صفحه 172 از 638 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    مدرک من دوزبانه بود و تاییدش کردند. ولی ظاهرا شما مدارکی رو میفرمایید که از دانشگاههای خارجی باشه. بله. احتمالا اونها (مدارک لاتین و ریز نمرات لاتین دانشگاههای خارجه)پروسه جداگانه ای داشته باشه. ولی شما هر مدرکی از دانشگاههای ایران ببرید اونجا، تاییدش میکنند. چه فارسی و چه دوزبانه. چه ریز نمره چه اصل مدرک.

ریزنمرات: اونی که تو پاکت میذارن و میدن فقط برای پذیرشه و آن افیشیال هستش (ولی کاملا مقبول برای دانشگاه مقصد) و برای دانشجویان یا فارغ التحصیلانیه که مدرکشونو آزاد نکردند. یا خود دانشگاه میفرسته دانشگاه مقصد یا به شما تو پاکت میدن و دی اچ ال میکنین (و اگه بازش کنین از اعتبار ساقطه). بحث ما اقامته. برای اقامت شما باید مدارک رو آزاد کنین و هر تعداد نسخه هم از ریز نمرات بخواید بهتون میدن. و پاکتی هم نداره. من چون مدرکمو آزاد کرده ام خود مدرک و ریز نمرات (فارسی و انگلیسی) اصل رو گرفتم. و انگلیسییرو بردم سفارت. شما اگر فارسی میگیرین باید بدین ترجمه و اون داستانها.

سابقه کار مرتبط ببرین با مدرکتون.
    ظاهرا به عنوان ریسرچر باید دکترا داشته باشین تا به هم بخونه (باز فروم رو چک کنین)
    ریسرچ اسیستنت هم که مانعی نداره. کاره دیگه!!
    فقط چند تا نکته:
    تو نامتون تاریخ شروع و خاتمه کار، سمت شغلی، توصیف شغلی و شرح وظایف رو بنویسین. جوری بنویسین که مرتبط با مدرکتون باشه که امتیازشو بیارین.

شاد باشی
    ممنون کاوه جان
    ریز نمرات انگلیسی رسمی/غیر رسمی چه داخل چه خارج رو وزارت علوم تایید نمیکنه. اون مدرکی که از شما تحویل گرفتن احتمالا به خاطر این بوده که اصل فارسی رو بهتون تحویل دادن (بعد از ازاد کردن مدرک) و مجموعه مدارکتون رو تایید کردن (مهرها رو روی مدارک فارسی میزنن). از این جهت این رو عرض میکنم که میخواستم کارنامه لاتین رسمی رو تایید کنم که مسئول مربوطه در وزارت علوم گفتن فقط مدارک فارسی رو تایید میکنیم اونم در صورت عدم بدهی (یعنی پس از ازاد سازی مدارک).
    حالا منم مثل شما اصل مدارک لیسانس و ارشد رو ازاد کردم. اصل دانشنامه هام که فارسیه باید همه رو ببرم دارالترجمه و افیشیال ترجمه کنم (درسته؟).
    برای ریز نمرات هم فارسی رسمی با تایید وزارت علوم رو تحویل گرفتم (قابل ترجمه) هم افیشیال انگلیسی داخل پاکت مهر و موم (دانشگاه تهران). حالا همین افیشیال انگلیسی دانشگاه کافیه یا نیاز هست فارسی رو هم ترجمه و تایید کنم؟
    سابقه کارم مال زمان کارشناسی ارشدم بود. در حال حاضر دانشجوی دکترا هستم. از این قضیه ایرادی نمیگیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ممنون کاوه جان

و یه سوال از فروم دارم. این پروسه حداقل یه ساله، برای سفارت دانمارک داخل ایران هست یا همه جای دنیا همینقد طول میکشه؟
    از دوستانی که من می شناسم و از سوئد اقدام کردن ( که دم گوش دانمارکه ) تقریبا همینقدر زمان برده. در مورد خود من هم که دوستم با اداره مهاجرت دانمارک صحبت کرده بوده، بهش گفتن که حدود یک سال طول می کشه. ظاهرا خیلی فرقی نمی کنه.

Junior Member

سلام بر همه دوستان
    جناب آقا بهزاد یا سایر دوستان
    1- پس از ورود به دانمارک حداقل مدتی که باید بمانیم تا ویزای سه ساله را بگیریم چند روز است؟
    2- ویزای سه ساله با احتساب این شش ماه خواهد بود که الان در پاسپورت وارد می شود یا پس از ورود در نظر گرفته می شود؟
    3- بجز اجاره اتاق یا خانه برای آن حداقل مدت چه کارهای دیگری باید در آن مدت انجام شود و چه هزینه های دیگری وجود دارد؟

