صفحه 187 از 638 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197237287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام

من فوق IT دارم.
    29 ژانویه 2012 مدارکم را تحویل دادم.
    مانده بانکی را فقط یک روز گذاشتم.
    شهریور بود یک نامه دادند که 2 تا 3 ماه دیگر باید صبر کنم و مدرک آیلتس را هم گفتند تایید شده پس فرستادند.
    دو ماه بعدش یک نامه دادند که ببخشید دیر شد به زودی پروسس میشه.
    3 هفته قبل زنگ زدند ویزا آمده.
    نامه همراه ویزا را که گرفتم 29 نوامبر برام ویزا تایید شده بود ولی سفارت دیرتر خبر داده بودند.
    نکته: اگر پاسپورت شما از زمان صدور ویزا ( مثلا برای من اواسط دسامبر 2012) به اندازه 3 سال و 3 ماه زمان انقضا نداشته باشه تاریخ پایان ویزای شما( منظور کارتی که بعدا در دانمارک صادر میشه) به اندازه 3 ماه کمتر از تاریخ انقضا خواهد بود. گرفتید مطلب را؟
    یعنی زمان تسلیم مدارک اگر پاسپورت را تازه بگیرید خیلی بهتره.
    البته خودش گفته بعدا می تونید پس از تجدید پاسپور ت آن مدت کم شده از 3 سال را بگیرید.
    امیدوارم نه فقط درمرحله اخذ ویزا که مراحل پس از آن هم موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان....الان دوباره یه نگاهی به نحوه امتیاز دادن تو سایت انداختم. در مورد Work Exprience نوشته شده در صورتی که 3 تا 5 سال کار من مطابق Positive List باشه 15 امتیاز می گیرم در صورتی که رشته من Mechanical Engineer هست ولی نوع کارم زیاد مرتبط با تحصیلاتم نبوده و بیشتر در خصوص Safety Engineering کار کردم. گرچه میتونم تو شرح کار یه جورایی موضوع را نه چندان واضح وصل کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه که الان من امتیاز Work Exprience رو میگیرم یا نه؟و اینکه معیار اونا واسه ارتباط نوع کار با تحصیلات چیه؟.....آیا برای این ارتباط تعریفی مطابق تعریف کانادا که در سایت National Occupational Center اومده دارند؟؟؟................

.................................................. ................................. لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین.......
    شما بدون شک ده امتیاز پوزیتیو لیست برای مدرک تحصیلی رو میارید. اما برای سابقه کارتون یه مقدار ابهام وجود داره. چون مهندسی ایمنی خیلی وسیع هست و تا جایی که من می دونم بسته به اینکه در چه زمینه ای کار می کنید تخصص های مختلفی رو شامل می شه از جمله مهندسی مکانیک. سابقه کاری که شما می گیرید باید حد اقل سه تا از مسئولیتهایی که شما به عهده داشتید قید شده باشه همچنین عنوال شغلیتون. از نگر من تو سابقه کارتون حتما یه جورایی باید قید بشه برای پوزیشن کاری شما مهندسی مکانیک نیاز بوده. از طرفی مسئولیتهایی که شما به عهده داشتید هم نشون خواهد داد که شما در ارتباط با رشته تحصیلی خودتون مشغول به کار بودید. به گمون من این خیلی می تونه کمک کنه که 15 امتیاز رو بگیرید. ولی با این همه من مطمئن نیستم و خیلی اطلاعات ندارم تو این مورد. بهترین راه همونطور که همیشه می گم این هست که با اداره مهاجرت تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید و نظر اونا رو بپرسید.

