صفحه 164 از 638 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان من امروز دوباره به اداره مهاجرت زنگ زدم....بعد 3 هفته هنوز مدارک نرسیده اونجا...خودشم گفت زنگ بزنین سفارت ببینین چرا بعد 3 هفته نرسیده...
    کسی از شما تازگیها زنگ زده که مدارکش رسیده باشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    دوستان من امروز دوباره به اداره مهاجرت زنگ زدم....بعد 3 هفته هنوز مدارک نرسیده اونجا...خودشم گفت زنگ بزنین سفارت ببینین چرا بعد 3 هفته نرسیده...
    کسی از شما تازگیها زنگ زده که مدارکش رسیده باشه؟
    والا خیلی تازگی که نه ولی من اوایل شهریور مدارکمو تحویل دادم ، دستگاهشون خراب بود دوباره هفتۀ بعدش رفتم برای بیومتریک و هفتۀ بعدشم مدارکمو فرستاده بودن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    والا خیلی تازگی که نه ولی من اوایل شهریور مدارکمو تحویل دادم ، دستگاهشون خراب بود دوباره هفتۀ بعدش رفتم برای بیومتریک و هفتۀ بعدشم مدارکمو فرستاده بودن.
    ممنون از جوابتون
    شما بعدش به اداره مهاجرت تو دانمارك هم زنگ زدين؟؟اصلا لازمه كه زنگ بزنيم؟؟چون سفارت ميگه فرستاديم اونجا ميگن نرسيده بعد ٣ هفته ...
    من امروز ٢بار زنگ زدم اولي كه يه خانم بود گفت نرسيده و از طريق سفارت پيگيري كنين،سفارت زنگ زدم خانم خادم پور گفت اصلا به ما زنگ نزنين و حرفاي اونارو به ما منتقل نكنين،ما فرستاديم...دوباره زنگ زدم دانمارك،ايندفعه يه آقا بود كه با كمال ادب و حوصله حرفامو گوش كرد وگفت نگران نباشين ممكنه حتي تا ٦ هفته هم طول بكشه چون اول ميره وزارت خارجه بعد مياد دست ما و گفت كه كل پروسه هم الان حدود ٦ ماه طول ميكشه و واسه همه اقدام كننده ها هم تقريبا يه جوره و به رشته ربط نداره...البته اين آقا اينجرو گفتن...در كل فكر كنم بايد فقط منتظر بود...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    شما بعدش به اداره مهاجرت تو دانمارك هم زنگ زدين؟؟اصلا لازمه كه زنگ بزنيم؟؟چون سفارت ميگه فرستاديم اونجا ميگن نرسيده بعد ٣ هفته ...
    من امروز ٢بار زنگ زدم اولي كه يه خانم بود گفت نرسيده و از طريق سفارت پيگيري كنين،سفارت زنگ زدم خانم خادم پور گفت اصلا به ما زنگ نزنين و حرفاي اونارو به ما منتقل نكنين،ما فرستاديم...دوباره زنگ زدم دانمارك،ايندفعه يه آقا بود كه با كمال ادب و حوصله حرفامو گوش كرد وگفت نگران نباشين ممكنه حتي تا ٦ هفته هم طول بكشه چون اول ميره وزارت خارجه بعد مياد دست ما و گفت كه كل پروسه هم الان حدود ٦ ماه طول ميكشه و واسه همه اقدام كننده ها هم تقريبا يه جوره و به رشته ربط نداره...البته اين آقا اينجرو گفتن...در كل فكر كنم بايد فقط منتظر بود...
    آرش خان شما نباید به اداره مهاجرت زنگ بزنید چون پروندۀ شما اصلا به ادارۀ مهاجرت ارسال نمیشه شما باید با ادارۀ کار دانمارک تماس بگیرید در حقیقت این یه ویزای کاری هستش که شما دریافت می کنید.
    شماره هم اینه: 004533963628 وقتی هم که زنگ می زنید شمارۀ کیس اوردر آی دی تونو دم دست داشته باشید. موفق باشید

Junior Member

فکر میکنم رفت تا بعد ژانویه . من خودم تو مهر ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم.باید صبور باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    فکر میکنم رفت تا بعد ژانویه . من خودم تو مهر ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم.باید صبور باشیم.
    سلام عزیزم
    فعلا پروسه وقت دادن برای مصاحبه متوقف شده من هم مهر ماه ایمیل زدم و جواب دادن که منتظر باشید ولی تاالان خبری نیست زنگ زدم گفتند سرشان شلوغه و باید تا بعد ژانویه صبرکرد .
    اگر به شما وقت دادن مارا در جریان بگذارید
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Electrical Eng.-polytechnic

یک مورد مهم
    برای case order ID نوشته DKK 6,275 پرداخت کنین وقتی هم case order تشکیل می دهید این مبلغ رو خودش از طریق یک لینک میخواد پرداخت کنین من دادم صرافی پرداخت کنه ولی آخرش مبلغی که به عنوان تایید پرداخت داده نوشته شما 6,43590 DKK پرداخت کردین حالا کدوم مبلغ واقعا پرداخت شده به صرافی کدوم مبلغ رو بدم کسی case order را پرداخت کرده این مسئله را برخورد کرده باشه؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ADP نمایش پست ها
    یک مورد مهم
    برای case order ID نوشته DKK 6,275 پرداخت کنین وقتی هم case order تشکیل می دهید این مبلغ رو خودش از طریق یک لینک میخواد پرداخت کنین من دادم صرافی پرداخت کنه ولی آخرش مبلغی که به عنوان تایید پرداخت داده نوشته شما 6,43590 DKK پرداخت کردین حالا کدوم مبلغ واقعا پرداخت شده به صرافی کدوم مبلغ رو بدم کسی case order را پرداخت کرده این مسئله را برخورد کرده باشه؟؟؟؟
    معمولا موقع پرداخت با کارتهای مستر و ویزا این تفاوت هست و دلایل مختلفی داره. یکی اینکه طرف حسابش دلاری یا یورویی هست، به خاطر همین مبلغی به خاطر تبدیل پول کم میشه. خیلی وقتها هم پرداخت با این کارتها گرونتر از پرداخت با کارتهای DANKORT هست که داخل خود دانمارک استفاده میشه و دلیلش هم اینه که آنی به حساب طرف نمیره. من برای همسرم 2030 کرون پرداخت کردم که 2082 کرون از کارت کم شد. چون دوستم تو سوئد برام پرداخت کرده بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Electrical Eng.-polytechnic

اختلافی که شما برخورد کردین منطقی و کم به نظر میرسه در صورتی که اختلافی که من برخورد کردم خیلی بیشتر ...........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ADP نمایش پست ها
    اختلافی که شما برخورد کردین منطقی و کم به نظر میرسه در صورتی که اختلافی که من برخورد کردم خیلی بیشتر ...........
    منم توسط يكي از دوستام از دوبي پرداخت كردم با همين روش و تقريبا همين مقدار از حسابش برداشت شد كه گفت مربوط به كارمزد ميشه....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)