با تشکر و عرض پوزش در صورت تکراری بودن سئوالات

Junior Member

سلام دوستان من یک سوال دارم در صفحه های اول فروم نوشته شده که نامه تایید اصل بودن مدرک؟؟؟؟؟ این چیه دیگه ؟ من مدارکم مربوط به وزارت علومه که مهر برجسته و .... کردم تا قابل ترجمه باشه و تا حالا دو سری ترجمه آفیشال دارم که یک سری شو فرستادم کبک که هیچ خبری نیست و می خوام اینجا اپلای کنم همون مدارک کافی هست یا این نامه کذایی رو می خواد ؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن می شه یکی از بچه های اگه می تونه لست کامل مدارک مورد نیاز رو که تحویل سفارت داده و نحوه درخواست و ... رو واسه وقت و فرم آنلاین و ... توضیح بده ممنون از همگی
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashhad نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال دارم در صفحه های اول فروم نوشته شده که نامه تایید اصل بودن مدرک؟؟؟؟؟ این چیه دیگه ؟ من مدارکم مربوط به وزارت علومه که مهر برجسته و .... کردم تا قابل ترجمه باشه و تا حالا دو سری ترجمه آفیشال دارم که یک سری شو فرستادم کبک که هیچ خبری نیست و می خوام اینجا اپلای کنم همون مدارک کافی هست یا این نامه کذایی رو می خواد ؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن می شه یکی از بچه های اگه می تونه لست کامل مدارک مورد نیاز رو که تحویل سفارت داده و نحوه درخواست و ... رو واسه وقت و فرم آنلاین و ... توضیح بده ممنون از همگی
    موفق باشید
    نامه تائیدیه اصل مدرک نیاز نیست توی سفارت که رفتید بگید دانشگاه بهم نداد خودشون راهنمائئتون میکنند که تو فرمتون چی بنویسید در مورد سئوال دومتون کامله کامل تو فروم دوستان توضیح دادند لطفا مراجعه بفرمائید
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام
    من يه سوال دارم. چون تو اينترنت نگاه ميكردم ديدم كل مساحت دانمارك 10 برابر تهرانه يعني اينكه طولش مثلا 4برابر و عرضش 2.5 برابر تهرانه. اگه درست بگم كلا از هر شهري به شهر ديگه با قطارهاي با سرعت 270 كيلومتر نبايد بيش از يك ساعت طول بكشه درسته؟ مثلا از كپنهاگ تا اسبرگ چند ساعته؟
    سه ساعت با قطار راهه. کلا مسافتها و نحوه سفر تو این سایته
    http://www.rejseplanen.dk/

طبق آخرین اعلامشون اعلام زمان ذعوت به مصاحبه و تحویل مدارک تا نوروز 92 دیگه نیست..
    و دلیل اینکه یک دفعه حای خالی باز میشه و ایمیل میزنن که بیایید هم اینه که بعضی ها انصراف میدن از وقتشون و بهشون هم اعلام میکنن..مثلا من و یکی از دوستانم به دلیل اینکه مدارکمون کامل نبود وقت خودمون رو کنسل کردیم و درخواست برای آپریل 2013 (بعد عید 92) به صورت ایمیلی دادیم که گفتن اعلام میکنن بهمون..وفت خودم آخرای دسامبر بود و وقت دوستم هم اوایل مارس 2013(قبل عید 92) بود..
    امیدوارم برای بعد عید یک وقت تو زمان مطلوب ما بهمون بدن.

دوستانیکه از طریق ویزای 3 ساله اقدام کردن و الان دانمارک هستن..لطف کنن و در مورد نحوه و مدت یاد گیری زبان دانمارکی کمی اطلاع رسانیی کنن. چه مدته میشه یاد گرفت ؟.خیلی ممنون...در ضمن برای من که معماری خوندم و تجربه اجرایی و نرم افزار هم بلدم..اوضاع کار چجوریه؟

Junior Member

بچه ها سلام
    من یه سوال دارم
    من مدارکمو دادم و رفته تو پروسه
    منتها با فوق
    من تا عید دکترا مو می گیرم
    چطوری باید این رو به مدارکمون اضافه کنیم
    تا تو بررسی مدارک لحاظ بشه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من یه سوال دارم
    من مدارکمو دادم و رفته تو پروسه
    منتها با فوق
    من تا عید دکترا مو می گیرم
    چطوری باید این رو به مدارکمون اضافه کنیم
    تا تو بررسی مدارک لحاظ بشه
    ممنون
    درود
    تا جایی که من می دونم و منطق حکم می کنه نمی شه. چون یکی از شرطهایی که برای دانشجو ها گذاشتن اینه که شما اول باید درستون تموم بشه و برای ثبت نام باید مدرکتون رو ارائه بدید. خوب اگه اینطور که شما می خواین عملی بشه می شه اداره مهاجرت رو دور زد چون همه دانشجو ها اول مثلا با مدرک لیسانسشون اقدام می کنن و بعد این که فوق گرفتن اضافه می کنند به مدارک پیشینشون که لحاظ بشه که برای اداره مهاجرت هم دردسر ایجاد می شه و قائدتا قبول نمی کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)