پیروز باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikaboy نمایش پست ها
    سلام

من فوق IT دارم.
    29 ژانویه 2012 مدارکم را تحویل دادم.
    مانده بانکی را فقط یک روز گذاشتم.
    شهریور بود یک نامه دادند که 2 تا 3 ماه دیگر باید صبر کنم و مدرک آیلتس را هم گفتند تایید شده پس فرستادند.
    دو ماه بعدش یک نامه دادند که ببخشید دیر شد به زودی پروسس میشه.
    3 هفته قبل زنگ زدند ویزا آمده.
    نامه همراه ویزا را که گرفتم 29 نوامبر برام ویزا تایید شده بود ولی سفارت دیرتر خبر داده بودند.
    نکته: اگر پاسپورت شما از زمان صدور ویزا ( مثلا برای من اواسط دسامبر 2012) به اندازه 3 سال و 3 ماه زمان انقضا نداشته باشه تاریخ پایان ویزای شما( منظور کارتی که بعدا در دانمارک صادر میشه) به اندازه 3 ماه کمتر از تاریخ انقضا خواهد بود. گرفتید مطلب را؟
    یعنی زمان تسلیم مدارک اگر پاسپورت را تازه بگیرید خیلی بهتره.
    البته خودش گفته بعدا می تونید پس از تجدید پاسپور ت آن مدت کم شده از 3 سال را بگیرید.
    امیدوارم نه فقط درمرحله اخذ ویزا که مراحل پس از آن هم موفق باشید.
    سلام دوست عزیز تبریک میگم
    یه سئوال داشتم شما برای نامه بانک از حساب بانکیه جدید استفاده کردید یا از حساب قبلیه خودتون که تونستید پولتونو یه روزه برداشت کنید و مشکلی ایجاد نشده؟

Junior Member

سلام
    من بالای 40 سال سن دارم ( متولد 1349 ) ولی امتیاز 100 را می گیرم ( phd ریاضی کار بردی کامپیوتر و ielts 7 ) آیا میتونم اقدام کنم یا کلا افراد بالای 40 سال نمی توانند برای گرین کارت دانمارک اقدام کنند؟
    با سپاس فراوان.

Junior Member

ببخشید، امتیاز زبان برای تافل 72 ، 20 است. درست است؟ آخه به نظرم امتیاز آن به نسبت نمره آن بالاست!

اگه امتیازتون بالای 100 هست بله می تونید اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط keissun نمایش پست ها
    سلام
    من بالای 40 سال سن دارم ( متولد 1349 ) ولی امتیاز 100 را می گیرم ( phd ریاضی کار بردی کامپیوتر و ielts 7 ) آیا میتونم اقدام کنم یا کلا افراد بالای 40 سال نمی توانند برای گرین کارت دانمارک اقدام کنند؟
    با سپاس فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahareman نمایش پست ها
    ببخشید، امتیاز زبان برای تافل 72 ، 20 است. درست است؟ آخه به نظرم امتیاز آن به نسبت نمره آن بالاست!
    بله با تافل 72 می تونید امتیاز 20 بیارید لینک زیر رو ببینید.

https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...uage-tests.htm

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    اگه امتیازتون بالای 100 هست بله می تونید اقدام کنید
    ولی من دیروز از یکی از این آژانس های مهاجرتی پرسیدم گفت که بالای 40 سال اصلا نمی تواند اقدام کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahareman نمایش پست ها
    ولی من دیروز از یکی از این آژانس های مهاجرتی پرسیدم گفت که بالای 40 سال اصلا نمی تواند اقدام کند.
    این آژانسهای مسافرتی از خود اداره مهاجرت دانمارک معتبرتره؟! وقتی تو سایت اداره مهاجرت همچین چیزی نوشته نشده خوب این آقا یا خانومی که تو آژانس کار می کنه از چه منبعی استفاده کردند که چنین حرفی می زنند؟ بهتر بود این رو ازشون می پرسیدید.

چیزی که تو سایت نوشته شده این هست که اگر مجموع امتیاز ها به صد برسه شما شرایط اقدام برای ویزای گرین کارت رو دارین و برای افراد بالای 40 سال تنها امتیاز سن منظور نمی شه. اینها رو هم من از خودم نمی گم برداشت من از نوشته های سایت خود اداره مهاجرت هست. شما به جای آژانسهای مهاجرتی برای اطمینان می تونید به اداره مهاجرت دانمارک زنگ بزنید و از خودشون بپرسید که خاطر جمع بشید.

پیروز و پایدار باشید

Junior Member

سلام
    ايا مدارك مثل ترجمه دانشنامه ويا سابقه كار را پس از دريافت ويزا به ما برميگردونند؟مي شه از اداره مهاجرت دانمارك اين مدارك را پس گرفت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)