صفحه 160 از 638 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170210260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    به من زنگ زندن از سفارت که ویزات آمادست اما من الان ایران نیستم آیا باید برگردم ایران تا ویزا را بگریم با همین جا میشه برم سفارت لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

ادرس سايت محل كارم تغيير كرده
    ايا سايت چك مى شه ومن بايد اين موضوع را اطلاع بدم....

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    ادرس سايت محل كارم تغيير كرده
    ايا سايت چك مى شه ومن بايد اين موضوع را اطلاع بدم....
    هر تغییری که پرونده تون داره، ایمیل بزنین برای قسمت گرین کارت، تو عنوان نامه شماره پرونده و موضوع رو بنویسین. تو متن هم بنویسین که تغییر چی بوده. ضرر که نداره.

Junior Member

سلام

میشه که دوستانی که ویزا گرفتند و رفتند - مثلا آقا بهزاد - بصورت دقیق تر کارهای پس از ورود را تشریح کنند؟
    آیا در همین تاپیک مناسب هست یا نه؟ بهتر نیست تاپیک دیگری برای آن ایجاد شود؟
    سئوالات من در این زمینه اینهاست:
    1- در صورتی که دوستی آنجا نداشته باشیم چطور یک هتل با قیمت مناسب رزرو کنیم؟
    2- اگر در ابتدا بخواهیم برای مدت محدود مثلا یک تا دو ماه آنجا بمانیم همان هتل مناسب است یا اجاره یک اتاق ارزان تر تمام می شود؟
    3- با توجه به اینکه پیدا کردن کار تخصصی سریعا امکان پذیر نیست آیا می توان یک کاری - هر کاری - برای کسب حداقل درآمد پیدا کرد؟ چگونه؟ آیا می شود بصورتی درآمد 5000-6000 کرون را از همان روزهای نخست پیدا کرد؟
    4- اگر پس انداز کافی نداشته باشیم با پول کم میشه به دانمارم آمد یا بهتره دیرتر بیاییم ولی با پول بیشتر؟

با تشکر از دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaneh_kh نمایش پست ها
    با درود .از دوستان کسی دندانپزشک هست اینجا ؟کسی هست راهنماییم کنه و بهم بگه شرایط ومراحل کار در دانمارک به چه صورتیه؟میشه به محض ورود کار کرد یا باید امتحان داد یا هر اطلاعات دیگه ای.بسیار سپاسگزار میشم از تجربیاتتون به من هم بگید.
    شما زمانی که وارد دانمارک میشین میتونید مشغول هر کاری بشین غیر از مشاغلی که نیاز به licenceدارند از جمله دندانپزشکی،شما در دانمارک مثل تمام کشورهای دیگه برای اینکه بتونید به عنوان دندانپزشک مشغول کار بشید ابتدا باید مدرک دکترا تون رو در سیستم دانمارکی به تایید برسونید و accreditationبگیرین،برای این منظور هم در ابتدا باید دوره عمومی زبان دانمارکی(برای ارتباطات)ودوره تخصصی اون(چون امتحانات به زبان دانمارکی برگزار میشن) رو با نمره حداقل7 پاس کنید که گویا یکی دو مهارتش 10 میخواد،بعد از اون امتحان کتبی و عملی خواهید داشت(که به صورت پاس یاfaile هست و فقط 2 بار در سال برگزار میشه) در صورت پاس شدن ،دوره انترنیتون به مدت یک سال آغاز میشه که در این مدت حقوق میگیرین،در پایان این دوره ارزیابی مثبت(hopefully )اون کلینیک که دوره اتون رو در اونجا گذروندید تعیین کننده دریافت مجوز طبابت شما خواهد بود
    -در امتحاناتی که باید بدین مباحثی هم هستن که در ایران جزو مباحث دندانپزشکی نیستند مثل کاردیولوژی و...
    امیدوارم تونسته باشم یه الگوی کلی بهتون بدم،موفق باشین

درود
    اگه تنها قراره که ابتدا یک ویزای سه ماهه یا چهار ماهه بزنن روی پاسپورتتون به گمون من می تونید از هر سفارت دانمارک هر نقطه دنیا ویزاتون رو بگیرید. ضرر که نداره یک سر به سفارت بزنید و از خودشون بپرسید. (:

پایدار باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sadin77 نمایش پست ها
    سلام
    به من زنگ زندن از سفارت که ویزات آمادست اما من الان ایران نیستم آیا باید برگردم ایران تا ویزا را بگریم با همین جا میشه برم سفارت لطفا راهنمایی کنید.

