صفحه 186 از 638 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196236286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar27 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم که آیا مدارک باید حتما به زبان انگلیسی باشه؟ آیا به زبان فرانسه هم میتونیم مدارک رو تحویل بدیم؟ من قبلا مدارکمو کاملا به زبان فرانسه ترجمه کردم و هزینه زیادی دادم.
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    درود

مدارک باید به یکی از زبانهای انگلیسی، آلمانی یا یکی از کشورهای اسکاندیناوی باشه در غیر اینصورت باید مدارک رو به انگلیسی یا دانمارکی ترجمه کنید

Please note: Documents not written in Danish, English, German, Norwegian or Swedish must be submitted together with a certified translation in Danish or English.

پیروز باشید

Junior Member

سلام
    من ویزا گرفتم. با توجه به گران شدن قیمت بلیطها ظاهرا ارزانترین بلیط از آن ایران ایر است که آن هم ظاهرا برای کپنهاگ پرواز نداشت.
    آیا بنظر شما میتوانیم با این ویزا ( دانمارک) پرواز به هامبورگ بگیریم بعد از آنجا مثلا با قطار بریم کپنهاگ؟
    ارزانترین پرواز کدام است؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط alikaboy نمایش پست ها
    سلام
    من ویزا گرفتم. با توجه به گران شدن قیمت بلیطها ظاهرا ارزانترین بلیط از آن ایران ایر است که آن هم ظاهرا برای کپنهاگ پرواز نداشت.
    آیا بنظر شما میتوانیم با این ویزا ( دانمارک) پرواز به هامبورگ بگیریم بعد از آنجا مثلا با قطار بریم کپنهاگ؟
    با تشکر
    بله شما به هر کدوم از کشورهای اتحادیه اروپا که دوست داشتید می تونید وارد بشید. تنها مشکلی که اون هم برای کسانی که ویزای شینگن دارن می تونه پیش بیاد این هست که از هر گذرگاهی که وارد اتحادیه می شید باید از همون گذرگاه هم خارج بشید ولی وقتی شما ویزای اقامتی می گیرید دیگه هیچ محدودیتی از این لحاظ وجود نداره.

من توصیه می کنم سایت پگاسوز رو هم چک کنید برای کپنهاگ پرواز داره و اونطور که من چند روز پیش چک کردم پرواز یک طرفه از کپنهاگ به تهران حدود 800 تا 900 کرون بود. از تهران به کپنهاگ هم باید همین حدود باشه.

پیروز باشید

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

سلام
    با تشکر
    بله برای کپنهاگ بلیط نداره ولی خیلی از ایرانیها اول می روند سوئد که نزدیکتره بعد از اونجا زمینی می رن دانمارک که می تونید برید مالمو یا گوتنبرگ بعد از اونجا با اتوبوس برید
    ولی اگر بخواهید از یک کشور دیگه زمینی برید کپنهاگ بهتره بلیط رو اینترنتی و با مستر یا ویزا کارت بخرید یا حداقل برنامه ی حرکت اتوبوس و قطار رو چک کنید که ببنید کی می رسید و اونها چه ساعتی حرکت دارند
    از اونجا که بلیط قطار و اینها خیلی هم ارزون نیست شاید یک بلیط هواپیمای یک سره ارزون تر در بیاد به اضافه ی اینکه استرس جا به جا شدن و از فرودگاه به ایستگاه قطار رفتن و پیدا کردن قطار مورد نظر رو دیگه ندارید. البته اگه کسی هست که کمکتون کنه که موضوع کلا فرق می کنه

مثلا از گوتنبرگ به کپنهاگ با اتوبوس 4 الی هفت ساعت راهه و می تونید از این سایت ها بلیط اتوبوس بخرید
    http://www.swebus.se
    www.bus4you.se

یا بلیط قطار رو از اینجا چک کنید
    http://www.sj.se/

اسم فرودگاه گوتنبرگ Landvetter
    اسم گوتنبرگ Göteborg
    اسم کپنهاگ به سوئدی Köpenhamn

راستی شما نمی تونید داخل اتوبوس بلیط بخرید، اگر قصد داشتید از سوئد برید و بلیط رو قبلا نخریدید داخل فرودگاه از پرس بیرو می تونید بلیط بخرید

.
    ویرایش توسط coming_home : December 30th, 2012 در ساعت 02:18 AM

Junior Member

فكر كنم ارزون ترين مسير از استانبول با تركيش باشه.
    بليط رفت و برگشت استانبول - كوپنهاگ حدود 400 لير در مياد و با يك پرواز داخلي هم حدود 200 تا 250 هزار تومان براي مسير يكطرفه مي تونيد به استانبول بريد.

