صفحه 190 از 638 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

ممنون از جوابتون جناب cmdbc100
    معمولا جه مدت بعد ارسال مدارك امتيازهارو جمع ميكنند؟
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    شانس اصلیو شما آوردین چون سیستم دانمارک خیلی خنده داره! ربطی نداره شما کی اقدام کردین وقتی دارن به پروندتون امتیاز میدن اگه تو لیست نباشین امتیاز پازیتیوو توی سابقه کار و تحصیل نمی آرین و در نتیجه ممکنه امتیازتون به 100 نرسه! حالا اگه مثل ما 12 میلیون خرج کرده بودین بعد میگفتن امتیاز نیاوردینو رد شدین چکار می کردین؟
    سلام
    شما اينو مطمئني كه بايد موقع بررسي تو ليست باشي؟ اگه ممكنه لينكي چيزي از سايتش بدين
    ممنون

دوست عزیز نمی خوام ناراحتتون کنم اما اگه شما به امتیاز پازیتیو لیست نیاز دارین حالا براتون حساب نمیشه! یعنی قانون در روزیکه دارن به شما امتیاز میدن ملاک عمل خواهد بود و با توجه به اینکه شما 3 ماه پیش مدارکتونو تحویل دادین میشه امیدوار بود که براتون تاحالا امتیازاتتونو حساب کرده باشن!
    سلام

من از آقا بهزاد و آقا رامین تقاضا دارم که نظرشون را بدن تا به یه جمع بندی برسیم. منطق حکم میکنه که زمان بررسی پرونده به زمان حال نگاه نکنند. در واقع باید زمان های زیر (1و2)مطرح باشه:
    1- زمان دادن مدارک به سفارت در تهران
    2- زمان رسیدن مدارک به دانمارک
    3- زمان شروع امتیاز دهی و بررسی

اگر این دو زمان (1 و 2) در سال 2012 بوده باشه که به نظر من جای نگرانی نیست. مگر اینکه زمان آیتم 2 بیفته در سال 2013 که شاید اون موقع بتوان کمی نگران بود. ولی باز میگم به نظر من زمان تحویل (آیتم 1) مهمترین زمانه.

توصیه به دوستان جدید: امتحان زبان رو حتما بدین که بعدا امتیاز کم نیارین. حتی اگر 100 یا بالاتر هم هستید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام
    شما اينو مطمئني كه بايد موقع بررسي تو ليست باشي؟ اگه ممكنه لينكي چيزي از سايتش بدين
    ممنون
    sankar_1778

Newbie

Online Status: Offline
    Posted: 11 Feb 2011 at 9:39am
    hi owais
    I got rejection my G.C. (letter recieved on 22 nov. 2010)
    My Edu. qualifications as follw.
    Applied : 15 Oct 2009
    Edu Qualification : M. A., M.Phil.(Economics)
    Work Exp. : 2 year as a Lecturer in Economics

DIS has given Overvieiw of the allocation of Points as Under

(1)Education Level :60 Points (M.Phil. includes Thesis)
    (2) Bonus points for branch of study included on the Positive list:0 points
    (3)University THES-QS ranking :0 Points
    (4)Work Exp. :0 Points
    (5)Language Skill :20 Points
    (6)Adaptibility : 0 Points
    (7)Age :15 Points

TOTAL :95 Points

I want to Lodge Appeal against DIS decision Because The Reason as Follow:
    (1) I have done M.Phil.(Economics) when I applied, an "Economy Controller" was in Positive List so I was eligible for getting 10 bonus points for " Bonus points for branch of study included on the Positive list."
    (2) Agency for International Education assesed my education on date16 nov. 2010. at that time "assistant Professor,Social Science(Economics)" was in the Positive list .but They did not give 10 Bonus Points for this.

Now above both Position is not in "positive list"
    but when I applied on 13 nov 2009 at that time "Economy Controller" and Agency for International Education assesed my education on date16 nov2010. at that time "assistant Professor,Social Science(Economics)" was in the Positive list .but They did not give 10 Bonus Points for this.
    Please guide me lodge the appeal to ministry
    Please explaine step by step procedure for lodge the appeal.
    any body help me for submitting my appeal against the dis decision
    Thanks. Reply soon Please.
    کلا من بهتون توصیه میکنم این 13 صفحه رو بخونید اطلاعات خوبی توش داره و البته اگه استرسی هستین ولش کنید تا بهتون خبر یدن ایشالا که کار هممون با هم درست بشه.
    http://portal.foreignersindenmark.dk...TID=1488&PN=10

Senior Member
    رشته و دانشگاه

Dagmar

Senior Member

Nationality: German
    Online Status: Offline
    Quote Reply Posted: 11 Feb 2011 at 10:52am
    Sankar, other GC applicants might tell you how big the changes are to get through with an appeal, but from my experience when rules are changed they are changed. It is of course unfortunate, that your profession was in the positive list before, but it is not anymore now. So, I can't see them giving you points for that now.
    Look at it this way, if your profession is not in the positive list any more it means that the government thinks that DK doesn't need these skills so badly. That might also mean, that finding a job in that profession will not be easy for a foreigner. It might mean that on top of an appeal costing money (new fees have been installed, see theJanuary 12 newsletter), you might spend a lot of money with moving to and living in Denmark and not finding a job.

