صفحه 166 از 638 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود
    شما نمره آیلتستون رو اینجا ننوشتید البته حتی در بهترین شرایط اگه فرض کنیم که حد اکثر نمره رو میارید بنابر این

60 مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد
    20 زبان انگلیسی (با فرض حد اکثر امتیاز)
    5 سابقه کاردارا بودن سابقه 3 تا 5 سال در 5 سال گذشته ( به گمونم سابقه شما جزو پزیتیو لیست حساب نمی شه )
    15 سن زیر سی و چهار سال
    در مجموع می شه 100 امتیاز که با شرط حد اکثر امتیاز زبان شرایط و شانس پذیرش رو دارین
    حتی اگر هم امتیاز زبان شما 20 نباشه، وقت بزارید برای زبان دانمارکی و کسری امتیازتون رو از اون طریق جبران کنید.
    برای اطلاعات بیشتر در مورد امتیازبندی ها می تونید از این سایت مراجعه کنید
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...ard-scheme.htm

و اسامی مشاغل در پزیتیو لیست
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...t_overview.htm

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_2020 نمایش پست ها
    ببخشيد مجدداً‌ و تكراري سوال مي كنم
    با سلام به آقا بهزاد و دوستان ديگري كه وقت گذاشتن براي اين مطالب ، مطمئنم داشتن چنين روحيه همكاري نشان از شانس بالاي موفقيت در كشور هاي اسكانديناوي داره ،‌
    من تقريباً همه صفحات رو خوندم و يك چيزهايي دستگيرم شد تازه مي خوام براي دانمارك خيز بردارم ،
    آقا ،‌مجرد ،‌ كارشناسي ارشد مرمت و احياء بناها و بافتهاي تاريخي ،‌ با 4 سال تجربه تخصصي مرتبط ،‌30 ساله

توي دانشگاهها و موسسات دانمارك كه سرچ كردم فرصتهاي شغلي براي اين رشته ديده ام اگر كسي از دوستان شانس و امتياز بنده را ارزيابي كند (براي پذيرش و براي كسب شغل قابل قبول) سپاسكذاز خواهم شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drparisa نمایش پست ها
    دوستان عزیز پزشک
    من با یه پزشک ایرانی توی دانمارک تماس گرفتم
    ایشون از طریق همین پرسه اقدام کردن
    اینطور که گفتن کلاسهای زبان برای پزشکها فقط 2 ترم اولش مشترک با بقیس و بعد به طور اختصاصی توی بیمارستان در کپنهاگه
    و با توجه به هزینه های جابجایی اصلا نمی
    صرفه که جای دیگهایی به جز کپنهاگ بزین
    اگه سوالی داشتین میتونم از ایشون بپرسم
    مرسی از اطلاع رسانیتون
    من سوالم در مو رد ماژول های تخصصی زبان هست ،اینکه چند ماژول تخصصی شامل همون بند رایگان بودن میشه؟ و معمولا این دوره تخصصی یادگیریش چه حدود زمان میبره؟
    من شنیده بودم دوره تخصصی رو چند تا کمون دیگه هم برگزار میکنند که اگه ساکن همون کمون باشیم رایگانه ،میشه صحت این قضییه رو هم سوال بفرمایید
    سوال بعدیم در مورد good assessmentنظام پزشکی هست که در سایت نوشته مستقیما باید ارسال بشه از نظام پزشکی،اما شنیدم از چند نفر که خودشون نامه رو گرفتن و ارسال کردن البته نتیجه اش هنوز مشخص نشده ،میشه لطفا بپرسید که ایشون خودشون فرستادن یا مستقیما از طریق نظام اقدام کردن؟ کلا چه زمانی این نامه رو بفرستیم مناسبه؟ بعد از ارسال سایر مدارک با پست یا قبل اون؟ چون ممکنه زودتر برسه و هنوز فایل نامبر تشکیل نشده باشه یا دیرتر برسه و نقص بزنن،اصلا چندروز تاخیر و ناهماهنگی در رسیدن مدارک به این صورت مهمه؟

سلام به دوستان
    در مورد ویزای همسر من به مطلب جالبی برخوردم که قسمت جالبش و لینکش اینه:
    If you submit your application in Denmark and the Immigration Service accepts it for processing, you may be granted procedural residence while you await the ruling. Procedural residence means that you are allowed to stay temporarily in Denmark while it is decided whether you can be granted a residence permit.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...g_decision.htm
    این یعنی اینکه اگه همسر یه ویزای شنگن بگیره و بیاد دانمارک، اونوقت میتونه اونجا اپلای کنه و بمونه تا جواب اپلای بیاد. حتی زیر این مطلب توضیح داده که میتونه درخواست ویزای ورود مجدد بده.
    میخواستم ببینم این مساله واقعا اجرا میشه؟ اگه نه که کجا گیر داره؟ چون مثلا برای شخص من احتمال اینکه بتونم ویزای شنگن برای همسرم بگیرم خیلی زیاده و معمولاً 2 ماهه میتونم بگیرم با دعوتنامه و ویزای کاری و ....

