صفحه 194 از 638 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204244294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان لطفا راهنمایی کنید برای من 6 مارچ وقت مصاحبه گذاشتن بعد 6 ماه !! الان دیگه رشتم تو پوزیتیو لیست نیست! ایا امتیاز من زمان درخواست مصاحبه که رشتم بود حساب میشه یا وقتی میرسه دانمارک!؟؟ ایا بدون حضور در لیست هم میشه اقدام کرد اگه امتیاز به 100 برسه؟؟ ارزش اقدام داره با این هزینه ها؟؟ اخه غیر منطقیه وقتی 6 ماه به 6 ماه رشته ها رو عوض میکنن مگه ما علم غیب داریم 6 ماه دیگه رشتمون هست یا نیست؟؟ اقا بهزاد سایر دوستان مطلع راهنمایی کنید رشتم میکرو بیلوزی است!

Junior Member

میبخشید دوستان من لیست مشاغل را دیدم ولی مهندسی صنایع نداشت ، یعنی به هیچ عنوان نمیتونم اقدام کنم ؟
    راستی پروسه طی شدن این فرآیند ( گرفتن اقامت ) چه قدر به طور میانگین طول میکشه ؟ یعنی یک سال ، دو سال یا بیشتر یا شایدم کمتر ؟
    در ضمن بعد از اینکه سه سال تمام شد آیا ممکنه اقامت تمدید نشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    پاسپورت که عوض میشه شماره اش هم تغییر میکنه
    یعنی میگین صبر کنم با پاسپورت جدیدم آی دی باز کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    یعنی میگین صبر کنم با پاسپورت جدیدم آی دی باز کنم؟
    ))
    نه بابا سخت نگیرید! نوشته بودم که نیازی نیست. چون نوشتن شماره پاسپورت برای گرفتن کیس آی دی اختیاری هست نه اجباری. )

Junior Member

سلام بچه ها
    من این تاپیک رو تازه دیدم تعداد پیج ها هم زیاده نمی دونم از کجا شروع کنم میشه یکی شرایط این گرین کارتو برام توضیح بده لطفا؟ممنون می شم

Junior Member

سلام دوستان.من فوق ليسانس ميكروبيولو‍ژي دارم با 6 سال سابقه كار مرتبط با رشته ام. ايا من مي توانم امتياز 15 را از سابقه كاري ام بگيرم؟ سابقه كاري من جز كدام يك از موارد زير است؟

• 1-2years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List: 10 points

• 3-5years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List: 15 points

• 3-5years within the past five years, other work: 5 points

نقل قول نوشته اصلی توسط mesbahk نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من این تاپیک رو تازه دیدم تعداد پیج ها هم زیاده نمی دونم از کجا شروع کنم میشه یکی شرایط این گرین کارتو برام توضیح بده لطفا؟ممنون می شم
    سلام
    من تو پست 2127 لینکهای مرتبط رو گذاشتم. شما اول کاری که می کنید این هست که ببینید امتیازات لازم رو میارید یا نه

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارکم رسیده دانمارک میخواهم برای همسرم اقدام کنم ولی چند تا مشکل دارم خواهش میکنم دوستانی که با همسر اقدام کردن (همزمان یا غیر همزمان) پاسخ بدهند:
    1- با توجه به اینکه نمیخواهیم هر دو همزمان کارمون رو ول کنیم و بریم من باید زودتر برم اگه اوضاع خوب بود همسرم بعد از 3 تا 6 ماه بیاد حالا اگه الان براش اقدام کنم و اون با من نیاد و اعتبار ویزاش تمام شه آیا دوباره باید پروسه درخواست ویزا و فرم و حساب بانکی و .... را طی کنه؟ و از طرفی تو 3 سال اول میشه 6 ماه خارج از دانمارک موند آیا با این تاخیر در ورود همسرم به دانمارک 6 ماه فرجه اون سوز میشه؟
    2- غیر از فرم FA8 و مدارک اعلام شده در اون آیا چیز دیگری هم میخواهد و از چه لینکی میشه آنلاین اقدام کرد؟
    3- اگه من از دانمارک براش اقدام کنم میشه حساب مالی به اسم خودش یا مشترک تو ایران را ارائه بده (برای اینکه با نرخ ارز دولتی حساب بشه) یا نه باید حتما تمکن مالی به اسم من و به ناچار تو دانمارک باشه(چون نمیتونم برگردم ایران پولمو بردارم)؟ و آیا حضور منم در سفارت که به همسرم وقت میده اگه از ایران اقدام کنم الزامی است؟
    خیلی ممنون میشم جوابمو بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رسیده دانمارک میخواهم برای همسرم اقدام کنم ولی چند تا مشکل دارم خواهش میکنم دوستانی که با همسر اقدام کردن (همزمان یا غیر همزمان) پاسخ بدهند:
    1- با توجه به اینکه نمیخواهیم هر دو همزمان کارمون رو ول کنیم و بریم من باید زودتر برم اگه اوضاع خوب بود همسرم بعد از 3 تا 6 ماه بیاد حالا اگه الان براش اقدام کنم و اون با من نیاد و اعتبار ویزاش تمام شه آیا دوباره باید پروسه درخواست ویزا و فرم و حساب بانکی و .... را طی کنه؟ و از طرفی تو 3 سال اول میشه 6 ماه خارج از دانمارک موند آیا با این تاخیر در ورود همسرم به دانمارک 6 ماه فرجه اون سوز میشه؟
    2- غیر از فرم FA8 و مدارک اعلام شده در اون آیا چیز دیگری هم میخواهد و از چه لینکی میشه آنلاین اقدام کرد؟
    3- اگه من از دانمارک براش اقدام کنم میشه حساب مالی به اسم خودش یا مشترک تو ایران را ارائه بده (برای اینکه با نرخ ارز دولتی حساب بشه) یا نه باید حتما تمکن مالی به اسم من و به ناچار تو دانمارک باشه(چون نمیتونم برگردم ایران پولمو بردارم)؟ و آیا حضور منم در سفارت که به همسرم وقت میده اگه از ایران اقدام کنم الزامی است؟
    خیلی ممنون میشم جوابمو بدین
    مكه شما برا خودتون كه اقدام كردييد حساب برا هردو تون سبرده نزاشتيذ؟
    برا همسرتون هم بايد سبرده بذاريد؟
    جقدر؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    رشته حسابداری در ایران یک رشته بدون گرایش بوده و الان در لیست مشاغل حسابرسی گذاشته شده من فوق لیسانس حسابداری هستم و سابقه کار حسابرسی دارم به نظر شما اهمیتی داره؟
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)