Be aware, that there are many people on GC living in Denmark with their profession being on the positive list, with media and organizations saying that people with that profession are badly needed and i spite of that many of them are not finding a job and have to do odd jobs or need to leave when they run out of money.
    Guide to living and working in Denmark
    به این جوابم توجه کنید اطلاعات خوبی توش داره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون جناب cmdbc100
    معمولا جه مدت بعد ارسال مدارك امتيازهارو جمع ميكنند؟
    با تشكر
    ببنید در مورد کیس من اینطوری بود در اواخر آگوست من رفتم سفارت و کارهام انجام شد! اوایل سپتامبر طبق پیگیری متوجه شدم پروندم منتقل شده به دانمارک! اواخر سپتامبر برای خانوادم اقدام کردم. اوایل اکتبر برام نامه اومد که 1- شما چون با خانوادتون اقدام کردین اگه میخواین چند تا حساب موجودیشو اعلام کنید باید گواهی ها در یک روز صادر شده باشند. 2- ما مدارکتونو فرستادیم برای اسس که تا دو ماه طول میکشه یعنی اوایل دسامبر و بعدشم یک ماه طول میکشه تا تا پروندتونو بررسی کنیم که میشه اوایل ژانویه حالا دیگه نمیدونم بقیش چی میشه! هر چی شد منم بهتون خبر میدم. موفق باشید.

Junior Member

ببنید در مورد کیس من اینطوری بود در اواخر آگوست من رفتم سفارت و کارهام انجام شد! اوایل سپتامبر طبق پیگیری متوجه شدم پروندم منتقل شده به دانمارک! اواخر سپتامبر برای خانوادم اقدام کردم. اوایل اکتبر برام نامه اومد که 1- شما چون با خانوادتون اقدام کردین اگه میخواین چند تا حساب موجودیشو اعلام کنید باید گواهی ها در یک روز صادر شده باشند. 2- ما مدارکتونو فرستادیم برای اسس که تا دو ماه طول میکشه یعنی اوایل دسامبر و بعدشم یک ماه طول میکشه تا تا پروندتونو بررسی کنیم که میشه اوایل ژانویه حالا دیگه نمیدونم بقیش چی میشه! هر چی شد منم بهتون خبر میدم. موفق باشید.
    با سلام و خسته نباشید
    شما جهت پیگیری با اداره مهاجرت دانمارک تماس نگرفتید؟
    من هم تقریبا همزمان با شما اقدام کردم و شرایط مشابه دارم و در حال حاضر رشته من هم از positive list برداشته شده با این اوصاف احتمال رجکت شدن من هم هست. اگر تماسی با دانمارک داشتید ممنون می شم اطلاعاتتون رو در اختیار همه دوستان بگذارید
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام

من از آقا بهزاد و آقا رامین تقاضا دارم که نظرشون را بدن تا به یه جمع بندی برسیم. منطق حکم میکنه که زمان بررسی پرونده به زمان حال نگاه نکنند. در واقع باید زمان های زیر (1و2)مطرح باشه:
    1- زمان دادن مدارک به سفارت در تهران
    2- زمان رسیدن مدارک به دانمارک
    3- زمان شروع امتیاز دهی و بررسی

اگر این دو زمان (1 و 2) در سال 2012 بوده باشه که به نظر من جای نگرانی نیست. مگر اینکه زمان آیتم 2 بیفته در سال 2013 که شاید اون موقع بتوان کمی نگران بود. ولی باز میگم به نظر من زمان تحویل (آیتم 1) مهمترین زمانه.

توصیه به دوستان جدید: امتحان زبان رو حتما بدین که بعدا امتیاز کم نیارین. حتی اگر 100 یا بالاتر هم هستید.
    به نظرم من مورد سوم منطقیه. یعنی لحظه ای که میخوان امتیاز رو بدن، با قانون بررسی میکنن. یکی از بچه های این فروم، جولای 2012 همین بلا سرش اومد و برای من هم پیغام خصوصی داد، وقتی که به خاطر همین رد شد پرونده ش.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    به نظرم من مورد سوم منطقیه. یعنی لحظه ای که میخوان امتیاز رو بدن، با قانون بررسی میکنن. یکی از بچه های این فروم، جولای 2012 همین بلا سرش اومد و برای من هم پیغام خصوصی داد، وقتی که به خاطر همین رد شد پرونده ش.
    این نوع بررسی پرونده تنها شامل پوزیتیو لیست هست یا موارد دیگه رو هم شامل می شه؟ چون اگه قرار هست زمان بررسی پرونده رو در نظر بگیرند به غیر از امتیاز پوزیتیو لیست مشکلات دیگه ای هم بوجود میاد برای نمونه یکی در زمان ارسال پرونده سنش زیر 40 سال هست ولی زمان بررسی پرونده سنش می رسه بالای 40 سال و یا ممکنه کسی مدرک زبانش موقع بررسی منقضی شده باشه همچنین از اونجایی که زمان بررسی پرونده نامعلوم هست، برای متقاضی گرین کارت اینکه چه مشاغلی در زمان آینده مورد نیاز هست مبهم هست.

و در آخر اگر قانون عطف به ماسبق رو هم در نظر بگیریم، از نگر من اینگونه نحوه رسیدگی به پرونده ها ایراد داره و به گمونم می شه اعتراض کرد. برای نمونه می تونیم یک نامه بنویسیم که همه متقاضیان زیرش رو امضا کنند یا می شه جدا جدا ایمیل زد بهشون و یا در نهایت از طریق دادگاه ها اقدام کنیم.

پیروز باشید

دوستان پرونده مون را چطوری می تونیم پی گیری کنیم؟ با آی دی نامبر؟ یا به ای میلی که بهشون دادیم ای میل می زنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)