صفحه 181 از 638 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    سلام دوستان. من يه ماه ديگه امتحان زبان مي‌دم. اول اينكه الان ميتونم ايميل بزنم واسه وقت سفارت و متن نامه‌اي كه بايد بفرستيم از كجا مي‌تونم بگيرم؟
    دوم اينكه من دو سال سابقه‌ي كار دارم بدون سابقه بيمه و از شركتي كه توش كار كردم مي‌تونم نامه انگليسي بگيرم اين كافيه؟
    سوم اينكه فوق ليسانس كامپيوتر سخت افزار جزو positive list محسوب مي‌شه؟ بعنوان مثال it و electrical ديدم ولي ارشد كامپيوتر نديدم.
    سلام
    بهتره که الان برای سفارت ایمیل بزنید چون حدودا 6 ماه طول میکشه تا بهتون وقت بدند، متن نامه برای ایمیل تو صفحات قبلی هست لطفا چک کنید، نامه انگلیسی کافیه، اولا باید صبر کنید تا ببنید لیست برای سال 2013 تغییر میکنه یه نه و اینکه هیچ جا نمی نویسه مثلا فوق لیسانس کامپیوتر معمولا مینویسه تحصیلات در زمینه کامپیوتر که باید ببینید سابقه کارتون به اون پوزیشن میخوره یا نه
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام
    بهتره که الان برای سفارت ایمیل بزنید چون حدودا 6 ماه طول میکشه تا بهتون وقت بدند، متن نامه برای ایمیل تو صفحات قبلی هست لطفا چک کنید، نامه انگلیسی کافیه، اولا باید صبر کنید تا ببنید لیست برای سال 2013 تغییر میکنه یه نه و اینکه هیچ جا نمی نویسه مثلا فوق لیسانس کامپیوتر معمولا مینویسه تحصیلات در زمینه کامپیوتر که باید ببینید سابقه کارتون به اون پوزیشن میخوره یا نه
    موفق باشید
    ممنونم از راهنماييتون. تو ايميل يه قسمت هست واسه English proficiency اونو چي بزنم با توجه به اينكه هنوز امتحان ندادم. هم چنين ٍEnglish test date همون روز امتحان بايد بنويسم ديگه؟
    با تشكر

Junior Member

ممنونم از راهنماييتون. تو ايميل يه قسمت هست واسه English proficiency اونو چي بزنم با توجه به اينكه هنوز امتحان ندادم. هم چنين ٍEnglish test date همون روز امتحان بايد بنويسم ديگه؟
    با تشكر
    توضیح بدید چه امتحانی و در چه تاریخی ثبت نام کردید همین کافیه
    موفق باشید

سلام میخاستم بدونم تو چه پستی امتیاز بندی رو گذاشتین من صفحاتو چک کردم خسته کننده بود ! والا!

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_mohammadzadeh نمایش پست ها
    سلام میخاستم بدونم تو چه پستی امتیاز بندی رو گذاشتین من صفحاتو چک کردم خسته کننده بود ! والا!

با سلام
    به آدرس زیر مراجعه کنید:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

سلام دوستان. من يه ماه ديگه امتحان زبان مي‌دم. اول اينكه الان ميتونم ايميل بزنم واسه وقت سفارت و متن نامه‌اي كه بايد بفرستيم از كجا مي‌تونم بگيرم؟
    دوم اينكه من دو سال سابقه‌ي كار دارم بدون سابقه بيمه و از شركتي كه توش كار كردم مي‌تونم نامه انگليسي بگيرم اين كافيه؟
    سوم اينكه فوق ليسانس كامپيوتر سخت افزار جزو positive list محسوب مي‌شه؟ بعنوان مثال it و electrical ديدم ولي ارشد كامپيوتر نديدم.

