صفحه 169 از 638 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام......مثل اینکه نامه ما همزمان رسیده ..مال منم مربوط به 1 نوامبره....اینطور که من تو پستای قبلی خوندم
    2-3 ماه بعد ویزا میاد.. و این ویزا 6 ماهه است ..اما بهتره دیرتر از 3 ماه نشه رفتنتون... و بهتره تو این فرصت زبان دانمارکیتونو تقویت کنین..موفق باشید...

Junior Member

خانم دکتر ممنون از اطلاعاتتون
    اگر ایمیل یا شماره تماسی هم از دندانپزشکان تو دانمارک دارین ممنون میشم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام.
    من یک ماه پیش سفارت بودم برای دادن مدارک خودم.
    امروز هم همسرم رفت برای بایومتریک. ساعت 9 اونجا بودیم (من تو نرفتم)
    کارش 10:45 تموم شد و اومد بیرون.
    البته من از اداره مهاجرت دانمارک پیگیری نکردم که مدارکم رسیده یا نه. گفتم دیگه 1 ماه بسه دیگه!
    دو تا نکته رو میخواستم بگم:
    1- من حساب کردم برای زوج 27 میلیون و 200 لازم هست.
    2- در فرم اف ای 8 آنلاین هیچ جا نپرسید که کیس نامبر من (اسپانسر) چیه. فقط اسمم رو نوشتم. فکر کنم خودشون با اسم و فامیل زوج ها رو لینک میکنن.

کسی نظری داره؟
    سلام
    منم تقریبا با شما وقت سفارت داشتم(14 آبان). تلفن زدم مدارکم رسیده بود . یه سوال داشتم ازتون. اطلاع دارین که 5شنبه ها هم می شه رفت سفارت برای بیومتریک همسر یا نه؟

سلام arams

پنجشنبه ها هم میشه رفت. فقط زود برین 9 صبح که کارتون خیلی طول نکشه.
    دوشنبه ها چون اولین روز کاریه شلوغه. سه شنبه تا پنجشنبه هم که هستن. جمعه و شنبه و یکشنبه تعطیله.
    پنجشنبه هاش خلوت تره (چون اصولا نیمه تعطیلن) و متقاضی های دیگه هم نمی آن. فقط اقامت و بایومتریک میان

سفارت دانمارک خیلی روی روز و ساعت خاصی گیر نمیده. اگه باز باشه و جلوی درب وایستید بالاخره میتونید تو برید. حتی اگه ساعت 2 عصر هم برید. کلا ریلکسن!
    صرفا هم بگید واسه بایومتریک اومدید. همین
    البته فقط همون نفر رو راه میدن

شاد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1358 نمایش پست ها
    سلام
    من 11 nov سال پیش اپلای کرده بودم.
    نامه 2 هفته قبل به دسام رسید( دیر رسید).
    هنوز 1 ماه از سه ماه نامه مونده و دیروز زنگ زدند ویزامون اومده.
    هنوز نمی دونم کی باید برم چون ویزامو تحویل نگرفتم.
    فقط حواستون باشه هر چه دیرتر کنید از مدت زمان ویزای سه ساله شما کم میشه. مهم نیست که کی ویزا رو میگیرید روزشمار اقامت شما از الان شروع شده.

Junior Member

سلام دوستان/ کسی میدونه چه وسایلی رو میشه برد ؟ مهاجرین استرالیا و کانادا میتونن وسایل منزلشون رو با کارت مهاجرت و بدون پرداخت گمرکی با خودشون ببرند ایا دانمارک هم چنین امتیازی به مهاجرینش میده؟

برای دانمارک باید حق گمرک پرداخت کنید. البته یک راهی هست که از طریق اون می تونید وسایلتون با حد اقل هزینه به دانمارک منتقل کنید (اسمش متاسفانه یادم نیست ولی تو همین سایت توضیح داده شده تو این مورد) البته من به شما توصیه می کنم غیر وسایل ضروری چیزی با خودتون نیارید چون وبال گردنتونه! کلی هزینه حمل و نقلش میشه و بخصوص اگه بخواین جا بجا بشید یا باید خدا کرون هزینه حمل و نقل بدید یا از خیر وسایلهاتون بگذرید! بخصوص روزهایی اول ورودتون چون جای مشخصی ندارید و یا اگر هم خونه رزرو کرده باشید ممکنه بعد ورود به هر دلیلی بخواید خونتونو عوض کنید. بنابر این آوردن وسایل منزل رو من توصیه نمی کنم.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    سلام دوستان/ کسی میدونه چه وسایلی رو میشه برد ؟ مهاجرین استرالیا و کانادا میتونن وسایل منزلشون رو با کارت مهاجرت و بدون پرداخت گمرکی با خودشون ببرند ایا دانمارک هم چنین امتیازی به مهاجرینش میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    برای دانمارک باید حق گمرک پرداخت کنید. البته یک راهی هست که از طریق اون می تونید وسایلتون با حد اقل هزینه به دانمارک منتقل کنید (اسمش متاسفانه یادم نیست ولی تو همین سایت توضیح داده شده تو این مورد) البته من به شما توصیه می کنم غیر وسایل ضروری چیزی با خودتون نیارید چون وبال گردنتونه! کلی هزینه حمل و نقلش میشه و بخصوص اگه بخواین جا بجا بشید یا باید خدا کرون هزینه حمل و نقل بدید یا از خیر وسایلهاتون بگذرید! بخصوص روزهایی اول ورودتون چون جای مشخصی ندارید و یا اگر هم خونه رزرو کرده باشید ممکنه بعد ورود به هر دلیلی بخواید خونتونو عوض کنید. بنابر این آوردن وسایل منزل رو من توصیه نمی کنم.

پیروز باشید
    ممنون میشم اگه بفرمائید پوشاک و وسایل برقی و کلا مایهتاج زندگی رو از نظره قیمت بهتره ایران تهیه کنیم یا اونجا بهتره؟ البته موضوعی که شما فرمودید رو حساب نفرمائید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه بفرمائید پوشاک و وسایل برقی و کلا مایهتاج زندگی رو از نظره قیمت بهتره ایران تهیه کنیم یا اونجا بهتره؟ البته موضوعی که شما فرمودید رو حساب نفرمائید
    فقط پلوپز بیارین. نمی صرفه این همه چیز با خودتون بیارین و جابجا کردنش هم گرونه. اینجا هم مغازه های ایرانی و افغانی و آسیایی هست برای خرید خوراک و هم وسایل منزلف هم نو با کیفیت عالی، و هم دست دو و با قیمت مناسب گیر میاد. در حدی که باورتون نمیشه اینقدر ارزونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    معمولا وقتی به سفارت ایمیل میزنی همین پیغام میاد خیلیها که زودتر از شما ایمیل زدند هنوز وقت نگرفتند لطفا فروم را چک کنید
    موفق باشید
    یکمی شانسیه
    من که ایمیل زدم جواب اومد که سال 2013 وقت میدیم ام خودم برای دوستم ایمیل زدم که 2 ماه بعد بهش وقت دادن
    و بعدش دوباره واسه خودم یه ایمیل دیگه زدن که بهم 2 دسامبر وقت داده بودن کلا حساب کتاب نداره!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)