صفحه 177 از 638 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187227277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    ويزاي من وهمسر ودوپسرم بعد دقيقا 1 سال امده.با تشكر از راهنماييهاي كليه افراد فروم
    چند سوال در مورد بعد از ورود به دانمارك دارم
    1-ترنسفر پول را به چه صورتي انجام بديم؟
    2-چطور خانه اجاره كنيم من به سايتي كه آقا بهزاد گفتند مراجعه كردم به زبان دانماركي بود دقيقا متوجه نشدم چطور از اينجا اقدام كنم؟؟
    3-من ميخام به مدت حداقل يكماه خونه اجاره كنم كه وقتي ميايم با دوبچه سرگردان نباشيم؟

سلام دوستان

باتوجه به بالارفتن تعداد دوستانی که ویزا دریافت نموده اند(thanks to god) و انشاالله تعداد دوستانیکه به زودی دریافت خواهند نمود(crossing fingers)، پیشنهاد میکنم در اینجا برای پیدا کردن بهترین مسیر، بلیط، همخانه، همسفر و دیگر همفکری هاییکه میتونیم داشته باشیم به هم کمک کنیم این تاپیک رو باز کردم.همسفر، همخانه،بلیط،و.......دوستانیک � بزودی به دانمارک سفر میکنند

سفر خوبی رو براتون آرزو میکنم.

Junior Member

با سلام به دوستان این صفحه
    مراحل درخواست و دریافت ویزای دانمارک چقدر طول میکشه؟من سه سال و نیمه که گرفتار انتظار برای کانادا هستم و هیچ خبری هم نیست.یک بار هم دانشجویی براش اقدام کردم و ریجکت شدم(.اصلا دیگه حالم از کانادا بهم میخوره!!).به نظر شما دانمارک زودتر جواب میده؟همه مدارک و آیلتس و...آماده است و امتیازم هم بالای صد میزنه.ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saye2020 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان این صفحه
    مراحل درخواست و دریافت ویزای دانمارک چقدر طول میکشه؟من سه سال و نیمه که گرفتار انتظار برای کانادا هستم و هیچ خبری هم نیست.یک بار هم دانشجویی براش اقدام کردم و ریجکت شدم(.اصلا دیگه حالم از کانادا بهم میخوره!!).به نظر شما دانمارک زودتر جواب میده؟همه مدارک و آیلتس و...آماده است و امتیازم هم بالای صد میزنه.ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    بين ٤ ماه تا حداكثر ١ سال(البته ١ سال مال زمانيه كه پرداختها دستي بوده)البته الان نوبت دهي سفارت طولاني شده كه فكر كنم بايد ٦ ماه هم اون رو حساب كنين
    موفق باشيد

Junior Member

دوستان کسی اگه از سیستم وقت گیری جدید اطلاع داره لطفا منو راهنمایی کنه
    من حدود 3 ماه پیش ایمیل زدم سفارت برای وقت که جواب دادن فعلا پره و وقتهای جدید نیمه 2013 خواهد بود وایکه دیگه تماس نگیرید،میخوام بدونم کسی این اواخر تونسته وقت بگیره؟به نظرتون واقعا دیگه لازم نیست من دوباره ایمیل بدم و پیگیری کنم؟ یعنی نوبت حفظ میشه یا بعد از اینکه شروع به نوبت دادن مجدد بکنن هر کس زودتر ایمیل بزنه بهش وقت میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی میدونه ک مدرک سابقه کاری را از شرکت استعلام می کنند یا نه ؟
    من سابقه کاری ام با بیمه است اما شرکت گواهی نمی دهد (بنا به دلایل شخصی)
    می خواهم بدانم که آیا نامه شرکت را از خود شرکت استعلام می کنند؟
    مرسی
    درود

