صفحه 179 از 638 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

متنی که شرکت نوشته برام اینه :

"This letter is to certify that........was employed by ........ as a Structural Building Drafter from period 15 /10/2008 to 30 /11/2009. . She Collaborated with a professional team of structural and mechanical engineers for preparing the definitive structural phase of a large scale winning project designed by Mauro Galantino for the urban renewal of thenautical station in Venice.
    Moreover,due to our collaboration with some English speaking architects,English language proficiency was required for this position. She was able to communicate effectively and be understood in this languageand has rendered her services with the highest degree of responsibility with a professional attitude. we wish her all the best in her future endeavors.
    As a structural building drafter her duties were:
    1.Producing technical drawings based on rough sketches, specifications and calculations from our engineers and developing detailed drawings;
    2.Consulting with other drafters, architects, designers, construction supervisors and structural engineers;
    3.Preparation of the structural drawings and construction specifications;
    4.Graphic pagination and presentation of the final technical drawings.

بعد باز توی بخش اینترنشنال دانشجوهای خارجی دانشگاهمونم 3 کار کرده بودم که اونم نامه داد که کلا زبان مورد استفاده داسه دانشجوهای خارجی انگلیسیه و ایشون مسیول پاسخگویی حضوری و کتبی و راهنمایی دانشجوها بوده و ........

دو روز قبل اینکه قرارم تو کنسولگری که هنوز پول را اصلا نریخته بودم به حساب حتی رفتم کنسول گری و نامه ها را به خانمه نشون دادم و پرسیدم اینها قابل قبوله ؟ خوندشون و گفت فکر کنم قابل قبول باشه چون صریحا نوشته شده که انگلیسی حرف می زدی ....گفتم می ترسم پرونده م ریجکت شه اگه قبول نکنن .... گفت پرونده ای را ریجکت نمی کنن اگه لازم باشه می گن به ما بهتون اطلاع می دیم که مدارک بیشتری بیارین تحویل بدین.

می خوام ببینم اگه من لیسانسم تایید نباشه که اصلا مترجم نمی تونه ترجمه اش کنه که دادگستری بتونه مهرش کنه و من اصلا بتونم بیام ادامه درسم فوق لیسانسو تو اروپا بخونم که! نمی فهمم ! شما که با بقیه ارتباط داشتین پیش اومده پرونده ای را به این دلیل ریجکت کنن؟

الان تلفن زدم به کنسولگری گفتن هر مدرکی را که می خوام اضافه کنم بعدا می تونم ببرم و اونا همون موقع برام می فرستنش اداره مهاجرت . خیلی هم خوب حرف زدن و گفتن نگران نباشم .
    ویرایش توسط ragazzapersia : December 21st, 2012 در ساعت 02:28 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ragazzapersia نمایش پست ها
    متنی که شرکت نوشته برام اینه :

"This letter is to certify that........was employed by ........ as a Structural Building Drafter from period 15 /10/2008 to 30 /11/2009. . She Collaborated with a professional team of structural and mechanical engineers for preparing the definitive structural phase of a large scale winning project designed by Mauro Galantino for the urban renewal of thenautical station in Venice.
    Moreover,due to our collaboration with some English speaking architects,English language proficiency was required for this position. She was able to communicate effectively and be understood in this languageand has rendered her services with the highest degree of responsibility with a professional attitude. we wish her all the best in her future endeavors.
    As a structural building drafter her duties were:
    1.Producing technical drawings based on rough sketches, specifications and calculations from our engineers and developing detailed drawings;
    2.Consulting with other drafters, architects, designers, construction supervisors and structural engineers;
    3.Preparation of the structural drawings and construction specifications;
    4.Graphic pagination and presentation of the final technical drawings.

بعد باز توی بخش اینترنشنال دانشجوهای خارجی دانشگاهمونم 3 کار کرده بودم که اونم نامه داد که کلا زبان مورد استفاده داسه دانشجوهای خارجی انگلیسیه و ایشون مسیول پاسخگویی حضوری و کتبی و راهنمایی دانشجوها بوده و ........

دو روز قبل اینکه قرارم تو کنسولگری که هنوز پول را اصلا نریخته بودم به حساب حتی رفتم کنسول گری و نامه ها را به خانمه نشون دادم و پرسیدم اینها قابل قبوله ؟ خوندشون و گفت فکر کنم قابل قبول باشه چون صریحا نوشته شده که انگلیسی حرف می زدی ....گفتم می ترسم پرونده م ریجکت شه اگه قبول نکنن .... گفت پرونده ای را ریجکت نمی کنن اگه لازم باشه می گن به ما بهتون اطلاع می دیم که مدارک بیشتری بیارین تحویل بدین.

