صفحه 162 از 638 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام به دوستان عزیز
    میشه لطفا یکی دوتا آدرس سایت کاریابی تو دانمارک که معتبر باشه رو اعلام بفرمائید؟ آیا کسی تو زمینه رشته های مدیریت اطلاعی از وضعیت کار تو دانمارک داره؟ ممنون از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    هر تغییری که پرونده تون داره، ایمیل بزنین برای قسمت گرین کارت، تو عنوان نامه شماره پرونده و موضوع رو بنویسین. تو متن هم بنویسین که تغییر چی بوده. ضرر که نداره.
    سلام آقا بهزاد
    من بنا بر توصيه شما براي قسمت گرين كارت ،ايميل فرستادم بلافاصله auto reply دريافت كردم.آيا ديگه ايميلم بررسي نمي شه ؟؟

Junior Member

وقت میتونین بگیرین، ولی باید حتما اپلیکیشن مربوط به گرین کارت رو باطل کنین. یعنی زنگ بزنین و بگین من میخوام اون پرونده من از جریان بیفته، چون میخوام تحصیلی اقدام کنم. اگر این کار رو نکنین، خیلی قشنگ یک ریجکت میزنن برای ویزای تحصیلیتون.
    با تشکر از پاسخ شما
    اگه بعد از گرفتن گرین کارت بخوایم دانشجویی اقدام کنیم، در فاصله ابطال گرین کارت و تبدیل آن به ویزای دانشجویی (البته اگه ویزا بدن) باید خاک دانمارک را ترک کنیم؟ ممکنه ویزا ندن؟؟

Junior Member

سلام
    من مدرک mcitp که مربوط به it میشه رو از خود microsoft دارم
    میخاستم بدونم آیا این مدرک معادل سازی میکنن تودانمارک سوئد یا .....؟؟؟اگه نمیدونی چجوری میتونن بفهمم؟
    این مدرکو تو خود آمریکا به عنوان لیسانس قبول دارن.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد
    من بنا بر توصيه شما براي قسمت گرين كارت ،ايميل فرستادم بلافاصله auto reply دريافت كردم.آيا ديگه ايميلم بررسي نمي شه ؟؟
    اون auto reply برای همه فرستاده میشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما
    اگه بعد از گرفتن گرین کارت بخوایم دانشجویی اقدام کنیم، در فاصله ابطال گرین کارت و تبدیل آن به ویزای دانشجویی (البته اگه ویزا بدن) باید خاک دانمارک را ترک کنیم؟ ممکنه ویزا ندن؟؟
    خیر. لازم نیست خاک دانمارک رو ترک کنین. فقط 2 تا پرونده همزمان بررسی نمیشه. یعنی نمیشه همزمان درخواست گرین کارت و تحصیلی کرد. دومیش ریجکت میشه. ولی اگر بر اساس یک نوع ویزا در دانمارک هستین میتونین برای ویزای نوع دیگری درخواست بدین (غیر از برخی موارد که مشمول بحث ما نمیشه)

"لطفا" جواب این سوال را اگر می دانید راهنمایی کنید: اگر لیسانس کسی کامپیوتر و فوق اقتصاد داشته باشد چگونه شامل پوزیتیو لیست می شود؟ ارتباط بین پوزیتیو لیست و مدرک تحصیلی را نمی فهمم. در ضمن آیا مدرک ارزیابی می شود و معدل مهم است؟

آیا امتیاز مدرک به ارتباط بین رشته های مقاطع ربط دارد؟
    ممنون!

درود

ببینید شما یا باید با مدرک لیسانستون اقدام کنید یا با فوق. اگه با مدرک لیسانس اقدام کردید دیگه مدرک فوق خودتون رو نباید ارائه بدید. ولی سودی برای شما نداره برای اینکه اگه حتی فرض کنیم که مدرک لیسانس شما تو پوزیتیو لیست هست و فوق نه ده امتیاز به خاطر تو پوزیتیو لیست بودن به امتیاز شما اضافه میشه ولی از طرف دیگه ده امتیاز دیگه نسبت به مدرک فوقتون کمتر می گیرد پس در بهترین شرایط یر به یر میشه. بهتره که همون مدرک فوق رو ارائه بدید.
    ارتباط بین مدرک و پوزیتیو لیست هم باید به سایت اداره مهاجرت مراجعه کنید ببینید مدرک و دانش علمی شما مرتبط با مشاغل مورد نیاز در دانمارک هست یا نه.
    برای ارزیابی مدارک به معدل کاری ندارند البته معدل شما هم نباید طوری باشه که تو خود ایران معادل بخوره. و در آخر امتیاز مدرک به ارتباط بین رشته های مقاطع هم ربطی نداره.
    موضوع رو اینقدر پیچیدش نکنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    "لطفا" جواب این سوال را اگر می دانید راهنمایی کنید: اگر لیسانس کسی کامپیوتر و فوق اقتصاد داشته باشد چگونه شامل پوزیتیو لیست می شود؟ ارتباط بین پوزیتیو لیست و مدرک تحصیلی را نمی فهمم. در ضمن آیا مدرک ارزیابی می شود و معدل مهم است؟

آیا امتیاز مدرک به ارتباط بین رشته های مقاطع ربط دارد؟
    ممنون!

Junior Member

خیر. لازم نیست خاک دانمارک رو ترک کنین. فقط 2 تا پرونده همزمان بررسی نمیشه. یعنی نمیشه همزمان درخواست گرین کارت و تحصیلی کرد. دومیش ریجکت میشه. ولی اگر بر اساس یک نوع ویزا در دانمارک هستین میتونین برای ویزای نوع دیگری درخواست بدین (غیر از برخی موارد که مشمول بحث ما نمیشه)
    ممکنه در این حالت ویزا ندن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)