صفحه 174 از 638 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1358 نمایش پست ها
    دوستانی که ویزاتون اومده :
    همانطوری که می دونید هزینه خونه یکی از مهمترین هزینه هاست و خونه بزرگ خیلی راحت تر از کوچک پیدا می شه.
    دوستانی که تمایل به همکاری یا حتی گرفتن خونه به صورت اشتراکی دارند لطفا پیغام بگذارن.( مخصوصا دوستان همراه خانواده)
    ممنون
    سلام ،
    من ویزام یه ماه است که صادر شده ولی هنوز نمی دونم کی می تونم برم
    ولی خونه اشتراکی برای من که گزینه خوبیه و می تونه خیلی کمک کنه

Junior Member

با سلام
    میشه شماره تماس یا آدرسی از این کلاس بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    نامه تائیدیه اصل مدرک نیاز نیست توی سفارت که رفتید بگید دانشگاه بهم نداد خودشون راهنمائئتون میکنند که تو فرمتون چی بنویسید در مورد سئوال دومتون کامله کامل تو فروم دوستان توضیح دادند لطفا مراجعه بفرمائید
    موفق باشید

تو قسمت 7 فرم (کامنت) من این رو نوشتم:

XXX and XXX universities don’t supply such a declaration letter confirming the authenticity of the educational documents. Neverthless, my documents are original and have been confirmed and stamped by Ministry of Science, Research and Technology, Ministry of foreign affairs and judgiciary organization. Highly appreciated consider this in document review.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashhad نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال دارم در صفحه های اول فروم نوشته شده که نامه تایید اصل بودن مدرک؟؟؟؟؟ این چیه دیگه ؟ من مدارکم مربوط به وزارت علومه که مهر برجسته و .... کردم تا قابل ترجمه باشه و تا حالا دو سری ترجمه آفیشال دارم که یک سری شو فرستادم کبک که هیچ خبری نیست و می خوام اینجا اپلای کنم همون مدارک کافی هست یا این نامه کذایی رو می خواد ؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن می شه یکی از بچه های اگه می تونه لست کامل مدارک مورد نیاز رو که تحویل سفارت داده و نحوه درخواست و ... رو واسه وقت و فرم آنلاین و ... توضیح بده ممنون از همگی
    موفق باشید
    نیازی به نامه تایید اصل بودن نیست.
    من این رو نوشتم (تو کامنت - بخش 7)

XXX and XXX universities don’t supply such a declaration letter confirming the authenticity of the educational documents. Neverthless, my documents are original and have been confirmed and stamped by Ministry of Science, Research and Technology, Ministry of foreign affairs and judgiciary organization. Highly appreciated consider this in document review.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ممنون کاوه جان
    ریز نمرات انگلیسی رسمی/غیر رسمی چه داخل چه خارج رو وزارت علوم تایید نمیکنه. اون مدرکی که از شما تحویل گرفتن احتمالا به خاطر این بوده که اصل فارسی رو بهتون تحویل دادن (بعد از ازاد کردن مدرک) و مجموعه مدارکتون رو تایید کردن (مهرها رو روی مدارک فارسی میزنن). از این جهت این رو عرض میکنم که میخواستم کارنامه لاتین رسمی رو تایید کنم که مسئول مربوطه در وزارت علوم گفتن فقط مدارک فارسی رو تایید میکنیم اونم در صورت عدم بدهی (یعنی پس از ازاد سازی مدارک).
    حالا منم مثل شما اصل مدارک لیسانس و ارشد رو ازاد کردم. اصل دانشنامه هام که فارسیه باید همه رو ببرم دارالترجمه و افیشیال ترجمه کنم (درسته؟).
    برای ریز نمرات هم فارسی رسمی با تایید وزارت علوم رو تحویل گرفتم (قابل ترجمه) هم افیشیال انگلیسی داخل پاکت مهر و موم (دانشگاه تهران). حالا همین افیشیال انگلیسی دانشگاه کافیه یا نیاز هست فارسی رو هم ترجمه و تایید کنم؟
    سابقه کارم مال زمان کارشناسی ارشدم بود. در حال حاضر دانشجوی دکترا هستم. از این قضیه ایرادی نمیگیرن؟