شما كي براي ويزا اقدام كرديد؟

Junior Member

سلام
    با تشکر
    سلام
    اين ويزا شنگن نيست ويزاي كشور دانماركه. آيا نبايد ورودمون حتما دانمارك باشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

سلام
    با تشکر
    میشه لطفاً بگین کی اقدام کرده بودین؟ و اطلاعاتی از پروندتون جهت استفادۀ سایر دوستان.

Junior Member

سلام. با تشکر از همه دوستانی که خیلی با حوصله بقیه را راهنمایی می کنند.
    من یک سوال داشتم.
    ما می خواهیم از طریق همسرم برای دانمارک اقدام کنیم.
    همسر من لیسانس الکترونیک، فوق مخابرات و سابقه 13 سال کار را دارد. فقط آذر سال 92، 40 سالش تمام می شود.
    تازه می خواهد برای تافل شروع به خواندن کند. از آنجائیکه به خاطر سن ایشان وقت ما کم است، من داشتم فکر می کردم که از سفارت وقت بگیریم و تا رسیدن زمان آن نمره زبان هم آماده می شود. ولی خوب به حق دوستان گفته بودند که این کار را نکنید. حالا می خواستم نظر شما را در مورد شرایطمان بدانم. اصلا به نظر شما شانسی داریم؟
    واقعا از جوابتان ممنون می شوم.

درود

یه ضرب المثل هست که می گن کاچی بهتر از هیچی! از نگر من شماره راه دیگه ای ندارید. در مورد وقت سفارت اونطور که دوستان تو ایران می گن خیلی شانس بیارید پیش از آذر سال بعد نوبت بدن بهتون. از نگر من حتما اینکار رو بکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahareman نمایش پست ها
    سلام. با تشکر از همه دوستانی که خیلی با حوصله بقیه را راهنمایی می کنند.
    من یک سوال داشتم.
    ما می خواهیم از طریق همسرم برای دانمارک اقدام کنیم.
    همسر من لیسانس الکترونیک، فوق مخابرات و سابقه 13 سال کار را دارد. فقط آذر سال 92، 40 سالش تمام می شود.
    تازه می خواهد برای تافل شروع به خواندن کند. از آنجائیکه به خاطر سن ایشان وقت ما کم است، من داشتم فکر می کردم که از سفارت وقت بگیریم و تا رسیدن زمان آن نمره زبان هم آماده می شود. ولی خوب به حق دوستان گفته بودند که این کار را نکنید. حالا می خواستم نظر شما را در مورد شرایطمان بدانم. اصلا به نظر شما شانسی داریم؟
    واقعا از جوابتان ممنون می شوم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوستان....الان دوباره یه نگاهی به نحوه امتیاز دادن تو سایت انداختم. در مورد Work Exprience نوشته شده در صورتی که 3 تا 5 سال کار من مطابق Positive List باشه 15 امتیاز می گیرم در صورتی که رشته من Mechanical Engineer هست ولی نوع کارم زیاد مرتبط با تحصیلاتم نبوده و بیشتر در خصوص Safety Engineering کار کردم. گرچه میتونم تو شرح کار یه جورایی موضوع را نه چندان واضح وصل کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه که الان من امتیاز Work Exprience رو میگیرم یا نه؟و اینکه معیار اونا واسه ارتباط نوع کار با تحصیلات چیه؟.....آیا برای این ارتباط تعریفی مطابق تعریف کانادا که در سایت National Occupational Center اومده دارند؟؟؟................

.................................................. ................................. لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین.......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)