اونطور که شنیدم (از بچه های فاروم) به صورت رندم چک می کنند. در مورد این که شرکت گواهی نمی ده با توجه به ماده187کارفرمایان مکلفندپس از پایان قراردادکار بنا بدرخواست کارگر گواهی انجام کار با قید مدت زمان شروع و پایان و نوع کار انجام شده را بوی تسلیم نمایند.البته در ماده 188 بلا فاصله آمده است اشخاص مشمول قانون استخدام کشوری ویا سایر قوانین و مقررات استخدامی مشمول مقررات این قانون نخواهند بود.
    من هم مشکل شما رو داشتم و این اطلاعات رو یکی از بچه های این فاروم زحمت کشیده بود و برام فرستاده بود ولی از اونجایی که من مشمول قانون استخدام کشوری بودم این قانون شامل حال من نمی شد. ولی شما اگه سابقه بیمه دارید می تونید به اداره کار مراجعه کنید و شکواییه ای تهیه کنید. اونها مجبورند که طبق قانون برای شما گواهی سابقه کار صادر کنند.
    پیروز باشید

سلام.

به نظر من اگر مدرک سابقه کار رو هم چک بکنند به شکل ایمیل یا تلفنی چک میکنند. احتمال اینکه کتبی استعلام کنند نزدیک به صفره. (چون سرشون شلوغه و برای این جور چیزا درد نمیکنه)
    ولی شما سعی کنید سابقه کار رو بگیرید (چون تا برین سفارت کلی زمان دارید). از بیمه هم میتونین سابقه بگیرین و ترجمه کنین. برین بیمه با شماره کارگاه تون (که اسم کارگاه هم توش هست) با شماره بیمتون احتمالا بتونین بگیرین. شکواییه و اینا هم که راه بعدیه ....

موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    دوستان عزیز واسه دانلود پک آمزش دانمارکی به سایت زیر یه سری بزنین. با وی پی ان برین. هم فایل صوتی داره هم pdf
    http://kat.ph/ kickass torent
    دوست عزیز این لینک کار نمیکنه البته بعد از استفاده از .... شکن. لطفاً یه توضیحی در مورد نحوۀ استفاده از لینک ارائه کنید. با تشکر (البته اگه توی بخش راهنمایی واسه یادگرفتن زبان دانمارکی این لینکو ارائه می دادین که خیلی بهتر میشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    سلام
    بين ٤ ماه تا حداكثر ١ سال(البته ١ سال مال زمانيه كه پرداختها دستي بوده)البته الان نوبت دهي سفارت طولاني شده كه فكر كنم بايد ٦ ماه هم اون رو حساب كنين
    موفق باشيد
    دوست عزیز ممنون از جوابتون.کاش زودتر به فکر دانمارک افتاده بود!.امروز به سفارت ایمیل زدم و تقاضای وقت کردم.جواب هم اومد که تا اواسط 2013وقته پر هست.یعنی تا اون موقع وقت مشخص نمی کنن مثلا بگن شما شدین آخر 2013؟چقدر وقت قبل از تاریخی که مشخص میکنن اطلاع به ما میدن؟تا وسطای 2013 ما دیگه هیچ پیگیری نکنیم یعنی؟

با سلام
    توصیه میشه که معمولا پیگیری نکنید. البته ممکنه زودتر خودشون ایمیل بزنن که وقت جلوتر بهتون بدن (در صورت وجود کنسلی، وقتا رو میدن به متقاضیای دیگه). بنابراین مدارکتونو آماده کنین که اگه یه وقت نیاز شد لنگ نمونین.

نقل قول نوشته اصلی توسط saye2020 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از جوابتون.کاش زودتر به فکر دانمارک افتاده بود!.امروز به سفارت ایمیل زدم و تقاضای وقت کردم.جواب هم اومد که تا اواسط 2013وقته پر هست.یعنی تا اون موقع وقت مشخص نمی کنن مثلا بگن شما شدین آخر 2013؟چقدر وقت قبل از تاریخی که مشخص میکنن اطلاع به ما میدن؟تا وسطای 2013 ما دیگه هیچ پیگیری نکنیم یعنی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)