صفحه 157 از 638 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mfrad نمایش پست ها
    یک سوالی داشتم دوستان. من الان 2 سال و 3 ماهه در سوئد مشغول به تحصیل هستم و به همین دلیل بدون در نظر گرفتن سابقه شغلی امتیازم میشه دقیقاً 100 (ارشد دارم 60، زبان 20، سازگاری 5 و سن 15). تازه بسته به تفسیر Positive list ممکنه 10 امتیاز هم اینجا بگیرم که میشه 110. چون گرفتن مدارک شغلی از ایران برام پیچیدگی هایی داره، می خوام بدونم آیا حتماً سابقه شغلی رو هم باید ارائه بدم؟ در حالی که از نظر امتیازی به اون نیازی نیست. بدون ارائه سابقه شغلی رجکت میشه درخواستم؟ کسی میتونه راهنمائی کنه؟

سابقه شغلی میخواید. مثل مدرک زبان میمونه که حتما میخواید. حتی اگر مثل من امتیازتون (بدون زبان) هم 100 بشه

Junior Member

من ديروز زنگ زدم به اداره مهاجرت واسه پيگيري رسيدن مداركم...بعد ١٨ روز گفتن هنوز نرسيده و زوده..البته id منو نپرسيد فقط تاريخ تولد و اسم كوچك و سؤال كرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها کسی از زمانی که ایمیل به سفارت جهت تعیین وقت ارسال کرده تا زمان اعلام آن را میدانه چقدر طول میکشه من الان 1 ماه و نیم است که ایمیل زدم ولی جواب نگرفتم .
    کمی طول میکشه. نگران نباشید. حتما جواب میدن.
    سرشون شلوغه به خاطر متقاضی ها

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    من آن قسمت رو مطالعه کردم اما برام عجیب بود که وقتی به یکی از دانشگاه های دانمارک، بخش بین الملل میل زدم، به من گفت اصلا همسرت حق نداره باهات بیاد! چه برسه به کار مگر اینکه از یک طریقی خود ایشون اقدام کنن و بیان دانمارک مثلا گرین کارت و این چیزها.... برای من هم خیلی جواب آنها عجیب آمد. یعنی میشه آنچه که در سایت مهاجرت نوشته در عمل فرق کنه؟ اصلا به دانشگاه چه ربطی داره!این وظیفه اداره مهاجرته

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    دهها نفر رو میشناسم که اینجا درس میخونن و کل خانواده هم همراهشونن. تنها نکته اینه که اگر تحصیلی اقدام کردین، اصلا نباید اینکار رو بکنین که اول برای خودتون اپلای کنین و بعد برای همسر و فرزندان. باید همزمان اقدام کنین. وگرنه خیلی خیلی طول میکشه
    من و همسرم یک ایده ای زدیم که فکر میکنم بد نباشه. من گرین کارت اقدام کردم و خانمم هم اپلای کرده برای دکتری. در آینده اون با ویزاش درس میخونه و من هم با ویزام کار میکنم (البته بعد از پیدا کردن)
    البته من به موازات برای خانمم هم گرین کارت رو دارم اقدام میکنم که اگر پذیرشش جور نشد با هم بریم و اگر هم جور شد که خب با ویزای تحصیلیش میاد اونجا. (ولی ضرر مالی داره در این حالت)

البته من تو سایت دانشگاه آرهوس خوندم که اگر کسی دکترا پذیرش بگیره کل خانواده درجه اولش میتونن بیان دانمارک (از طریق اون دانشجو) و دنبال کار هم بگردند. (البته کار سختیه ولی قانون ظاهرا این اجازه رو داده)

نظر شما چیه؟ آقا بهزاد و بقیه دوستان.....

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    بچه ها خواهش میکنم یکی جواب بده چرا بعد از یک و نیم ماه هنوز از زمان مصاحبه خبری نیست قبلا که دو هفته طول می کشیده !!

سرشون شلوغه. باید صبر کنین
    کاملا طبیعیه

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh_kh نمایش پست ها
    با درود خدمت دوستان بر اساس چیزی که من توی سایت new to denmark دیدم نیازی نیست که مدرک زبان حتما IELTS باشه و میشه با امتحانای کمبریج هم امتیاز گرفت ولی اینجا فقط گفتگو بر سر IELTS هست میخوام بدونم که من اشتباه میکنم یا میشه با آزمونهای کمبریج هم امتیاز گرفت؟ سپاس از کمک شما.

بله میشه. .ولی ثبت نام کمبریج بسیار مشکله و دیر به دیر وقت میده. بهترین گزینه ایلتس هست (از 3 تا 6.5)
    من تمام این راهها رو رفتم. البته من تافل دادم. و دیروز هم آیلتس دادم. ولی به سفارت تافل دادم. تافل 70
    اگر به امتیاز زبان نیاز دارید حتما ایلتس بدین.
    تافل 72 هم خوبه. بیست تا میاره. ولی ریسکه دیگه. معلوم نیست برای زیر 72 چند پوینت بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    چه جالب. مرسی که گفتی. من هم تماس میگیرم و میگم.
    خواهش..فكر ميكنم روز مصاحبه شما و من يكي بوده..من 11nov. بودم و فكر كنم شما رو هم ديده باشم...اگه خبري از رسيدن مداركتون شد حتما بگيد ممنون

درود
    این رو شما بر چه اساسی می گید دوست گرامی. می تونید مرجعتون رو اینجا ذکر کنید؟ چند تا از دوستان من اقدام کردن بدون داشتن سابقه کاری و گرین کارتشون رو هم گرفتن و تو سایت هم چیزی من ندیدم در این خصوص نوشته شده باشه. البته من به دوست خوبمون mfrad پیشنهاد می کنم که مستقیما با اداره مهاجرت تماس بگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سابقه شغلی میخواید. مثل مدرک زبان میمونه که حتما میخواید. حتی اگر مثل من امتیازتون (بدون زبان) هم 100 بشه
    ویرایش توسط ramin985 : November 27th, 2012 در ساعت 02:23 PM

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

سابقه کار برای تقاضای گرین کارت دانمارک بیمه هم میخواهد؟ یا فقط یک نامه سابقه از شرکت کفایت میکند؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نمی‌خواهد. از من نخواست..نه برای ترجمه و نه برای سفارت هیچکدام نخواستند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)