صفحه 173 از 638 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    اینو نمی شه گفت که اصلا چک می کنن یا نه.
    فکر کنم بستگی به آفیسر پروندتون دشته باشه.

Junior Member

دوستانی که ویزاتون اومده :
    همانطوری که می دونید هزینه خونه یکی از مهمترین هزینه هاست و خونه بزرگ خیلی راحت تر از کوچک پیدا می شه.
    دوستانی که تمایل به همکاری یا حتی گرفتن خونه به صورت اشتراکی دارند لطفا پیغام بگذارن.( مخصوصا دوستان همراه خانواده)
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood59 نمایش پست ها
    دوستانیکه از طریق ویزای 3 ساله اقدام کردن و الان دانمارک هستن..لطف کنن و در مورد نحوه و مدت یاد گیری زبان دانمارکی کمی اطلاع رسانیی کنن. چه مدته میشه یاد گرفت ؟.خیلی ممنون...در ضمن برای من که معماری خوندم و تجربه اجرایی و نرم افزار هم بلدم..اوضاع کار چجوریه؟
    هر دو تا سوالتون خیلی کلیه. مثل زبان انگلیسی به خیلی چیزها بستگی داره. استعداد زبان، وقت گذاشتن و ... . اگر انگلیسی تون خوب باشه، حدود یک سال و نیم میتونه زمان ببره. ولی مثلا بچه های 10 ساله میان ایتجا تو 6 ماه مثل یک دانمارکی حرف میزنن، چون هم بچه ها سریعتر یادمیگیرند و هم تو محیط مدرسه قرار میگیرن. یکی از ایرانیهای اینجا که پناهنده هست، یک سال و نیمه اینجاست و فقط کلاس زبان میاد و کار هم نمی کنه، الان تازه وسطهای دنسک 2 مدول 3 هست. بچه ش 12 سالشه و نه ماهه اومده اینجا، مثل یک دانمارکی صحبت میکنه و شما متوجه نمیشین که خارجیه.

برای معماری که اصولا کار زیاد نیست. فکر هم نمیکنم فقط مشکل دانمارک باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوستان..من واسه 2 بهمن یعنی حدود 1 ماه دیگه وقت ملاقات سفارت دارم. با توجه به شرایط کنونی دلار و کرون کسی میدونه چه مبلغ و در چه بانکی جوابگوی حدود 70000کرونی هست که نامه اون رو میخوان؟دقیقا میخوام بدونم دوستان در چه بانک یا موسسه مالی پول گذاشتن و سفارت قبول کرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان..من واسه 2 بهمن یعنی حدود 1 ماه دیگه وقت ملاقات سفارت دارم. با توجه به شرایط کنونی دلار و کرون کسی میدونه چه مبلغ و در چه بانکی جوابگوی حدود 70000کرونی هست که نامه اون رو میخوان؟دقیقا میخوام بدونم دوستان در چه بانک یا موسسه مالی پول گذاشتن و سفارت قبول کرده؟
    من تو بانک پارسیان حدود 16.800.000 تومان پول گذاشتم و معادل 77680 کرون (البته مبلغ دقیق کرون تو ذهنم نیست) نامه گرفتم و سفارت هم قبول کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    من تو بانک پارسیان حدود 16.800.000 تومان پول گذاشتم و معادل 77680 کرون (البته مبلغ دقیق کرون تو ذهنم نیست) نامه گرفتم و سفارت هم قبول کرد

خیلی ممنون از پاسختون.1 هفته قبل از تاریخ سفارت بزارم خوبه؟پارسیان نامه به انگلیسی میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.1 هفته قبل از تاریخ سفارت بزارم خوبه؟پارسیان نامه به انگلیسی میده؟
    بله خوبه، نامه انگلیسی هم میده
    موفق باشید

از دوستان اگه کسی مایله تو کلاس نیمه گروهی (2 یا 3 نفره) برای زبان دانمارکی شرکت کنه لطفاً اعلام کنه، یه موسسه تو میدون ولیعصر هست که مدرس دانمارکی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    از دوستان اگه کسی مایله تو کلاس نیمه گروهی (2 یا 3 نفره) برای زبان دانمارکی شرکت کنه لطفاً اعلام کنه، یه موسسه تو میدون ولیعصر هست که مدرس دانمارکی داره.
    من میخوام اما از یک ماهه دیگه
    برای اطلاع رسانی ممنون

Junior Member

دوستان عزیز
    کسانی که ویزاشونو ن اومده یعنی واقعا مشکل خونه ندارید که پیفام نمی دید؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)