برای سفارت ایمیل رو بزنین حتما
    فقط بگین مدرک زبان دارین. مثلا آیلتس (همونی که میخواین امتحانشو بدین). البته هر چی بگین فرقی نمیکنه. چون نمیان بعدا ایمیل شما رو با مدرکتون مطابقت بدن. شما صرفا دارین وقت میگیرین و از شما روز سفارت ، گواهی زبان (کارنامه) رو میخوان.
    صحبت از تاریخ و نمره احتمالی و ... نکنین.
    منتها حتما باید با مدرک زبان در دست برین سفارت و کارنامه دستتون باشه. صرفا اومدن نمره ملاک نیست. برای کارنامه زبان هم دو تا دو ماه و نیم وقت قرار بدین.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    برای سفارت ایمیل رو بزنین حتما
    فقط بگین مدرک زبان دارین. مثلا آیلتس (همونی که میخواین امتحانشو بدین). البته هر چی بگین فرقی نمیکنه. چون نمیان بعدا ایمیل شما رو با مدرکتون مطابقت بدن. شما صرفا دارین وقت میگیرین و از شما روز سفارت ، گواهی زبان (کارنامه) رو میخوان.
    صحبت از تاریخ و نمره احتمالی و ... نکنین.
    منتها حتما باید با مدرک زبان در دست برین سفارت و کارنامه دستتون باشه. صرفا اومدن نمره ملاک نیست. برای کارنامه زبان هم دو تا دو ماه و نیم وقت قرار بدین

موفق باشید
    سلام دوست عزيز. هيهات كه جوابتون دير ديدم. به توصيه‌ي يكي از دوستان كه صفحه‌ي قبل جواب دادن من ايميل زدم و گفتم 13 ژانويه امتحان تافل مي‌دم. الان جواب تكان دهنده‌اي دريافت كردم. متن ايميل دريافتي:
    Madam/Sir,

Please check the website www.newtodenmark.dk in English or Danish. Read the conditions on GR1 or Green Card Scheme carefully. Add up your scores and if you get more than 100 scores, then please give by return e-mail the following information in English (do not attach any documents to the mail):

Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate
    Date of issue of the English certificate and the expiry date
    Expiry date of the passport
    Mobile Number
    Landline Phone Number
    الان با اين جواب نا اميد كننده من چه كنم؟‌ چرا نمره‌ي 100 خواسته از من؟‌مگه 75 نيست واسه تافل؟ حالا توصيتون واسه وقت گرفتن چيه؟
    با تشكر

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام دوست عزيز. هيهات كه جوابتون دير ديدم. به توصيه‌ي يكي از دوستان كه صفحه‌ي قبل جواب دادن من ايميل زدم و گفتم 13 ژانويه امتحان تافل مي‌دم. الان جواب تكان دهنده‌اي دريافت كردم. متن ايميل دريافتي:
    Madam/Sir,

Please check the website www.newtodenmark.dk in English or Danish. Read the conditions on GR1 or Green Card Scheme carefully. Add up your scores and if you get more than 100 scores, then please give by return e-mail the following information in English (do not attach any documents to the mail):

Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate
    Mobile Number
    Landline Phone Number
    الان با اين جواب نا اميد كننده من چه كنم؟‌ چرا نمره‌ي 100 خواسته از من؟‌مگه 75 نيست واسه تافل؟ حالا توصيتون واسه وقت گرفتن چيه؟
    با تشكر
    این متنی که نوشتین مصداق جمله معروف "خسن و خسین هر سه دختران مغاوبه بودند" هست.
    اون 100 مجموع امتیازات زبان و سن و سابقه کاره.
    تافل هم باید 72 باشه.
    بعدش هم برای چی گفتین 13 ژانویه امتحان میدین؟ اونها ازتون مدرک زبان میخوان. شما خودتون گفتین عملا که مدرک زبان ندارین و تازه میخواین امتحان بدین؟! حداقل 14 ژانویه ایمیل میزدین و میگفتین تافل دارین.

Madam/Sir,

Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate
    Mobile Number
    Landline Phone Number
    با تشكر
    دوست عزیز چرا به خودت استرس میدی الکی. گفته حساب کنین امتیاز کلتون (که شامل سن و تحصیلات و ... میشه ) به 100 میرسه اطلاعات زیر را کامل کنین بفرستین به ما که بهتون نوبت بدیم. اینکه نمره زبان چند می خواهین را خب طبق لیست همین صفحه چک کن:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم که کسی هست از شما که از اینجا تونسته باشه کار گیر بیاره اونجا؟ از دوستانی که رشتشون برقه ممنون میشم با هم در تماس باشیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)