درود

در مورد کارهای پس از ورود به گمونم تو پست های پیشین زیاد صحبت شده در موردش.
    در مورد سوال یک و دو هتل رو می تونید از طریق اینترنت پیش از ورود به دانمارک رزرو کنید و اینکه بخواین برای یک یا دو ماه تو هتل زندگی کنید کلا از سرتون به در کنید چون هزینه اش خیلی خیلی گرونتر از کرایه یک اتاق هست. اگر پیش از اومدن بتونید یک اتاق نامناسب هم گیر بیارید (اونطور که دوستان تعریف می کنند کار راحتی هم نیست) خیلی بهتر از این هست که تو هتل زندگی کنید.
    در مورد سوال سه پیدا کردن کار با حد اقل در آمد هم کار راحتی نیست و اگر پس از ورود کار با حد اقل در امد هم پیدا کردید (کار سیاه می گن اینجا) خیلی خوش شانس هستید. البته کار سیاه جزو سابقه کار حساب نمی شه و نمی تونید ویزاتون رو تمدید کنید. ولی برای شروع بد نیست.
    در مورد سوال چهار هم با توجه به مورد سه اگه پس انداز کافی نداشته باشید و آشنایی هم تو اروپا ندارید اومدنتون ریسک خیلی بزرگیه.
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alikaboy نمایش پست ها
    سلام

میشه که دوستانی که ویزا گرفتند و رفتند - مثلا آقا بهزاد - بصورت دقیق تر کارهای پس از ورود را تشریح کنند؟
    آیا در همین تاپیک مناسب هست یا نه؟ بهتر نیست تاپیک دیگری برای آن ایجاد شود؟
    سئوالات من در این زمینه اینهاست:
    1- در صورتی که دوستی آنجا نداشته باشیم چطور یک هتل با قیمت مناسب رزرو کنیم؟
    2- اگر در ابتدا بخواهیم برای مدت محدود مثلا یک تا دو ماه آنجا بمانیم همان هتل مناسب است یا اجاره یک اتاق ارزان تر تمام می شود؟
    3- با توجه به اینکه پیدا کردن کار تخصصی سریعا امکان پذیر نیست آیا می توان یک کاری - هر کاری - برای کسب حداقل درآمد پیدا کرد؟ چگونه؟ آیا می شود بصورتی درآمد 5000-6000 کرون را از همان روزهای نخست پیدا کرد؟
    4- اگر پس انداز کافی نداشته باشیم با پول کم میشه به دانمارم آمد یا بهتره دیرتر بیاییم ولی با پول بیشتر؟

با تشکر از دوستان

Junior Member

دوستان آیا نتایج ارزیابی مدارک تحصیلی رو در اختیار ما قرار میدن ؟ یعنی اینکه نامه ای / گزارشی/ چیزی که بشه باهاش به شرکتها ثابت کرد که مثلا مدرک ما معادل فلان مقطع در دانمارکه و موقع ارسال رزومه ازش استفاده کنیم ؟

تو کشورهای اسکاندیناوی برای کاریابی بشتر به تخصص شما نگاه می کنند تا به مدرک تحصیلیتون. اینجا شما تو سی وی قید میکنید که چه تخصص هایی دارید و اگر تخصص شما مورد نیازشون باشه شما رو به مصاحبه دعوت می کنند و اونجا ارزیابی می شید. بنابر این به گمان من معادل مدرک شما به دانمارکی تنها به درد گرین کارت می خوره.

البته اگه مدرک شما از یکی از کشورهای اسکاندیناوی باشه براشون خیلی مهمه برای اینکه می گن کسی که از اینجا مدرک گرفته با سیستم ما آشنا تر هست و راحتت می تونه با محیط کار سازگاری داشته باشه. و معادل مدرک دانمارکی هیچ سودی به حال شما نداره ولی گمون کنم اگه به اداره ارزشیابی درخواست بدید براتون تاییدیه بده. فکر کنم دوست من که الان دانمارک هست این کار رو کرده بوده ولی مطمئن نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    دوستان آیا نتایج ارزیابی مدارک تحصیلی رو در اختیار ما قرار میدن ؟ یعنی اینکه نامه ای / گزارشی/ چیزی که بشه باهاش به شرکتها ثابت کرد که مثلا مدرک ما معادل فلان مقطع در دانمارکه و موقع ارسال رزومه ازش استفاده کنیم ؟

Junior Member

با سلام
    پس از گرفتن مدارک در روز مصاحبه پاسپورت دستشون میمونه؟تا کی؟ اگر این بین بتونم از یک دانشگاه تو دانمارک پذیرش بگیرم میتونم وقت سفارت بگیرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)