صفحه 191 از 638 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    ببنید در مورد کیس من اینطوری بود در اواخر آگوست من رفتم سفارت و کارهام انجام شد! اوایل سپتامبر طبق پیگیری متوجه شدم پروندم منتقل شده به دانمارک! اواخر سپتامبر برای خانوادم اقدام کردم. اوایل اکتبر برام نامه اومد که 1- شما چون با خانوادتون اقدام کردین اگه میخواین چند تا حساب موجودیشو اعلام کنید باید گواهی ها در یک روز صادر شده باشند. 2- ما مدارکتونو فرستادیم برای اسس که تا دو ماه طول میکشه یعنی اوایل دسامبر و بعدشم یک ماه طول میکشه تا تا پروندتونو بررسی کنیم که میشه اوایل ژانویه حالا دیگه نمیدونم بقیش چی میشه! هر چی شد منم بهتون خبر میدم. موفق باشید.

بخشین چطوری پرونده تون راپیگیری کردین که رفته دانمارک؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

سلام دوستان اين ليست جديد شغلها رو كه احتمالا ديديد.به نظرتون واسه پزشك ها اوضاع بدتر شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام دوستان اين ليست جديد شغلها رو كه احتمالا ديديد.به نظرتون واسه پزشك ها اوضاع بدتر شده؟
    سلام
    من هم تو ديد اول به نظرم اينطور اومد...تو ليست قبلي نياز پزشك عمومي و متخصص رو جدا اعلام كرده بودن كه تو ليست فعلي اصطلاح كلي medical doctor رو ذكر كردن...
    اصلا به نظر نمياد كه نياز به پزشك كم شده باشه ولي اينجور تغيير روتو اصطلاح چرا دادن واسه منم خيلي جالبه بدونم...يه سري اصطلاحات ديگه ايي هم كه هست مورد سؤال هستش...مثل medical consultant,hospital doctor ...
    اگه منم اطلاع جديدي بدست آوردم حتما ميگم،اگه از دوستان پزشك عمومي يا متخصص هم اطلاعي جديد داشتين ممنون ميشيم در ميان بذارين..چون به نظرم واسه پزشكها دانمارك كشور مناسبيه واسه مهاجرت...از نظر تاييد مدارك و از نظر اينكه پزشكهاي ايراني شنيدم خوشنام هستن تو دانمارك...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

سلام حتما اگه اطلاعات جديدى بدست آوردم خبر ميدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوستان.....همچین تغییری تو رشته من هم ایجاد شده ولی به یک سبک دیگه.22 january وقت سفارت دارم یه مقدار شرایطم مبهم تر شده. سال گذشته Mechanical Engineer میخواستن ولی حالا شده Professional Mechanical Engineer. حالا نمیدونم چطوری و بر اساس چه شرایطی Profession رو تشخیص میدن!!

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

سلام دوستان
    واسه کسی نامه تاییدیه دریافت مدارک نیومده؟ واسه یکی از آشناها پس از 3 ماه نامه اومده که نوشته طی 2 ماه آتی ارزیابی مدرک انجام میشه و 1 ماه هم ارزیابی پرونده ظول میکشه...
    با این تفاسیر میشه گفت که برای نفرات سری شهریور به بعد، زمان صدور گرین کارت 6 ماهه میشه....
    شما نظری دارین؟؟؟
    موفق باشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه کسی نامه تاییدیه دریافت مدارک نیومده؟ واسه یکی از آشناها پس از 3 ماه نامه اومده که نوشته طی 2 ماه آتی ارزیابی مدرک انجام میشه و 1 ماه هم ارزیابی پرونده ظول میکشه...
    با این تفاسیر میشه گفت که برای نفرات سری شهریور به بعد، زمان صدور گرین کارت 6 ماهه میشه....
    شما نظری دارین؟؟؟
    موفق باشید
    سلام
    منم سه ماهه دادم اما چيزي برام نمويده
    دوستتون دقيقا كي مداركشو داده؟
    باتشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما نظری دارین؟؟؟
    موفق باشید
    سلام
    میخواستم بدونم فامیله شما خودش پولو به سفارت دانمارک واریز کرده یا به سفارت داخل ایران به صورت ریال تحویل داده؟ چون فکر میکنم اگه کسی خودش پول رو واریز کرده و پوله هزینه مدارک رو هم به دلار داخل سفارت ایران داده کاراش سریعتر انجام بشه البته فقط فکر میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    شانس اصلیو شما آوردین چون سیستم دانمارک خیلی خنده داره! ربطی نداره شما کی اقدام کردین وقتی دارن به پروندتون امتیاز میدن اگه تو لیست نباشین امتیاز پازیتیوو توی سابقه کار و تحصیل نمی آرین و در نتیجه ممکنه امتیازتون به 100 نرسه! حالا اگه مثل ما 12 میلیون خرج کرده بودین بعد میگفتن امتیاز نیاوردینو رد شدین چکار می کردین؟
    مرسی از جوابتون.همین امروز برام از سفارت ایمیل اومده و توش تاریخ مصاحبه دادن برای جون.من هم ریپلای کردم که رشتم حذف شده.اما نکته عجیب اینجاست که ایمیلی که زدن جواب نامه خودم بوده که توش رشته و همه چیز دیگه بود،یعنی این افسر خودش نفهمیده این رشته حذف شده؟نظر شما چیه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز من تازه عضو این انجمن شدم
    دو تا سوال داشتم ... یکی این که فرم GR1 رو باید فرمت word اش رو توی کامپیوتر پر کنم و بعد پرینت کنم یا pdf رو پرینت بگیرم و بعد دستی پر کنم ؟

دوم این که توی ایمیل من گفته Complete the forms, create your case order ID and get a color print .... میشه لطفا راهنمایی کیند که چه جوری می تونم case order ID رو درست کنم و این که پول می خواد یا نه ؟؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)