می خوام ببینم اگه من لیسانسم تایید نباشه که اصلا مترجم نمی تونه ترجمه اش کنه که دادگستری بتونه مهرش کنه و من اصلا بتونم بیام ادامه درسم فوق لیسانسو تو اروپا بخونم که! نمی فهمم ! شما که با بقیه ارتباط داشتین پیش اومده پرونده ای را به این دلیل ریجکت کنن؟

الان تلفن زدم به کنسولگری گفتن هر مدرکی را که می خوام اضافه کنم بعدا می تونم ببرم و اونا همون موقع برام می فرستنش اداره مهاجرت . خیلی هم خوب حرف زدن و گفتن نگران نباشم .
    درود

مسئله سابقه کار و زبان انگلیسی از نگر من حله چون توضیح داده که برای پوزیشن شما زبان انگلیسی نیاز بوده و شما مهارت دارید تو این زمینه. در مورد دوم هم من کسی رو ندیدم به این دلیل ریجکت بشه چون برای اولین باره می بینم مهر وزارت خارجه روی ترجمه مدارک نخورده. اون تاییدیه ای هم که روی مدرک شما می خوره از طرف دانشگاه هست که اجازه می ده مترجم ترجمه کنه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه روی ترجمه مدارک بعد ترجمه می خوره. احتمالا وقتی سفارت گفته مشکلی نداره پس خیلی جای نگرانی نیست. این رو هم راست می گن هر مدرکی که از نگر اونا ناقص باشه تماس می گیرن و وقت می دن که مدارک رو کامل کنید.
    به هر روی آرزوی پیروزی براتون دارم و امیدوارم هر چه زودتر ویزای گرین کارتتون رو دریافت کنید

سلام دوستان
    ویزای من هم بعد از 10 ماه اومد، پنجشنبه رفتم، یه ویزای 6 ماهه فعلاً کوبیدن توی پاسپورت

Junior Member

سلام
    لطفا دوستانی که با خانواده اقدام کردند جواب بدن چون من مدارکم رسیده دانمارک ولی الان که میخواهم آنلاین اقدام کنم برای همسرم گیج شدم
    1- تو قسمت همسر نوشته باید 50000DKK تو بانک دانمارک بلوکه بزارین و تا همسر امتحان زبان نده قابل برداشت نیست دوستانی که همزمان آنلاین اقدام کردند چطوری این پول رو گذاشتن و تاییدیه گرفتن در حالیکه هنوز خودشون ویزا ندارن و نرفتن؟
    2- آیا مثل خودم که هزینه اپلایم را با کارت اعتباری پرداخت کردم برای همسر هم باید وجهی را آنلاین پرداخت کنم؟

Junior Member

درود دوستان
    می خواستم خواهش کنم با توجه به شرایطم منو راهنمایی کنید ایا می تونم برای گرین کارت دانمارک اقدام کنم و اگرشانس ندارم واسه چه کشورهایی دیگه ای میتونم اقدام به مهاجرت کنم.
    1. فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی ازیک دانشگاه دولتی مالزی
    2. 3 سال سابقه کار در اموزشگاههای زبان
    3. ایلتس 8
    4. تا حد متوسط آلمانی بلدم
    5. 30 ساله
    6. توانایی هزینه مالی برای یک سال در خارج از کشور را دارم

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دوستانی که با خانواده اقدام کردند جواب بدن چون من مدارکم رسیده دانمارک ولی الان که میخواهم آنلاین اقدام کنم برای همسرم گیج شدم
    1- تو قسمت همسر نوشته باید 50000DKK تو بانک دانمارک بلوکه بزارین و تا همسر امتحان زبان نده قابل برداشت نیست دوستانی که همزمان آنلاین اقدام کردند چطوری این پول رو گذاشتن و تاییدیه گرفتن در حالیکه هنوز خودشون ویزا ندارن و نرفتن؟
    2- آیا مثل خودم که هزینه اپلایم را با کارت اعتباری پرداخت کردم برای همسر هم باید وجهی را آنلاین پرداخت کنم؟
    1- شما کلا اشتباهی نگاه کردین. این برای family reunification هست. یعنی شما دانمارکی و یا مقیم دانمارک هستین و میخواین یک زن خارجی بگیرین. شما باید فرم fa8 رو نگاه کنین.
    2- بله.

Junior Member

با سلام
    دوستانی که ویزاشون اومده
    من ویزام اومده ولی چون شهرستانم هنوز نتونستم بیام بگیرم.
    می خواستم ببینم شما که انگشت نگاری نشده بودید موقع تحویل ویزا انجام دادند؟؟؟؟
    اگه آره آیا هزینه ای بابتش گرفتند؟؟

Junior Member

سلام
    من در سفارت بيومتريك و انجام دادم هزينه اي نداشت.

سلام

تا جایی که من میدونم برای انگشت نگاری هزینه ای نمی گیرند. چون قبلا برای اپلیکیشن شما ، ازتون گرفتند!
    بیاید تهران بگیرید ویزاتونو دیگه زمانتون از دست میره. صبح ساعت 9 روزهای دوشنبه تا چهارشنبه دم سفارت باشید (وقت قبلی نمیخواد)

موفق باشید

Junior Member

ای بابا
    من می خوام پنج شنبه بیام یعنی نیستند؟؟؟؟؟؟
    دوشنبه تا چهارشنبه ( یا پنج شنبه )؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)