صفحه 167 از 638 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سحر خانوم تبريك مي گم فقط خواهشن ارتباط تون رو با انجمن قطع نكنيد و اگر ممكن است اجازه بدهيد كساني كه مدتهاست در اين انجمن وقت گذاشته اند از تجربيات شما درس بگيرند ،‌

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان ( و با تشکر از اقا بهزاد ) من امروز ویزام بعد تقریبا 1 سال اومد....( همسرم و پسرم سه هفته قبل آنلاین اقدام کرده بودند که ویزای آنها هم با من اومد)........ممنون از راهنماییهای دوستان
    سلام تبریک میگم یه سئوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
    اطلاع دارید چند وقت بعد از دریافت مدارک توسط دانمارک ( نه سفارت داخل ایران) حساب بانکیمونو چک میکنند؟

درود

درود
    من بالا گرین کارت رو مثال زدم ولی تا جایی که می دونم با ویزای شینگن شما به هیچ نوع ویزای اقامتی از جمله family reunification از خاک دانمارک نمی تونید اپلای کنید.
    بازهم می گم من خیلی در زمینه ویزای همسر وارد نیستم. همیشه بهترین مرجع تو اینجور موقع ها خود اداره مهاجرت هست اگه با خودشون تماس بگیرید جواب درستتری دستگیرتون میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    برای همسر که نیازی به گرین کارت نیست، برداشت من از اون صفحه این بود که اگه مثلاً من گرین کارتم دستم باشه و تو دانمارک خونه هم گرفته باشم، اونوقت همسرم اگه بتونه بیاد دانمارک (با هر نوع ویزایی) میتونه درخواست family reunification بده. میخواستم ببینم کسی در مورد این نوع اپلای کردن اطلاع داره یا نه؟

درود

آیلتس جنرال برای گرین کارت کافی هست ولی فراموش نکنید برای گرفتن 20 امتیاز از زبان باید نمره آیلتستون حد اقل 6.5 باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_2020 نمایش پست ها
    با سلام به آقا رامين ممنونم از راهنماييهاتون ،‌ من دارم هم بازار كار و هم دانشگاههاي دانمارك رو براي دكتري مطالعه مي كنم ببينم از كدوم مسير شانس بيشتري دارم ،‌پذيرش در دانشگاه گرفتن ظاهرا خيلي مشكل من فقط ielts جنزال دارم اقدام مي كنم كه يه 4-5 ماه ديگه امتحانشه . فكر بين 5 و 6 ازش بگيرم

در ضمن يه شيريني براي دوستان دارم ،‌ كسايي كه از موبايل يا تبلت اندرويد استفاده مي كنند يه ap خيلي خوب هست آموزش زبان دانماركي در حد استارتر و كلمه ها و جمله هاي اوليه است ولي براي شروع خيلي خوبه
    اميدوارم زبان دانماركيم رو هم بتونم به يه جايي برسونم

Junior Member

سلام دوستان ( و با تشکر از اقا بهزاد ) من امروز ویزام بعد تقریبا 1 سال اومد....( همسرم و پسرم سه هفته قبل آنلاین اقدام کرده بودند که ویزای آنها هم با من اومد)........ممنون از راهنماییهای دوستان
    سلام خیلی تبریک میگم. یعنی شما سه هفته قبل همسرتون اقدام کردن و حالا باشما میرن دانمارک؟

میشه اسم و یا لینک اون app زبان دانمارکی رو بذارین؟
    باتشکر

Junior Member

سلام سحر
    تبریک میگم دو تا سوال:
    1- من نامه رسیدن مدارکم به دانمارک و شروع پروسم یک ماه پیش از طریق پست به دستم رسید و نوشته 2 ماه کنترل مدارک تحصیلی و بعدش یک ماه بقیه پروسه طول خواهد کشید(جمعا سه ماه) آیا کار شما هم بعد از این نامه 3 ماه طول کشید؟
    2- مدت زمان اعتبار ویزا برای ورود به دانمارک چند ماه است یا به عبارتی چقدر فرصت دارید خودتان را به دانمارک برسانید؟

Junior Member

سلام

من یه راهنمایی لازم داشتم بچه‌ها

من می‌خواستم بدونم صورتحساب بانکی که به همراه مدارک برای سفارت ارسال می‌شود، نشاندهنده موجودی به ریال است و معیار سفارت برای محاسبه معادل آن به کرون برای مقایسه با حداقل موجودی مورد نیاز بر اساس نرخ کرون در بانک مرکزی ایران محاسبه می‌شود یا نرخ مرجع اتاق بازرگانی یا نرخ بازار آزاد؟
    ممنون می‌شوم اگر یکی کمک بکنه...

Junior Member

سلام
    من 11 nov سال پیش اپلای کرده بودم.
    نامه 2 هفته قبل به دسام رسید( دیر رسید).
    هنوز 1 ماه از سه ماه نامه مونده و دیروز زنگ زدند ویزامون اومده.
    هنوز نمی دونم کی باید برم چون ویزامو تحویل نگرفتم.

Junior Member

سلام به دوستان
    اطلاع دارید چند وقت بعد از دریافت مدارک توسط دانمارک ( نه سفارت داخل ایران) حساب بانکیمونو چک میکنند؟
    ممنون میشم کسی اطلاع داره بهم بگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)