمایی کنید که چه فهرستی از مدارک رو براشون فرستادین
    سلام
    من هنوز اقدام نكردم و گذاشتم ويزام بياد بعد ...يا از اينجا اقدام ميكنم يا بعد رفتن به دانمارك
    تو اين سايت همه مدارك و مراحل هست...
    http://www.sst.dk/English/Education_...procedure.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز اقدام نكردم و گذاشتم ويزام بياد بعد ...يا از اينجا اقدام ميكنم يا بعد رفتن به دانمارك
    تو اين سايت همه مدارك و مراحل هست...
    http://www.sst.dk/English/Education_...procedure.aspx
    از پاسختون ممنونم،چون خیلی از همکاران افدام کردن و حتی تعدادی نتیجه رو هم دریافت کردن اما متاسفانه زحمت کمک کردن به همکارانشون رو به خودشون نمیدن،در حالیکه در همینجا شاهد کمک های همه جانبه بچه های سایر رشته ها به هم هستیم، این مساله واقعا باعث تاسفه
    اما در رابطه با پاسختون باید بگم که بنده هم این سایت رو مطالعه کردم در همون پاراگراف ابتدایی گفته شرط اینکه شما بتونید وارد مراحل آزمون بشین اینه که یک
    positive assessment برای تحصیلات قبلیتون ازDanish Health and Medicines Authority دریافت کرده باشین،که مورد سوال بنده هم روی همین قسمته
    ،این که برای دریافت positive assessmentچه مدارکی لازمه که ارسال کنیم
    من به شما توصیه میکنم باتوجه به اینکه هزینه این کار چندان بالا نیست و معولا بیش از6 ماه طول میکشه این مرحله،از همین الان اقدام کنید و برای بعد از ورودتون به دانمارک نذارید
    موفق باشید

Junior Member

معادل فوق لیسانس و60 امتیاز داره تو امتیاز دهی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    از پاسختون ممنونم،چون خیلی از همکاران افدام کردن و حتی تعدادی نتیجه رو هم دریافت کردن اما متاسفانه زحمت کمک کردن به همکارانشون رو به خودشون نمیدن،در حالیکه در همینجا شاهد کمک های همه جانبه بچه های سایر رشته ها به هم هستیم، این مساله واقعا باعث تاسفه
    اما در رابطه با پاسختون باید بگم که بنده هم این سایت رو مطالعه کردم در همون پاراگراف ابتدایی گفته شرط اینکه شما بتونید وارد مراحل آزمون بشین اینه که یک
    positive assessment برای تحصیلات قبلیتون ازDanish Health and Medicines Authority دریافت کرده باشین،که مورد سوال بنده هم روی همین قسمته
    ،این که برای دریافت positive assessmentچه مدارکی لازمه که ارسال کنیم
    من به شما توصیه میکنم باتوجه به اینکه هزینه این کار چندان بالا نیست و معولا بیش از6 ماه طول میکشه این مرحله،از همین الان اقدام کنید و برای بعد از ورودتون به دانمارک نذارید
    موفق باشید

خواهش ميكنم ولي اگه خوب انتهاي اين صفحه رو ملاحظه كنيد و كليك كنيد وارد صفحه مربوط به مدارك ميشيد.من مستقيم اون صفحه رو نذاشتم گفتم شايد شما دندانپزشك باشيد و خودتون از ستون سمت چپ صفحه مربوط رو عوض كنين
    در مورد positive assesment هم بله حرف شما صحيح هست و براي شركت در آزمون آخري زبان يعني modul5 اين ارزيابي لازمه ولي من شخصا فكر نميكنم بتونم تو ٦ ماه اول واسه اين امتحان آماده بشم (البته اين نظر شخص منه)
    اگه از دوستانتون كسي اين ارزيابي رو گرفته اگه لطف كنين نتيجه اونها رو هم اعلام كنين كمك بزرگيه..عمومي و متخصص
    اگه تو كامنتهام اشتباهي ميبينين خوشحال ميشم درست كنين...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    خواهش ميكنم ولي اگه خوب انتهاي اين صفحه رو ملاحظه كنيد و كليك كنيد وارد صفحه مربوط به مدارك ميشيد.من مستقيم اون صفحه رو نذاشتم گفتم شايد شما دندانپزشك باشيد و خودتون از ستون سمت چپ صفحه مربوط رو عوض كنين
    در مورد positive assesment هم بله حرف شما صحيح هست و براي شركت در آزمون آخري زبان يعني modul5 اين ارزيابي لازمه ولي من شخصا فكر نميكنم بتونم تو ٦ ماه اول واسه اين امتحان آماده بشم (البته اين نظر شخص منه)
    اگه از دوستانتون كسي اين ارزيابي رو گرفته اگه لطف كنين نتيجه اونها رو هم اعلام كنين كمك بزرگيه..عمومي و متخصص
    اگه تو كامنتهام اشتباهي ميبينين خوشحال ميشم درست كنين...
    بله همینطوره و من اون رو چک کرده بودم،Dentistکه توی اون صفحه هم به اختصاص شرایط فارغ التحصیلان خارج از اروپا رو توضیح داده اما requirementها رو برای اسسمنت نگفته
    البته من در سرچ هام یک فایل pdf پیدا کردم که تقریبا توضیحات کاملی در این زمینه ارائه داده بود ،سعی میکنم تو پست بعدی بزارمش که بقیه دوستان هم استفاده کنند

والا من از یکی از کسانی که در این زمینه تجربه داشت شنیدم که دندانپزشکان و پزشکان که با استفاده ازp.listویزا گرفتن در هنگام صدور شماره شهروندی باید temporary danish authorizationرو که همون معادل سازی اولیه مدارک هست ارائه بدن ولی اصلا از این بابت مطمئن نیستم و هنوز مدرکی مستدل که تایید کننده این موضوع باشه پیدا نکردم،شاید باقی دوستان بیشتر بتونن راهنمایی کنند

Junior Member

www.sysoa.org/europe/practise_in_danmark.pdf
    آدرس بالا حاوی اطلاعاتی دررابطه با مدارک مورد نیاز جهت معادلسازی مدارک پزشکی هست
    دوستان اگر اطلاعات تکمیلی در این زمینه دارید لطفا به اشتراک بذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_EE نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملت کاوه جان

راستی شما (که اگه اشتباه نکنم با توجه به پستهای قبلیت باید یه هفته 10 روزی باشه که از رفتنت به سفارت میگذره) با اداره مهاجرت تماس گرفتی؟ مدارکت رسیده بود؟

موفق باشی

هنوز تماس نگرفتم بابک جان
    منتظرم پاس همسرم تمدید بشه.

ولی قاعدتا باید رسیده باشه.
    قبل از رفتن به سفارت حتما چک میکنم. البته مسوول سفارت گفت خیلی زود هم اقدام نکنین. بذارید کمی بگذره. ولی من فکر میکنم که ماکزیمم 2 هفته کافیشه.

موفق بشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)