پاراگراف 1- اوکی. من در مورد صرفا لاتین، اطلاعاتی ندارم و ممکنه تایید هم نکنن. شما راست میگید: چون من ریز نمره فارسیم رو هم بردم اونجا. ولی یادمه که رو هر دوش مهر تایید زد (یعنی هرچی داشتم
    جلوش گذاشتم و اون هم زد – تازه خودم با دستم مهر برجسته شو که زور میخواست زدم!) ولی در هر حال شما برای سفارت همون لاتین اصل رو ببرید کفایت میکنه و نیاز به تایید نداره (چون خودش مهر و همه چی داره – مثلا شریف خودش مهر برجسته زده و محکمه). فارسی رو هم که تایید میکنید و ... که مشکلی توش نیست. این تایید وزارت علوم اجباری نیست (فقط برای ترجمه از فارسی به انگلیسیه) ولی کلا محکم کاریه و ضرری نداره.

پاراگراف 2- بله درسته. خود دارالترجمه کارش رو بلده. شما بگید با کلیه تاییدیه ها و مهرهای لازم.

پاراگراف 3- اگر آزاد کردین و افیشیال گرفتین همون برای سفارت کفایت میکنه (تازه پول 30 دلار تایید هم نمیدین) با پاکت ببرین خودشون بازش کنن. ولی حتما فارسی رو ببرین سفارت. چون ازتون میخواد (احتمالا کپی شو بخواد برای دابل چک). ولی نیاز به ترجمش نیست. (من هم ترجمه نکردم مدرک و ریز نمره شریف رو)

پاراگراف 4- نه ایراد نمیگیرن. ضمنا نگو دانشجوی دکترا هستی. ازت میپرسه آخرین مدرک تحصیلی. شمام میگی فوق. بعد میگه از لیسانس شروع میکنیم. و شما هم دونه دونه ارایه میدی. سعی کن سابقه کاری که میبری بیشترش تو غیر زمان تحصیلت باشه. ولی ولی کلش رو ببر و تو نامت حتما بنویس! یعنی جداش نکن خودت. من فکر میکنم تو ارزشیابی اونور سابقه کاراتو یه جورایی دقیق تر حساب کنن. پس شما "بدترین حالت" رو برای خودتون در نظر بگیرین که بتونین 3 سال رو پر کنین.

با آرزوی موفقیت

Junior Member

آقا من چطوری می‌تونم کیس نامبر بگیرم؟ رفتم تو بخش My Page ولی دانمارکیه و لوگ این نمی کنه. جایی هم برای ثبت نام نگذاشته... من درست دارم می‌رم؟
    مرسی از راهنماییتون...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    تو قسمت 7 فرم (کامنت) من این رو نوشتم:

ممنون از راهنمایی تون پس تو خود سفارت بپرسم راهنمایی می کنند پس چیز خواصی نمی خواد ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    آقا من چطوری می‌تونم کیس نامبر بگیرم؟ رفتم تو بخش My Page ولی دانمارکیه و لوگ این نمی کنه. جایی هم برای ثبت نام نگذاشته... من درست دارم می‌رم؟
    مرسی از راهنماییتون...
    دوست عزیز برای ورود نیاز به nem id هست که بعد از وروذ به دانمارک بهتون داده میشه...متاسفانه راهی واسه پیگیری پرونده از ایران وجود نداره..تا اونجایی که من میدونم...

Junior Member

من هم میخوام شرکت کنم ولی زودتر از یک ماه دیگه نمی تونم. اگر شرایطم قابل قبول هست ممنون میشم بهم خبر بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    از دوستان اگه کسی مایله تو کلاس نیمه گروهی (2 یا 3 نفره) برای زبان دانمارکی شرکت کنه لطفاً اعلام کنه، یه موسسه تو میدون ولیعصر هست که مدرس دانمارکی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای ورود نیاز به nem id هست که بعد از وروذ به دانمارک بهتون داده میشه...متاسفانه راهی واسه پیگیری پرونده از ایران وجود نداره..تا اونجایی که من میدونم...
    عجب! آخه من تو همین انجمن خوندم که می‌توانیم خیلی راحت کیس نامبر را اینترنتی بگیریم و فرم جی آر 1 را هم با آن شماره پر کنیم! مطمئنید که نمی‌شه اینطوری شماره بگیریم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)