صفحه 161 از 638 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    پاسپورتو بهتون پس میدن فقط یه مهر سیاه میزنن که نشون میده شما تقاضای گرین کارت کردین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط sadin77 نمایش پست ها
    سلام
    به من زنگ زندن از سفارت که ویزات آمادست اما من الان ایران نیستم آیا باید برگردم ایران تا ویزا را بگریم با همین جا میشه برم سفارت لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز لطفاً در مورد اطلاعات پروندتونم یکمی اطلاعات در اختیار مون قرار بدین! کی اقدام کردین؟ نامه ای مبنی بر رسید مدارک دریافت کردین یا نه؟ با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alikaboy نمایش پست ها
    سلام

میشه که دوستانی که ویزا گرفتند و رفتند - مثلا آقا بهزاد - بصورت دقیق تر کارهای پس از ورود را تشریح کنند؟
    آیا در همین تاپیک مناسب هست یا نه؟ بهتر نیست تاپیک دیگری برای آن ایجاد شود؟
    سئوالات من در این زمینه اینهاست:
    1- در صورتی که دوستی آنجا نداشته باشیم چطور یک هتل با قیمت مناسب رزرو کنیم؟
    2- اگر در ابتدا بخواهیم برای مدت محدود مثلا یک تا دو ماه آنجا بمانیم همان هتل مناسب است یا اجاره یک اتاق ارزان تر تمام می شود؟
    3- با توجه به اینکه پیدا کردن کار تخصصی سریعا امکان پذیر نیست آیا می توان یک کاری - هر کاری - برای کسب حداقل درآمد پیدا کرد؟ چگونه؟ آیا می شود بصورتی درآمد 5000-6000 کرون را از همان روزهای نخست پیدا کرد؟
    4- اگر پس انداز کافی نداشته باشیم با پول کم میشه به دانمارم آمد یا بهتره دیرتر بیاییم ولی با پول بیشتر؟

با تشکر از دوستان
    رامین جان به درستی توضیج دادن (که هتل و هاستل رو کلا بیخیال شین و با پس انداز کافی بیاین). من فقط دو تا نکته رو بگم. یکی اینکه کار دم دستی لزوما کار سیاه نیست و شما ممکنه تو رستوران ظرف بشورین و سفید باشه. یعنی قانونی باشه و مالیات بدین و این جزو سابقه کار محسوب میشه. اما نکته مهم اینه که اخیرا و مخصوصا در سال اخیر، دانمارک وحشتناک سخت میگیره و حتی پناهنده هایی که با هزار بدبختی (با کشتی و اینها اومدن یونان و بعد سازمان ملل فرستاده اینجا) همش توصیه میکنن که به هیچ عنوان سیاه کار نکنین و اگر یک ساعت سیاه کار کنین و بفهمن (که اخیرا با نظارت خیلی زیاد میفهمن) دیپورت میشین و تا مدتی وارد شنگن نمیتونین بشین و خلاصه اینکه مادر بگرید.
    در ضمن اینکه از روز اول کار دم دستی پیدا کنین خیلی بعیده و بهتره حداقل چند ماهی پس انداز داشته باشین.

Junior Member

دوستان پزشک، کسی در مورد شرایط قبولی رزیدنتی تو دانمارک اطلاعی داره؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    دوستان آیا نتایج ارزیابی مدارک تحصیلی رو در اختیار ما قرار میدن ؟ یعنی اینکه نامه ای / گزارشی/ چیزی که بشه باهاش به شرکتها ثابت کرد که مثلا مدرک ما معادل فلان مقطع در دانمارکه و موقع ارسال رزومه ازش استفاده کنیم ؟
    نامه تاییدیه رو به راحتی بهتون میدن. بعضی جاها برای استخدام ازتون میخوان. یک فرم داره، پر میکنین و میفرستین برای وزارت آموزش، حداکثر یک ماه بعد نامه تاییدیه ش براتون میاد و هیچ هزینه ای (جز هزینه پست) نداره. چون مدرک شما برای گرین کارت یک بار ارزشیابی شده، دیگه طول نمیکشه و سریع بهتون میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    با سلام
    پس از گرفتن مدارک در روز مصاحبه پاسپورت دستشون میمونه؟تا کی؟ اگر این بین بتونم از یک دانشگاه تو دانمارک پذیرش بگیرم میتونم وقت سفارت بگیرم؟
    وقت میتونین بگیرین، ولی باید حتما اپلیکیشن مربوط به گرین کارت رو باطل کنین. یعنی زنگ بزنین و بگین من میخوام اون پرونده من از جریان بیفته، چون میخوام تحصیلی اقدام کنم. اگر این کار رو نکنین، خیلی قشنگ یک ریجکت میزنن برای ویزای تحصیلیتون.

لطفاً دوستان جواب بدن !
    من هفته قبل ایمیل زدم برای وقت گرفتن ! جواب دادن که فعلا منتظر باش ! کسی میدونه چند وقت دیگه وقت برای من تعیین میشه و حدوداً کی به من وقت میدن ؟ یعنی سال بعد حدودای چه ماهی میشه ؟
    ممنون از توجه شما

سلام به همگی و به خصوص آقا بهزاد
    شما با توجه به اطلاعات وسیعی که دارید میشه به من در 1 مورد راهنمایی کنید
    آیا می دونین وضعیت کاری برای مهندسی برق قدرت در دانمارک چطوره و اینکه اگه نمی دونین من از نجا می تونم اطلاعاتی رو در این زمینه به دست بیارم؟
    اگه کسی اینجا مهندسی برق هست و اقدام کرده می تونه به من کمک کنه؟
    ممنون می شم اگه جواب بدین
    ویرایش توسط MARITO : December 1st, 2012 در ساعت 10:53 PM

درود

شما برای اینکه بفهمید وضعیت کار برای رشته مورد نظر شما چطور هست به نگر من بهتره به سایتهای کار یابی دانمارک مراجعه کنید و ببینید برای رشته تخصصی شما چه اندازه آفر کاری داده شده هر چه آفرها بیشتر باشه نشون دهنده این هست که نیاز به اون رشته تو اون مقطع خاص بیشتر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط MARITO نمایش پست ها
    آیا می دونین وضعیت کاری برای مهندسی برق قدرت در دانمارک چطوره و اینکه اگه نمی دونین من از نجا می تونم اطلاعاتی رو در این زمینه به دست بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MARITO نمایش پست ها

سلام

من برق کنترل خوندم و به نظرم دانمارک برای این رشته بد نیست (ولی عالی نیست). البته من بیشتر روی ابزاردقیق و سیستم کنترل و همینطور نیروگاه دنبال کار خواهم گشت و امید هم دارم که پیدا کنم.
    البته من برنامه های دیگه ای هم دارم که فعلا برای دانمارک اقدام کردم. ولی اگر شما اقدام نکردید برای دانمارک خدمتتون عرض کنم که کشوری مثل آلمان و هلند برای برق بسیار عالیه و مخصوصا آلمان نیروی کار کم داره تو این زمینه. ولی شرایطش رو باید خودتون بررسی کنید. در ضمن میتونیم شرایط کاری برق رو سرچ کنیم (البته تو دانمارک) و با بقیه بچه ها به اشتراک بذاریم.

موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)