سلام.
    میتونید یه راهنمایی بفرمایید .
    در مورد متن کامل ایمیل که برای تعیین وقت سفارت سشوال داشتم. دقیقا" چی باید بنویسم واسه وقت گرفتن.
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

سلام و درود

من در مورد ویزای همسر تخصص ندارم ولی از همین پاراگرافی که پست کردید (If you submit your application in Denmark ) پیداست که شما از دانمارک برای گرین کارت اپلای کرده باشید (البته حالت کلی هست و فردید اون تنها ویزای همسر نیست). شما در شرایطی می تونید برای گرین کارت از دانمارک اقدام کنید که اقامت دانمارک رو داشته باشید و از اونجایی که ویزای شینگن اقامت محسوب نمی شه بنابر این با ویزای شینگن برای گرین کارت نمی شه اپلای کرد

البته اون چیزی که من برداشت کردم شاید دوستان دیگه اطلاعات بیشتر و درستری داشته باشن

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    در مورد ویزای همسر من به مطلب جالبی برخوردم که قسمت جالبش و لینکش اینه:
    If you submit your application in Denmark and the Immigration Service accepts it for processing, you may be granted procedural residence while you await the ruling. Procedural residence means that you are allowed to stay temporarily in Denmark while it is decided whether you can be granted a residence permit.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...g_decision.htm
    این یعنی اینکه اگه همسر یه ویزای شنگن بگیره و بیاد دانمارک، اونوقت میتونه اونجا اپلای کنه و بمونه تا جواب اپلای بیاد. حتی زیر این مطلب توضیح داده که میتونه درخواست ویزای ورود مجدد بده.
    میخواستم ببینم این مساله واقعا اجرا میشه؟ اگه نه که کجا گیر داره؟ چون مثلا برای شخص من احتمال اینکه بتونم ویزای شنگن برای همسرم بگیرم خیلی زیاده و معمولاً 2 ماهه میتونم بگیرم با دعوتنامه و ویزای کاری و ....

Junior Member

سلام
    لیسانس مهندسی برق-مخابرات (Electrical Engineering - Communication) (مدرکم رو آزاد کرده و ترجمه هم کردم)
    چندین مدرک تخصصی معتبر بین المللی در زمینه ی مهندسی IT
    آیلتس 6.5 (ماه دیگه امتحان می دم برای 7)
    سن 28 سال
    مرد
    مجرد
    حدود 2 سال سابقه کار در زمینه ی IT بدون بیمه - البته مشاوره هم می دهم و لذا می تونم 3 سال سابقه کار از شرکتها بگیرم

لطفا بفرمایید شانسی دارم ؟
    و اینکه چطور می تونم شانسم رو افزایش بدم ؟

برای همسر که نیازی به گرین کارت نیست، برداشت من از اون صفحه این بود که اگه مثلاً من گرین کارتم دستم باشه و تو دانمارک خونه هم گرفته باشم، اونوقت همسرم اگه بتونه بیاد دانمارک (با هر نوع ویزایی) میتونه درخواست family reunification بده. میخواستم ببینم کسی در مورد این نوع اپلای کردن اطلاع داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    سلام و درود

من در مورد ویزای همسر تخصص ندارم ولی از همین پاراگرافی که پست کردید (If you submit your application in Denmark ) پیداست که شما از دانمارک برای گرین کارت اپلای کرده باشید (البته حالت کلی هست و فردید اون تنها ویزای همسر نیست). شما در شرایطی می تونید برای گرین کارت از دانمارک اقدام کنید که اقامت دانمارک رو داشته باشید و از اونجایی که ویزای شینگن اقامت محسوب نمی شه بنابر این با ویزای شینگن برای گرین کارت نمی شه اپلای کرد

البته اون چیزی که من برداشت کردم شاید دوستان دیگه اطلاعات بیشتر و درستری داشته باشن

پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان ( و با تشکر از اقا بهزاد ) من امروز ویزام بعد تقریبا 1 سال اومد....( همسرم و پسرم سه هفته قبل آنلاین اقدام کرده بودند که ویزای آنها هم با من اومد)........ممنون از راهنماییهای دوستان

Junior Member

سلام دوستان
    لینک زیر یکسری رادیوی اینترنتی دانمارکی هست، به نظر من برای listening خوبه و تقویتش میکنه
    http://www.multilingualbooks.com/onl...io-danish.html
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود
    شما نمره آیلتستون رو اینجا ننوشتید البته حتی در بهترین شرایط اگه فرض کنیم که حد اکثر نمره رو میارید بنابر این

60 مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد
    20 زبان انگلیسی (با فرض حد اکثر امتیاز)
    5 سابقه کاردارا بودن سابقه 3 تا 5 سال در 5 سال گذشته ( به گمونم سابقه شما جزو پزیتیو لیست حساب نمی شه )
    15 سن زیر سی و چهار سال
    در مجموع می شه 100 امتیاز که با شرط حد اکثر امتیاز زبان شرایط و شانس پذیرش رو دارین
    حتی اگر هم امتیاز زبان شما 20 نباشه، وقت بزارید برای زبان دانمارکی و کسری امتیازتون رو از اون طریق جبران کنید.
    برای اطلاعات بیشتر در مورد امتیازبندی ها می تونید از این سایت مراجعه کنید
    و...
    پیروز باشید
    با سلام به آقا رامين ممنونم از راهنماييهاتون ،‌ من دارم هم بازار كار و هم دانشگاههاي دانمارك رو براي دكتري مطالعه مي كنم ببينم از كدوم مسير شانس بيشتري دارم ،‌پذيرش در دانشگاه گرفتن ظاهرا خيلي مشكل من فقط ielts جنزال دارم اقدام مي كنم كه يه 4-5 ماه ديگه امتحانشه . فكر بين 5 و 6 ازش بگيرم

در ضمن يه شيريني براي دوستان دارم ،‌ كسايي كه از موبايل يا تبلت اندرويد استفاده مي كنند يه ap خيلي خوب هست آموزش زبان دانماركي در حد استارتر و كلمه ها و جمله هاي اوليه است ولي براي شروع خيلي خوبه
    اميدوارم زبان دانماركيم رو هم بتونم به يه جايي برسونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)