صفحه 168 از 638 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

بچه ها من 12 روز پيش ايميل زدم برای گرفتن وقت از سفارت ، جواب زير برام اومد. ولی هنوز وقتی بهم ندادن. کسی تجربه مشابهی داشته؟

Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط kalilax نمایش پست ها
    سلام

من یه راهنمایی لازم داشتم بچه‌ها

من می‌خواستم بدونم صورتحساب بانکی که به همراه مدارک برای سفارت ارسال می‌شود، نشاندهنده موجودی به ریال است و معیار سفارت برای محاسبه معادل آن به کرون برای مقایسه با حداقل موجودی مورد نیاز بر اساس نرخ کرون در بانک مرکزی ایران محاسبه می‌شود یا نرخ مرجع اتاق بازرگانی یا نرخ بازار آزاد؟
    ممنون می‌شوم اگر یکی کمک بکنه...
    با سلام
    شما زمانی که درخواست گواهی تمکن مالی می دهید اکثر بانک ها به دو نرخ دلار یا یورو (براساس محاسبات نرخ مرجع) به شما مانده موجودی می دهند ولی برخی از بانک ها به نرخ کرون مرجع هم گواهی تمکن مالی می دهند.
    انجام پروسه بسیار راحته... نگران نباشید...
    موفق باشید..
    علیرضا
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negari نمایش پست ها
    بچه ها من 12 روز پيش ايميل زدم برای گرفتن وقت از سفارت ، جواب زير برام اومد. ولی هنوز وقتی بهم ندادن. کسی تجربه مشابهی داشته؟
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.
    معمولا وقتی به سفارت ایمیل میزنی همین پیغام میاد خیلیها که زودتر از شما ایمیل زدند هنوز وقت نگرفتند لطفا فروم را چک کنید
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    اطلاع دارید چند وقت بعد از دریافت مدارک توسط دانمارک ( نه سفارت داخل ایران) حساب بانکیمونو چک میکنند؟
    ممنون میشم کسی اطلاع داره بهم بگه
    با سلام
    هیچ کس از پاسخ سوال شما خبری نداره.... بهتره مبلغ را از حساب برداشت نفرمایید... براساس شواهد مواردی بوده که حساب تخلیه شده ولی ویزا صادر شده یا پس از برداشت از حساب، درخواست ویزا ریجکت شده...
    موفق باشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    هیچ کس از پاسخ سوال شما خبری نداره.... بهتره مبلغ را از حساب برداشت نفرمایید... براساس شواهد مواردی بوده که حساب تخلیه شده ولی ویزا صادر شده یا پس از برداشت از حساب، درخواست ویزا ریجکت شده...
    موفق باشید
    منظور شما اینه که مثلا یک زوج 30 میلیون تومان را یکسال تو حساب بخوابونن؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    منظور شما اینه که مثلا یک زوج 30 میلیون تومان را یکسال تو حساب بخوابونن؟
    من امیدوارم که با شرایط جدید، زمان صدور ویزا کاهش پیدا کنه ولی من خودم مبلغ معادل 25000 دلار رو در یک حساب خواباندم.....

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

آیا مبلغ باید در حساب متقاضی باشه یا میتونه در حساب اقوام درجه یک هم باشه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    آیا مبلغ باید در حساب متقاضی باشه یا میتونه در حساب اقوام درجه یک هم باشه؟
    فقط تو حساب متقاضی

سلام.
    من یک ماه پیش سفارت بودم برای دادن مدارک خودم.
    امروز هم همسرم رفت برای بایومتریک. ساعت 9 اونجا بودیم (من تو نرفتم)
    کارش 10:45 تموم شد و اومد بیرون.
    البته من از اداره مهاجرت دانمارک پیگیری نکردم که مدارکم رسیده یا نه. گفتم دیگه 1 ماه بسه دیگه!
    دو تا نکته رو میخواستم بگم:
    1- من حساب کردم برای زوج 27 میلیون و 200 لازم هست.
    2- در فرم اف ای 8 آنلاین هیچ جا نپرسید که کیس نامبر من (اسپانسر) چیه. فقط اسمم رو نوشتم. فکر کنم خودشون با اسم و فامیل زوج ها رو لینک میکنن.

کسی نظری داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    من امیدوارم که با شرایط جدید، زمان صدور ویزا کاهش پیدا کنه ولی من خودم مبلغ معادل 25000 دلار رو در یک حساب خواباندم.....
    مشکل اصلی همین افزایش دائم قیمت دلار و کرون هست که باعث نگرانی میشه چون من ریال تو حسابم هست و معادل کرون از بانک نامه گرفتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)